
Indeks: PAPILART57
Marka: PapilArt
∅ 8 cm PODKŁADKA ZŁOTA RO08 PAPILART cienkie krążki pod monoporcje
Indeks: PAPILART57
Marka: PapilArt
Indeks: PAPILART136
Marka: PapilArt
Indeks: LIV04
Marka: SEMPRE
Ozdobne pudełko przeznaczone do kontaktu z żywnością
1,5kg MARC DE CAVA skoncentrowana pasta o smaku hiszpańskiego białego wina musującego 00405016 Sosa Ingredients:
Opis: skoncentrowana pasta cukiernicza o smaku hiszpańskiego, wytrawnego, białego wina musującego (CAVA);
idealna do deserów, sosów oraz lodów; produkt gotowy do użycia, zawiera naturalne barwniki i aromaty.
CAVA - to wino musujące produkowane w Hiszpanii z wykorzystaniem metody szampańskiej, jako jedyne spośród win musujących wyróżnione jest kategorią DO
(chroniona nazwa pochodzenia); prawo do używania nazwy CAVA maja ci producenci, którzy przestrzegają rygorystycznie zdefiniowanych standardów produkcji.
Składniki: syrop glukozowy, aromat, woda, regulator kwasowości: kwas cytrynowy (E330), substancja konserwująca: sorbinian potasu (E202).
Zastosowanie: wypieki, desery, lody.
Warunki przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Masa netto: 1,5 kg
Dozowanie: 50-80g/kg
Kod produktu: 00405016
Producent: Sosa Ingredients - jeden z wiodących producentów najwyższej jakości składników dla gastronomii i cukiernictwa w Hiszpanii.
Indeks: COMPRITAL11
Marka: COMPRITAL
Indeks: BABBI119
Marka: BABBI
Indeks: BABBI105
Marka: BABBI
Indeks: PERNIGOTTI247
Marka: PERNIGOTTI
Indeks: SEMPRE346
Marka: PERNIGOTTI
Produkt konfekcjonowany
Indeks: PERNIGOTTI112
Marka: PERNIGOTTI
Indeks: DREIDOPPEL43
Marka: DREIDOPPEL
Seria skoncentrowanych past owocowo-smakowych do lodów i wyrobów cukierniczych. Pasty charakteryzują się bardzo ekonomicznym dozowaniem. Nadają wyrobom intensywny smak i aromat oraz naturalną barwę.
Indeks: DREIDOPPEL17
Marka: DREIDOPPEL
Seria skoncentrowanych past aromatyzująco-koloryzujących do wyrobów cukierniczych i lodów. Pasty charakteryzują się bardzo ekonomicznym dozowaniem. Nadają wyrobom intensywny smak i aromat oraz barwę.
Indeks: COMPRITAL09
Marka: COMPRITAL
Indeks: PERNIGOTTI229
Marka: PERNIGOTTI
Indeks: PERNIGOTTI75
Marka: PERNIGOTTI
Indeks: PERNIGOTTI192
Marka: PERNIGOTTI
Indeks: PERNIGOTTI61
Marka: PERNIGOTTI
Indeks: BABBI163
Marka: BABBI
Kompletna linia półproduktów w postaci past smakowych i dekoracyjnych umieszczona w wygodnych - kilogramowych - opakowaniach. Przeznaczona zarówno do użytku profesjonalnego - do produkcji lodów oraz wyrobów cukierniczych, jak i na użytek domowy.
Indeks: BABBI140
Marka: BABBI
Indeks: PERNIGOTTI62
Marka: PERNIGOTTI
Indeks: PERNIGOTTI112/2
Marka: PERNIGOTTI