CZEKOLADA DO FONTANNY  Liczba produktów: 51.

CZEKOLADA DO FONTANNY

Czekolda do fontanny w odróżnieniu od klasycznych czekolad posiada wyższą zawartość masła kakaowego, dzięki czemu odznacza się większą płynnością. W przeciwieństwie do klasycznych czekolad nie potrzeba do niej dodawać oleju. W fontannach może płynąć również zwykła czekolada, wymaga ona jednak w większości przypadków rozcieńczenia małą ilości ole...

Czekolda do fontanny w odróżnieniu od klasycznych czekolad posiada wyższą zawartość masła kakaowego, dzięki czemu odznacza się większą płynnością. W przeciwieństwie do klasycznych czekolad nie potrzeba do niej dodawać oleju. W fontannach może płynąć również zwykła czekolada, wymaga ona jednak w większości przypadków rozcieńczenia małą ilości oleju lub masłem kakaowym.

Wśrod czekolad typowo do fontann dostępne są głównie czekolada mleczna i deserowa. Kupijąc czekoladę najważniejszą informacją jaką powinniśmy posiadać jest wielośc i pojemnosc fontanny oraz ilośc gosci jaka chcemy poczęstować. Najlepszym zobrazowaniem jest przeliczenie na wielkość tabliczki 100g.  Jedna tabliczka = 2 osoby, czyli na 10 osób przeciętnie wystarczy 1kg czekolady.

Więcej

36,10 zł 38,00 zł -5%
2,5 kg- Deserowa wysokopłynna czekolada do fontann + GRATISY
90,00 zł
2,5 kg- Truskawkowa czekolada do fontann
93,00 zł
KUWERTURA MLECZNA MASTER MARTINI 20kg
565,00 zł
Nowy
 Deserowa czekolada Master Martini 46%
25,00 zł
Nowy
 Deserowa czekolada Master Martini 46%
65,00 zł
Produkty 1 - 51 z 51

Przejdź do góry