POSYPKI CUKROWE  Liczba produktów: 169.

POSYPKI CUKROWE

Posypki cukrowe, jedne z elementów dekoracji cukierniczych na  ciasteczkach, piernikach, tortach i deserach -  występują w postaci: drobnych maczków, pałeczek, konfetti w kształtach serduszek, kwiatuszków, gwiazdeczek oraz perełek i kolorowych cukrów dekoracyjnych.


Podkategorie

Perełki cukrowe

Perełki cukrowe jako dekoracja cukiernicza są jedną z najbardziej uniwersalnych ozdób na każdym cieście, torcie, pierniczkach, babeczkach, muffinkach ….i każdej wymarzonej słodkości. Dodają blasku, uroku i elegancji. Słodkie perełki nazywane często też groszkiem cukrowym występuję w odcieniach perłowych i zwykłych.

Konfetti cukrowe

Konfetti cukrowe jest rodzajem dekoracji cukierniczej, podobnie jak maczki doskonale nadają się do dekorowania ciastek, pierniczków i babeczek. Jako element dekoracyjny konfetti mogą stanowić dekorację  również na tortach i ciastach. Cukrowe konfetti mają różne kształty np. serduszka, gwiazdki, płatki śniegu. Wspaniale ozdabiają i dodają kolorów na wypiekach.

Maczki cukrowe

Drobniutkie  maczki cukrowe w różnych kolorach,  od 1 do 2mm idealne do dekoracji słodkich wypieków. Doskonałe nadają się na  ciastka, muffinki, babeczki, cake popsy, Maczkami możemy wykańczać również czekoladowe: praliny, trufle, figurki.

Jako dekoracja cukiernicza współgrają z  elementami z mas cukrowych, marcepanowych i czekolady plastycznej. Uzupełniają dekoracje tortów.

Pałeczki cukrowe

Drobne pałeczki cukrowe do posypywania i dekorowania powierzchni ciast, babeczek, maffinek, cake popsów i wielu innych słodkości. Występują w jednym kolorze lub miksie.

Cukeir Perlisty i...

dekoracyjny cukier perlisty, wyglądający jak błyszczące drobne kamyczki oraz błyszczący pyłek cukrowy w różnych kolorach - idealne do dekoracji tortów, babeczek, i deserów

na stronie
Konfetti serca cukrowe, posypka na ciasta.
30,00 zł
Maczki niebieskie drobne posypka cukrowa
22,00 zł
1Kg Konfetti SERCA czerwone posypka cukrowa
69,00 zł
69,00 zł
Brak magazynie
1kg Konfetti GWIAZDKI ŻÓŁTE dekoracja cukrowa
65,00 zł
Produkty 53 - 104 z 169

Przejdź do góry