FONTANNY CZEKOLADOWE  Liczba produktów: 31.

FONTANNY CZEKOLADOWE

Fontanny czekoladowy, weszły przebojem na polski rynek kilka lat temu. Oszałamiały ilością czekolady jaka w nich płynie, skupiając miłośników i amatorów tej słodyczy. Czekoladowe fontanny nadal cieszą się bardzo dużym powodzeniem i zainteresowaniem na różnych przyjęciach okolicznościowych i bankietach. Nieodzownie towarzyszą wydarzeniom osładzaj...

Fontanny czekoladowy, weszły przebojem na polski rynek kilka lat temu. Oszałamiały ilością czekolady jaka w nich płynie, skupiając miłośników i amatorów tej słodyczy. Czekoladowe fontanny nadal cieszą się bardzo dużym powodzeniem i zainteresowaniem na różnych przyjęciach okolicznościowych i bankietach. Nieodzownie towarzyszą wydarzeniom osładzając czas uczestnikom.

Dzisiaj wybór fontann do czekolady daje możliwości poczęstowania nawet do 500 osób z jednego urządzenia. Przeciętnie fontanna mieści w sobie od 2,5 do 7,5 kg czekolady i ma ok. 80 cm wysokości. Wśród fontann czekoladowych wyróżniamy klasyczne i kaskadowe, dostępne są również dwu, a nawet trzysmakowe fontanny.

Więcej

Podkategorie

FONTANNY DOMOWE...

Domowa Fontanna Czekoladowa jest spełnieniem marzenia nie jednego łakomczuszka. Doskonale nadaje się na kameralne, domowe przyjęcia od kliku do kilkunastu osób. To propozycja na: rodzinne uroczystości jubileuszowe, party urodzinowe, deser po obiedzie lub porostu jest świetnym prezent dla wszystkich kochających czekoladę. Fontanna czekoladowa jest formą fondue czekoladowego, W płynącej pysznej czekoladzie można zamaczać świeże i zdrowe owoce.
Dobra czekolada i owoce pełne witamin to najlepsze połączenie na zdrowy deser dla dzieci i dorosłych :-) Fontanny domowe do czekolady mają małą pojemność czekolady ( 200-400g) i powinny pracować nie dłużej niż 1-2h. 

FONTANNY...

Fontanny półprofesjonalne są to fontanny na pograniczu użytkowania domowego z odrobine dłuższą żywotnością i wytrzymałością. Zaliczają się do nich fontanny o pojemności 800g i 1200g czekolady. Kupowane sa zaróno na użytek domowy, jak również przez firmy cateringowe i restauracje, jako dodatek do słodkich stolów i dodatkowy, poczęstunek. Fontanny te mają ograniczony czas pracy. Pamiętajmy o właściwej czekoladzie do fontann. Zbyt gęsta obciąża silnik, co skraca żywotnośc urządzenia. Najlepiej stosować czekoladę specjalnie dedykowana do fontann czekoladowych o podwyższonej zawartości masła kakowego tzw. czekolada wysokopłynna. 

FONTANNY PROFESJONALNE...

Fontanny czekoladowe kaskadowe są alternatywą i ciekawą odmianą fontann czekoladowych. Różnica polega na sposobie spływania czekolady w dół. W odróżnieniu od fontann klasycznych, czekolada od góry spływa po kaskadach w kształcie łyżeczek. Zaletą tej wersji jest, to że czekoladę w łatwy sposób możemy nalać sobie również do kubeczka.

FONTANNY PROFESJONALNE...

Fontanny czekoladowe klasyczne są najbardziej popularnym modelem wśród  fontann czekoladowych. Od wielu lat cieszą amatorów i miłośników czekolady pojawiając się na różnego rodzaju wydarzeniach. W fontannie klasycznej czekolada spływa od samej góry tzw. korony do dołu, tworząc jeden płaszcz czekolady. Częstując się czekoladą z fontanny zanurzamy owoce w płynącej czekoladzie, co robi niesamowite wrażenie, niczym wodospad czekolady, który rozdziela się przed nami. Pojemność fontann uzależniona jest od ich wielkości. Im wyższa fontanna tym więcej pięter i więcej czekolady. Przeciętnie 2,5kg czekolady wystarcza dla 50 osób. 

Podesty podświetlane...

Podest podświetlany jest idealnym dopełnieniem fontanny czekoladowej lub fontanny alkoholowej ( bankietowej ). Podesty podświetlane mogą być jedno- lub dwustopniowe, w zależności od wielkości fontanny. System oświetlenia led, pozwala ustawić jeden z siedmiu kolorów lub ustawić kolory naprzemiennie, by się zmieniały. Podest do fontanny, oprócz wizualnego wyglądu, pełni bardzo istotną funkcję ochronną oraz ułatwia efektowe ustawienie przekąsek owocowych wokół fontanny z czekoladą. Podest zabezpiecza obrus przed ubrudzeniem. Dzięki gładkiej powierzchni łatwo można usunąć zabrudzenia czekoladą.

PAKIETY PROMOCYJNE!

Pakiety promocyjne, obejmują zestawy dwóch lub trzech fontann  przykładowo fontanna czekoladowa, plus fontanna alkoholowa. Zestawy mogą składać się również z dwóch różnej wielkości fontann czekoladowych do serwowania czekolady w zależności od ilości osób. Pakiet promocyjny może obejmować również fontannę i odpowiednio dobrany do niej podest podświetlany. Ceny w pakietach są niższe !

Wysokość: 38,5 cm, Szerokość: 20 cm, Pojemność: 1kg
1 299,00 zł
Wysokość: 38,5 cm, Szerokość: 20 cm, Pojemność: 1kg
2 799,00 zł
Fontanna czekoladowa Choco Colombo do 5kg dla 80 -120 os.
2 990,00 zł
Fontanna czekoladowa Choco Silver do 4kg dla 70-110 osób
1 838,00 zł
Fontanna czekoladowa Choco Silver do 4kg dla 70 -110 osób
2 034,00 zł 2 068,00 zł
Fontanna czekoladowa Choco Platinium do 8kg dla 100-400 os.
2 727,00 zł
Fontanna czekoladowa Choco Platinium 80cm+10kg czekolady 
3 119,00 zł 3 187,00 zł
Fontanna czekoladowa JMPosner SQ4 Dwusmakowa Kaskadowa 
22 755,00 zł
Fontanna czekoladowa SQ3 JMPosner do 120 cm 100-350 os.
16 999,00 zł
4 379,00 zł 4 580,00 zł
Nowy
Całkowita wysokość: 825 mm Pojemność czekolady: 3 kg-7 kg
12 499,00 zł
Nowy
Całkowita wysokość: 1174 mm Pojemność czekolady: 8 kg-15 kg
15 299,00 zł
Nowy
Fontanna czekoladowa JMPosner SQ4 Dwusmakowa Kaskadowa 
26 299,00 zł
Nowy
Fontanna czekoladowa JMPosner SQ4 Dwusmakowa Kaskadowa 
31 299,00 zł
Produkty 1 - 31 z 31

Przejdź do góry