1 kg Surogat biały Centramerica Polewa dyski AX48AC Master Martini

MASTERMARTINI64

Producent: Master Martini

Nowy produkt

Surogat Centramerica Polewa biała Master Martini

Tego produktu nie ma już w magazynie

28,00 zł brutto.

28,00 zł za op.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.


Udostępnij: 

Surogat Centramerica Polewa dyski białe 1kg

Produkt do profesjonalnego zastosowanie stworzony z na bazie tłuszczów roślinnych najwyższej jakości. Charakteryzuje się doskonałą płynnością i połyskiem dzięki czemu jest idealnym półproduktem do przygotowywania polew i glazur z najwyższej klasy.

Centramerica jest gotowa do bezpośredniego użycia, łatwo się rozpuszcza i szybko krystalizuje. Temp. rozpuszczania – 45º C.

Zastosowanie – polewa do oblewania ciastek i ciastek dekoracje na foliach karotenowych, dekoracje cukiernicze, glazurowanie, składnik do czekolady plastycznej.

Opakowanie: 1kg

POBIERZ NASZE E-booki

  1. "Inspirująca E-Księga Czekoladowych Pomysłów"  Znajdziesz w niej niesamowite i łatwe przepisy m.in. na: dziesięć czekolad do picia, czekoladową pizzę, pyszne ręcznie robione trufle, puszysty mus, precle czy czekoladowe lizaki. Łącznie 22 przepisy na 40 stronach okraszonych kolorowymi zdjęciami.
  2. "Temperowanie czekolady - 5 sposobów" e-skrypt. W kilka chwil przekształcisz się w profesjonalnego "Chocolatier" i wejdziesz w świat nowych czekoladowych możliwości. Temperowanie jest konieczne do prawidłowego wyrabiania pralin, tabliczek czekolady, etc. i nadaje czekoladzie lśniący wygląd i odpowiednią twardość (wersja elektroniczna - link do sciągnięcia po zamówieniu).

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

1 kg Surogat biały Centramerica Polewa dyski AX48AC Master Martini

1 kg Surogat biały Centramerica Polewa dyski AX48AC Master Martini

Surogat Centramerica Polewa biała Master Martini

Pokrewny Produkty

Przejdź do góry