FONTANNY CZEKOLADOWE  Jest 1 produkt.

FONTANNY CZEKOLADOWE

Fontanna czekoladowa jest przebojem na polskim rynku od niedawna. To popularne, szczególnie na weselach, urządzenie oszałamia ilością czekolady jaka w niej płynie. Czekoladowe fontanny nadal cieszą się bardzo dużym powodzeniem i zainteresowaniem na różnych przyjęciach okolicznościowych i bankietach. Nieodzownie towarzyszą wydarzeniom osładzając ...

Fontanna czekoladowa jest przebojem na polskim rynku od niedawna. To popularne, szczególnie na weselach, urządzenie oszałamia ilością czekolady jaka w niej płynie. Czekoladowe fontanny nadal cieszą się bardzo dużym powodzeniem i zainteresowaniem na różnych przyjęciach okolicznościowych i bankietach. Nieodzownie towarzyszą wydarzeniom osładzając czas uczestnikom. Dzisiejsze fontanny czekoladowe dają możliwości poczęstowania nawet do 500 osób z jednego urządzenia. Przeciętnie fontanna mieści w sobie od 2,5 do 7,5 kg czekolady i ma ok. 80 cm wysokości. Wśród fontann czekoladowych wyróżniamy klasyczne i kaskadowe. W naszej ofercie znajdą Państwo również fontanny czekoladowe dwu, a nawet trzy-smakowe. Zapraszamy również do zakupu czekolady do fontanny

Więcej

Podkategorie

FONTANNY PROFESJONALNE...

Fontanny czekoladowe kaskadowe są alternatywą i ciekawą odmianą fontann czekoladowych. Różnica polega na sposobie spływania czekolady w dół. W odróżnieniu od fontann klasycznych, czekolada od góry spływa po kaskadach w kształcie łyżeczek. Zaletą tej wersji jest, to że czekoladę w łatwy sposób możemy nalać sobie również do kubeczka. Fontanny kaskadowe posiadają unikalny system strumieniowego spływania pozwala na praktyczne zastosowanie urządzenia przy oblewaniu miseczek z owocami, pucharków z lodami czy talerzyków z ciastami czego nie można zrobić przy klasycznej fontannie. Zwiększ swoje zyski wprowadzając nową usługę w swojej lodziarni, cukierni, sklepie ze słodyczami czy na wyspie w centrum handlowym. Jest to jedyna opatentowana fontanna czekoladowa na świecie dająca takie możliwości.  

FONTANNY PROFESJONALNE...

Fontanny czekoladowe klasyczne są najbardziej popularnym modelem wśród  fontann czekoladowych. Od wielu lat cieszą amatorów i miłośników czekolady pojawiając się na różnego rodzaju wydarzeniach. W fontannie klasycznej czekolada spływa od samej góry tzw. korony do dołu, tworząc jeden płaszcz czekolady. Częstując się czekoladą z fontanny zanurzamy owoce w płynącej czekoladzie, co robi niesamowite wrażenie, niczym wodospad czekolady, który rozdziela się przed nami. Pojemność fontann uzależniona jest od ich wielkości. Im wyższa fontanna tym więcej pięter i więcej czekolady. Przeciętnie 2,5 kg czekolady wystarcza dla 50 osób. Klasyczne fontanny do czekolady, pozwalające na jej swobodny przepływ dużym strumieniem. Występują w różnych rozmiarach. Wielkość fontanny dostosowuje się do ilości osób, które będą z niej korzystać. Do fontann klasycznych najlepiej stosować czekoladę przeznaczoną do fontanny, wtedy nie wymaga ona dodatkowego upłynniania oraz długo utrzymuje płynną konsystencję (po zlaniu niewykorzystanej czekolady z fontanny można ją wykorzystać ponownie. Jeżeli chcemy używać do fontanny zwykłej czekolady, należy ją upłynnić po przez dodatek oleju roślinnego. Do fontanny można stosować również czekolady smakowe, kolorowe. Po skończeniu użytkowania fontannę należy rozkręcić, dokładnie wyczyścić i osuszyć, aby służyła nam przez lata.

FONTANNY CZEKOLADOWE...

Fontanny czekoladowe półprofesjonalne są to fontanny na pograniczu fontann profesjonalnych i fontann domowych. Są to fontanny średnich rozmiarów, nadające się zarówno do użytku profesjonalnego, jak i na użytek własny. Są to fontanny o mniejszej pojemności, przeznaczone do obsługi mniejszej liczby osób. Ich znaczącym walorem jest przystępna cena oraz dość duża wydajność. 

FONTANNY CZEKOLADOWE...

Domowa Fontanna Czekoladowa jest spełnieniem marzenia nie jednego łakomczuszka. Doskonale nadaje się na kameralne, domowe przyjęcia od kliku do kilkunastu osób. To propozycja na: rodzinne uroczystości jubileuszowe, party urodzinowe, deser po obiedzie lub porostu jest świetnym prezent dla wszystkich kochających czekoladę. Fontanna czekoladowa jest formą fondue czekoladowego, W płynącej pysznej czekoladzie można zamaczać świeże i zdrowe owoce.
Dobra czekolada i owoce pełne witamin to najlepsze połączenie na zdrowy deser dla dzieci i dorosłych. Fontanny domowe do czekolady mają małą pojemność czekolady ( 200-400 g) i powinny pracować nie dłużej niż 1-2 h.

PODESTY PODŚWIETLANE...

Podest podświetlany jest idealnym dopełnieniem fontanny czekoladowej lub fontanny alkoholowej ( bankietowej ). Podesty podświetlane mogą być jedno- lub dwustopniowe, w zależności od wielkości fontanny. System oświetlenia led, pozwala ustawić jeden z siedmiu kolorów lub ustawić kolory naprzemiennie, by się zmieniały. Podest do fontanny, oprócz wizualnego wyglądu, pełni bardzo istotną funkcję ochronną oraz ułatwia efektowe ustawienie przekąsek owocowych wokół fontanny z czekoladą. Podest zabezpiecza obrus przed ubrudzeniem. Dzięki gładkiej powierzchni łatwo można usunąć zabrudzenia czekoladą.

PAKIETY PROMOCYJNE

Pakiety promocyjne stworzone aby móc skompletować pełne wyposażenie różnego rodzaju fontann do czekolady, alkoholu z akcesoriami w atrakcyjniejszej cenie. Wśród pakietów promocyjnych znajdują się połączenia fontanny do czekolady z fontanna do alkoholu, fontanny czekoladowej z podestem oraz wile innych. Pakiety promocyjne kierowane są zwłaszcza do osób zajmujących się wypożyczaniem fontann na różnego rodzaju okazje.

Produkty 1 - 1 z 1

Przejdź do góry