Temperówka do czekolady Chocovision Delta 1,3 - 4,3 kg

CHOCODELTA

Producent: Chocovision

Nowy produkt

Towar na zamówienie

13 999,00 zł brutto.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1399 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 1399 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 139,90 zł.


Udostępnij: 

Najnowsze w pełni profesjonalne urządzenie według designu firmy “LexusTM”. Posiada wszystkie cechy modelu X3210 plus kilka dodatkowych ułatwiających pracę.


Model Delta posiada kilka wyjątkowych cech różniących je od poprzedniego modelu X3210:

 • Ręczny program: pozwala na rozpuszczanie czekolad nie zawierających masła kakaowego i utrzymywanie ich w pożądanej temperaturze bez procesu temperowania.
 • Elektroniczna pamięć przepisów: Przechowuje w pamięci do 29 różnych przepisów (rozpuszczanie, temperowanie, punkty „delta”). Idealne do produkcji niestandardowych czekolad wymagających specjalnych ustawień niezdefiniowanych standardowo przez programator urządzenia.
 • Funkcja utrzymywania zatemperowanej czekolady: zachowuje czekoladę w stanie zatemperowanym od 18-24 godzin (W modelu X3210 od 1-1,5 godziny)

Ponadto model Delta posiada następujące funkcje:

 • Mikroprocesor kontroluje proces temperowania i dokładność temperatury do 2/10 stopnia celsjusza. Rozpuszcza, temperuje i mieści od 1,3 kg do 4,3 kg czekolady w około 60 minut
 • W pełni automatyczne urządzenie wyposażone w mikroprocesor sterujący gorącym powietrzem do rozgrzewania czekolady chroniący przed przypalaniem.
 • Duży elektroniczny niebieski ledowy wyświetlacz - wyświetla temperaturę czekolady w trakcie temperowania, dzięki czemu użytkownik wie na jakim etapie procesu znajduje sie czekolada.
 • Funkcja zatrzymywania misy: Zatrzymuje misę na maks. 90 sekund, aby umożliwić zanurzenie bardziej delikatnych dekoracji (chroni delikatne dekoracje, etc przed zniszczeniem lub wpadnięciem do czekolady).
 • Funkcja „overnight stand by” – utrzymuje czekoladę w stanie rozpuszczonym zaoszczędzając czas.
 • Higieniczny, elegancki design ze stali nierdzewnej.
 • Specjalna funkcja podgrzewania czekolady- po wybraniu typu czekolady grzałka podgrzewa czekoladę w misie bez rotacji przez okres 30 minut. Następnie misa jest włączana ponownie w stan rotacji.
 • Funkcja pamięci podzielnika czekolady- jeśli podzielnik odczepi sie w czasie pracy urządzenie powróci do zaprogramowanej funkcji temperowania wybranej przez użytkownika 12 miesięcy gwarancji na części i robociznę Instrukcja obsługi w języku polskim
 • W zestawie: forma do pralin/czekoladek, widelczyk do zanurzania, 3 skrobaczki do form, szczotka do czyszczenia nadmiaru czekolady z podzielnika. Wszystkie narzędzia nadają się do zmywania w zmywarkach.


Dane Techniczne:


Min.Pojemność: 1,3 kg
Max.Pojemność: 4,3 kg
Wysokość: 18 cm
Szerokość: 46 cm
Głębokość: 46 cm
Waga: 16 kg
Moc: 750 W
Napięcie: 230v,60hz

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Temperówka do czekolady Chocovision Delta 1,3 - 4,3 kg

Temperówka do czekolady Chocovision Delta 1,3 - 4,3 kg

Przejdź do góry