1kg Centramerica Pomarańczowa Polewa / Surogat Master Martini AX48HN

MASTERMARTINI61

Nowy produkt

Termin przydatności do 01.02.2019

33,00 zł brutto.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,30 zł.


Udostępnij: 

Promocja obejmuje produkt z terminem przydatności do 01.02.2019

Surogaty czekoladowe Centramerica stworzone zostały w całości na bazie naturalnych barwników i aromatów z lecytyną słonecznikową.

Nie zawierając tłuszczy utwardzonych, wpisują się we współczesne trendy rynkowe.

Dostępne w pięciu kolorach i smakach doskonale odpowiadają potrzebom kreatywnego cukiernictwa  w zakresie dekoracji – jako tzw. „czekolada plastyczna",  polewa do dekoracji, korpusy pralin,  a nawet dodatek smakowy do musów i kremów.

Produkt do profesjonalnego zastosowanie stworzony z na bazie tłuszczów roślinnych najwyższej jakości. Charakteryzuje się doskonałą płynnością i połyskiem dzięki czemu jest idealnym półproduktem do przygotowywania polew i glazur z najwyższej klasy.

Centramerica jest gotowa do bezpośredniego użycia, łatwo się rozpuszcza i szybko krystalizuje. Temp. rozpuszczania – 45º C.

Zastosowanie – polewa do oblewania ciastek i ciast, dekoracje na foliach karotenowych, dekoracje cukiernicze, glazurowanie, składnik do czekolady plastycznej.

Składniki: cukier, tłuszcze roślinne nieuwodornione (z ziaren palmowych, palma), serwatka w proszku, mleko odtłuszczone w proszku, emulgator (lecytyna słonecznikowa) E322, naturalny aromat pomarańczowy, barwnik (ekstrakt papryki). Może zawierać śladowe ilości soi. Produkt bezglutenowy.

Barwa:  pomarańczowa

Smak: pomarańczowy

Opakowanie: 1kg

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

1kg Centramerica Pomarańczowa Polewa / Surogat Master Martini AX48HN

1kg Centramerica Pomarańczowa Polewa / Surogat Master Martini AX48HN

Termin przydatności do 01.02.2019

Pokrewny Produkty

Przejdź do góry