FONTANNY CZEKOLADOWE DOMOWE  Liczba produktów: 6.

FONTANNY CZEKOLADOWE DOMOWE

Domowa Fontanna Czekoladowa jest spełnieniem marzenia nie jednego łakomczuszka. Doskonale nadaje się na kameralne, domowe przyjęcia od kliku do kilkunastu osób. To propozycja na: rodzinne uroczystości jubileuszowe, party urodzinowe, deser po obiedzie lub porostu jest świetnym prezent dla wszystkich kochających czekoladę. Fontanna czekoladowa jes...

Domowa Fontanna Czekoladowa jest spełnieniem marzenia nie jednego łakomczuszka. Doskonale nadaje się na kameralne, domowe przyjęcia od kliku do kilkunastu osób. To propozycja na: rodzinne uroczystości jubileuszowe, party urodzinowe, deser po obiedzie lub porostu jest świetnym prezent dla wszystkich kochających czekoladę. Fontanna czekoladowa jest formą fondue czekoladowego, W płynącej pysznej czekoladzie można zamaczać świeże i zdrowe owoce.
Dobra czekolada i owoce pełne witamin to najlepsze połączenie na zdrowy deser dla dzieci i dorosłych. Fontanny domowe do czekolady mają małą pojemność czekolady ( 200-400 g) i powinny pracować nie dłużej niż 1-2 h.

Więcej

Domowa fontanna czekoladowa MINI SILVER 400-600g do 8 osób 
129,00 zł
Brak magazynie
Wysokość: 38,5 cm, Szerokość: 20 cm, Pojemność: 1kg
1 299,00 zł
Wysokość: 38,5 cm, Szerokość: 20 cm, Pojemność: 1kg
2 799,00 zł
Produkty 1 - 6 z 6

Przejdź do góry