Wszystkie bestsellery
  • Formy płatności

    Formy płatności
  • Sposoby dostawy

  • Deser wegański na talerzu

żółty barwnik do barwienia czekolady i mas cukierniczych na bazie tłuszczu
  • żółty barwnik do barwienia czekolady i mas cukierniczych na bazie tłuszczu
  • żółty barwnik do barwienia czekolady i mas cukierniczych na bazie tłuszczu
  • żółty barwnik do barwienia czekolady i mas cukierniczych na bazie tłuszczu

100 g COLORPASTE LIPO GIALLO 23238 MODECOR żółty barwnik na bazie tłuszczu do barwienia czekolady i mas tłustych

MODECOR1173

Seria klasycznych kolorów barwników spożywczych wykonanych na bazie tłuszczu. Przeznaczone do barwienia tłustych mas i kremów cukierniczych oraz czekolady.

65,00 zł
Brutto
Ilość
W MAGAZYNIE

Opis

COLORPASTE - to seria barwników spożywczych o konsystencji pasty - na bazie tłuszczu (roślinnego, masła kakaowego oraz olejów roślinnych) przeznaczonych do barwienia czekolady oraz tłustych mas i kremów cukierniczych. Paleta klasycznych kolorów, łatwych do dozowania i rozprowadzania zapakowanych w wygodne tubki z nakrętką. Barwniki doskonale sprawdzą się do barwienia pralin czekoladowych oraz dekoracji z czekolady (nie zaburzają procesu temperowania czekolady). Z uwagi na rozpuszczalność barwników w tłuszczu - paleta idealnie sprawdzi się do barwienia kremu maślanego czy ganache (różnego rodzaju mas i kremów o tłustej konsystencji). Barwniki przeznaczone są do dekoracji i barwienia produktów spożywczych. Najlepsze odwzorowanie koloru barwnika uzyskuje się po zmieszaniu z białą czekoladą oraz jasnymi kremami. Zastosowanie: biała czekolada, surogat czekoladowy, krem maślany, tłuste masy, produkty wypiekane oraz lukry.

PREZENTACJA BARWNIKÓW - INSTAGRAM

Składniki: tłuszcz roślinny (palmowy, shea, masło kakaowe), barwniki: tartrazyna (E102), oleje roślinne (słonecznikowy, z krokosza barwieńskiego, ryżowy), emulgator: lecytyna sojowa (E322), glikol propylenowy (E1520); może zawierać śladowe ilości mleka oraz orzechów (w tym orzechów arachidowych); barwnik (E102) może wywierać negatywny wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

Barwniki, które mogą mieć negatywny wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci: tartrazyna (E102), żółcień chinolinowa (E104), żółcień pomarańczowa FCF (E110), azorubina (E122), czerwień koszenilowa (E124), czerwień allura (E129).

Warunki przechowywania: barwniki na bazie tłuszczu należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu; chronić przed bezpośrednim działaniem światła słonecznego; optymalna temperatura przechowywania barwników to 8°C - 25°C; optymalne wilgotność względna otoczenia podczas przechowywania to 40-50%; barwniki należy dozować przy użyciu czystych i suchych przyborów; po każdym użyciu należy oczyścić opakowanie z pozostałości barwnika. Właściwości sensoryczne produktu mogą z czasem ulegać naturalnym zmianom - bezpieczeństwo produktu jest gwarantowane przez cały okres przydatności do spożycia.

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 GRAMACH PRODUKTU
Wartość energetyczna 2424/579 kJ/kcal
Tłuszcz 65.45 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe 30.13 g
Węglowodany 0.11 g
w tym cukry 0.11 g
Białko 0.03 g
Sól 0.0 g

PRODUKT BEZGLUTENOWY - "produkt będący przedmiotem niniejszego zamówienia jest bezglutenowy zgodnie z Rozporządzeniem (WE) nr 41/2009 z dnia 20.01.2009 r. w sprawie składu i oznakowania środków spożywczych odpowiednich dla osób z nietolerancją glutenu. Surowiec jest z natury wolny od prolamin odpowiedzialnych za nadwrażliwość na gluten. Każde zanieczyszczenie krzyżowe zbożami zawierającymi gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut lub ich zhybrydyzowane szczepy) i ich produkty są zabronione w procesie produkcyjnym. 1 Art. 3.2 Mogą nosić termin „bezglutenowy”, jeżeli zawartość glutenu nie przekracza 20 mg/kg w żywności sprzedawanej konsumentowi końcowemu.

OŚWIADCZENIE HACCP - "ten produkt jest wytwarzany zgodnie z wymaganiami rozporządzenia (WE) 852/2004 w sprawie higieny żywności. Aby zapewnić zgodność z wymaganiami prawnymi, wszystkie procesy produkcyjne poddawane są okresowej kontroli HACCP. Zgodność z Rozporządzeniem WE 178/2002 w sprawie identyfikowalność produktów spożywczych."

OŚWIADCZENIE GMO - "potwierdzamy, że niniejszy produkt nie pochodzi z surowca modyfikowanego genetycznie. Nie stosuje się żadnych dodatków ani substancji ułatwiających przetwórstwo, które mogą pochodzić z GMO."

Szczegóły produktu
MODECOR1173
11 Przedmioty

Opis

NUMER KATALOGOWY
23238
NAZWA HANDLOWA
COLORPASTE LIPO GIALLO
MASA NETTO
100 g
OPAKOWANIE
WYGODNA TUBKA Z NAKRĘTKĄ
RODZAJ
BARWNIK NA BAZIE TŁUSZCZU
BARWA
JEDNOLITA | INTENSYWNA
KOLOR
ŻÓŁTY
FORMA
KREMOWA
KONSYSTENCJA
PASTY
ROZPUSZCZALNOŚĆ
W TŁUSZCZU
PRZEZNACZENIE
DO BARWIENIA ŻYWNOŚCI
ZASTOSOWANIE
DO BARWIENIA CZEKOLADY I MAS TŁUSTYCH
DOZOWANIE
3.94 g/kg produktu końcowego
APLIKACJE
CZEKOLADA | KREM MAŚLANY | TŁUSTE KREMY | MASY TŁUSTE
WARUNKI PRZECHOWYWANIA
W SZCZELNIE ZAMKNIĘTYM OPAKOWANIU
WARUNKI PRZECHOWYWANIA
W SUCHYM I CHŁODNYM MIEJSCU
TEMPERATURA PRZECHOWYWANIA
8 - 25 °C
WILGOTNOŚĆ WZGLĘDNA PRZECHOWYWANIA
40 - 50 %
TERMIN PRZYDATNOŚCI DO SPOŻYCIA
18 MIESIĘCY OD DATY PRODUKCJI
SERIA PRODUKTOWA
COLORPASTE
CERTYFIKATY
GLUTEN FREE
WYPRODUKOWANO
WE WŁOSZECH
Załączniki
Pliki do pobrania
Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Zobacz także
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
20 innych produktów w tej samej kategorii: