6kg Polewa nabłyszczająca ChocO’shine FWD-41-Z35 Callebaut

CALLEBAUT42

Producent: Callebaut

Nowy produkt

3 Sztuk/-i

Uwaga: Ostatnie sztuki!

312,00 zł brutto.

312,00 zł za szt.

Udostępnij: 

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 31 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 31 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,10 zł.


Wyprodukowane z belgijskiej czekolady.

Ciemne ChocO'shine to prawdziwa glazura, wykonana z czekolady Finest Belgian Chocolate Callebaut®. Jej wyjątkowy skład – 41% ciemnej czekolady – opiera się na tradycyjnych przepisach na domową glazurę do ciast. Jest ciemna, połyskliwa i zbilansowana.
Ciemne ChocO’shine pozwala zaoszczędzić sporo czasu.

Po delikatnym podgrzaniu (maks. 35°C) można ją nakładać na wypieki, uzyskując delikatną i smaczną czekoladową warstwę, która z łatwością poddaje się krojeniu. Zawsze należy glazurować słodkie przekąski i wypieki, gdy są mocno zmrożone: różnica temperatur pozwoli uzyskać silny połysk. 


Glazura ChocO'shine tworzy błyszczącą warstwę z ciemnej czekolady o idealnej grubości. Nie spływa z ciasta i zachowuje przyjemnie miękką i połyskliwą teksturę, nie wysychając. Doskonała do nadawania wypiekom doskonałego wyglądu na 48 godzin wcześniej
Po pokryciu głęboko zmrożonych wypieków glazurą ChocO'shine można je włożyć z powrotem do zamrażarki i ostatecznie udekorować dopiero, gdy będzie taka potrzeba – bez utraty połysku.

Opakowanie:
 wiaderko 6kg

Skład: na bazie 41% czekolady, 30,5% cukru

Termin ważności: nie otwarte: 12 miesięcy od daty produkcji; po otwarciu: 4 tygodnie (przechowywać w temperaturze 4-6°C) 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

6kg Polewa nabłyszczająca ChocO’shine FWD-41-Z35 Callebaut

6kg Polewa nabłyszczająca ChocO’shine FWD-41-Z35 Callebaut

Przejdź do góry