NOWOŚCI  Liczba produktów: 166.

NOWOŚCI

W dziale nowości znajdziesz wszystkie nowo dodane produkty znajdujące się w różnych kategoriach. Zaglądając tutaj zawsze będziesz na bieżąco i poznasz bogaty asortyment produktów, który wciąż poszerzamy z myślą o potrzebach naszych Klientów.


Podkategorie

JESIENNE INSPIRACJE

Jesienne inspiracje form na wypieki, foremek do ciastek, wzorów i szablonów do dekoracji ciast i pierników. Jesienne inspiracje to również smaki i kolory, których możemy używać w naszych słodkich wypiekach. Wśród wielu form znajda się formy silikonowe do monoporcji w kształcie szyszek, kasztanów, dyń, a wykrojniki nawiązywać będą do jesiennych elementów liści. Jesień w  kawiarniach i domach to również rozgrzewające smaki kawy, syropy korzenne i zapach pieczonych ciasteczek.

HALLOWEEN

Halloween czyli Święto Strachów

Obchodzone na wesoło jest pretekstem do przygotowania wielu śmiesznych wypieków, zwłaszcza ciasteczek w kształcie duchów, mumii, czaszek, dyni, nietoperzy. Popularne są również śmiesznie dekorowane cake popsy i czekoladki. W naszym dziale Helloween znajdziecie formy do ciast, wykrawania ciasteczek, kolorowe masy cukrowe, cukrowe posypki, strzelającą posypkę i straszne inspiracje....;-)

 

ZIMOWA PROMOCJA...

Wejdź wystrzałowo w zimową aurę i zamów produkty z promocji na wartość co najmniej 1000 zł netto, a otrzymasz super GADŻETY CALLEBAUT : 5 misek, 3 fartuchy, 5 par rękawiczek, 2 noże, 1 polar, 2 t-shirty, skrobka, ściereczka, szpatułka. Promocja przy zakupach cennikowych, nie łączy się z innymi promocjami.Promocja obowiązuje: 28.10.2019-31.12.2019 r. Rozliczenie promocji po jej zakończeniu. Do wyczerpania zapasów magazynowych.

na stronie
Nowy
Nowy
Płyn do dezynfekcji rąk, powierzchni, narzędzi, materiałów.
229,00 zł
Nowy
30 cm  Podkład czerwony gruby śr. 30cm 30477D Modecor 
21,00 zł
Nowy
35 cm  Podkład czerwony gruby śr. 30cm 30478D Modecor
12,00 zł
Nowy
Nowy
Nowy
Owoce leśne liofilizowane
8,50 zł
Nowy
Truskawki liofilizowane w plasterkach
7,00 zł
Nowy
Płyn do dezynfekcji rąk, powierzchni, narzędzi, materiałów.
270,00 zł
Brak magazynie
Nowy
Nowy
Nowy
Rękawice nitrylowe - anty alergiczne.
10,00 zł
Brak magazynie
Nowy
Rękawice winylowe pudrowane.
34,00 zł
Brak magazynie
Nowy
Rękawice winylowe pudrowane.
33,00 zł
Brak magazynie
Nowy
Rękawice nitrylowe - syntetyczne rękawice bez pudru.
42,00 zł
Brak magazynie
Produkty 1 - 52 z 166

Przejdź do góry