SZKOLENIA | WIEDZA CUKIERNICZA  Liczba produktów: 34.

 SZKOLENIA | WIEDZA CUKIERNICZA

Szkolenia cukiernicze. Zapraszamy na szkolenia cukiernicze do siedziby naszej firmy SEMPRE GROUP, w której organizowane są szkolenia otwarte i zamknięte, prowadzone w ramach wsparcia branży cukierniczej i lodziarskiej. Szkolenia cukiernicze otwarte prowadzone są przez Ambasadorów i Technologów marek współpracujących z Sempre Group. W siedzibie f...

Szkolenia cukiernicze. Zapraszamy na szkolenia cukiernicze do siedziby naszej firmy SEMPRE GROUP, w której organizowane są szkolenia otwarte i zamknięte, prowadzone w ramach wsparcia branży cukierniczej i lodziarskiej. Szkolenia cukiernicze otwarte prowadzone są przez Ambasadorów i Technologów marek współpracujących z Sempre Group. W siedzibie firmy powstała również akademia cukiernicza Warsaw Academy of Pastry Arts. Jest to specjalnie zaprojektowany kurs cukierniczy dedykowany do wszystkich, którzy chcą nauczyć się podstaw cukiernictwa, jak również zdobyć nowe umiejętności i kwalifikacje w tworzeniu nowoczesnych deserów, wyrobów cukierniczych i czekoladowych. Głównym kierunkiem jest połączenie klasycznych smaków i tekstur z nowymi trendami w cukiernictwie oraz profesjonalne szkolenia z zakresu produkcji lodów rzemieślniczych.  W ofercie Akademii znajdują się również specjalistyczne kursy cukiernicze tworzenia artystycznych dekoracji w stylu angielskim, rzeźb z czekolady i karmelu.

 

 

Więcej

Podkategorie

SZKOLENIA ON-LINE

Zapraszamy do udziału w szkoleniach cukierniczych prowadzonych on-line. Wykupując szkolenie on-line otrzymujesz dostęp w czasie rzeczywistym w dniu i godzinach prowadzenia szkolenia lub dostęp do nagadania ze szkolenia. Wszystkie nagrania znajdują się na platformie Facebooka w grupach zamkniętych. Każde szkolenie cukiernicze prowadzone jest od podstaw, omawiane są dokładnie wszystkie etapy przygotowania deserów i wypieku ciast. Szkolenia dedykowane są zarówno osobom poczatkującym, jak i zaawansowanym.

KSIĄŻKI I CZASOPISMA...

Książki cukiernicze dla profesjonalistów, pasjonatów i amatorów cukiernictwa. Poświęcone są tematyce wypieków, receptur i dekoracji cukierniczych. Oferowane przez nas książki kucharskie i książki cukiernicze to wyjątkowe poradniki pieczenia i przygotowywania deserów nie tylko dla najmłodszych. Prezentują najnowsze wydarzenia i trendy w cukiernictwie. Wybierz książki cukiernicze, które wykorzystasz w swojej kuchni.

Nowy
zapisy: Ania 532 403 425  a.cienkowska@sempreinfo.pl
Zapraszamy na dwudniowe szkolenie z Mistrzem piekarnictwa.
1 200,00 zł
Zapraszamy na szkoelnie z nowoczesnych tortów owocówych.
650,00 zł
Zapraszamy na 2 dniowe szkolenie z podstaw cukiernictwa.  
1 200,00 zł
Nowy
Lekkie, kolorowe desery w nowoczesnej formie
650,00 zł
ZAPYTAJ O NOWY TERMIN akademia@sempreinfo.pl
1 200,00 zł
Zapytaj o kolejny dostępny termin.
1 200,00 zł
JESTEŚ ZAINTERSOWANA/Y SZKOLENIEM ZAPYTAJ O KOLEJNY TERMIN
650,00 zł
JESTEŚ ZAINTERSOWANA/Y SZKOLENIEM ZAPYTAJ O KOLEJNY TERMIN 
650,00 zł
Produkty 1 - 34 z 34
Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Przejdź do góry