• Dzień Otwarty z firmą Silikomart

  • IMBIROWA BAZA DO LEMONIADY

WYDRUKI JADALNE
Wydruki na opłatakch i foliach transferowych - cena i opinie - cukieteria.pl

Drukujemy od ręki. Wydruki jadalne na opłatkach waflowych, cukrowych i foliach transferowych

Dekoracja tortów jest fascynującym etapem przygotowywania wyrobów cukierniczych, a jadalne wydruki stanowią ciekawą i oryginalną alternatywę dla tradycyjnych, ręcznie wykonywanych motywów zdobniczych. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama wielu rodzajów gotowych wydruków jadalnych na tort. Oprócz tego, oferujemy także usługi w zakresie drukowania wybranych przez klientów obrazów i grafik. 

Wydruki jadalne na torty – nasza oferta

Nasza oferta wydruków jadalnych na torty jest dostosowana do potrzeb klientów. Przy realizacji projektów składanych na indywidualne życzenie konsumentów, stawiamy na wysoką jakość, dobór najwyższej jakości składników oraz szybką realizację zamówień. Wykorzystujemy bezpieczne tusze spożywcze i starannie dobieramy materiały, aby zapewnić, że wydruki są zgodne z przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa żywności. 

Poza tym, w naszej ofercie sprzedażowej znajduje się także wiele uniwersalnych projektów wydruków jadalnych, które z powodzeniem sprawdzą się przy dekoracji tortów dziecięcych. Na naszej stronie dostępne są także arkusze folii transferowej oraz papiery waflowe – dedykowane cukiernikom posiadającym specjalistyczne drukarki z kartridżami zawierającymi wyłącznie barwniki spożywcze.

Jadalne wydruki – dlaczego warto?

Wydruki jadalne pozwalają na tworzenie spersonalizowanych dekoracji na wypiekach cukierniczych. Za ich pomocą można implementować na tortach imiona, daty, zdjęcia lub dowolne grafiki, co czyni je bardziej wyjątkowymi i dopasowanymi do konkretnej okazji, tj. np j urodziny, wesela czy jubileusze. Wydruki jadalne to idealny sposób na uświetnienie każdej uroczystości, w szczególności wtedy, gdy przygotowujesz wypiek samodzielnie. Ten rodzaj dekoracji nie sprawia trudności w zastosowaniu. Pamiętaj, że kładąc opłatek na krem śmietankowy, należy go dokładnie zabezpieczyć specjalnym żelem neutralnym. W przeciwnym razie kontakt z bitą śmietaną grozi rozmoczeniem opłatka, a w efekcie zniszczeniem wzoru. 

Jadalne wydruki na tort – rodzaje

Opłatki na tort dzielą się na dwa rodzaje – waflowe i cukrowe. Niezależnie od użytych składników zapewniają idealne odwzorowanie szczegółów i kolorów – wszystko po to, aby stworzyć jak najpiękniejszą dekorację. Tusze spożywcze użyte do ich przygotowania są całkowicie bezpieczne i nie zmieniają smaku całego wypieku. Opłatki na tort gwarantują szczególną dbałość o szczegóły i odwzorowanie nawet najbardziej skomplikowanych wzorów. 

Niezaprzeczalną zaletą wydruków jadalnych na tort jest możliwość uzyskania precyzyjnego, oryginalnego i kreatywnego efektu wizualnego, bez konieczności przeznaczania znacznych nakładów czasowych na proces dekorowania. Nie ulega wątpliwości, że wykonanie skomplikowanych dekoracji ręcznie może być czasochłonne. Jadalne wydruki pozwalają zaoszczędzić czas – zwłaszcza w przypadku produkcji na większą skalę. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, co do sposobu realizacji zamówień, zapraszamy do kontaktu.

Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Jest 40 produktów.

Pokazano 1-40 z 40 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: MODECOR1303

Marka: MODECOR

op. 600 szt. WTYKACZE WAFLOWE PRINCESSES 21029 MODECOR dekoracje waflowe dla księżniczek w 6 wzorach

Różowe wtykacze waflowe dla prawdziwych księżniczek - dekoracyjne opłatki z jadalnym nadrukiem w sześciu wzorach - księżniczki. ✔ Doskonały sposób na dekoracje urodzinowych babeczek i ciasteczek z kremem! ✔ Idealne także do ozdabiania lodów w waflach i deserów lodowych! ✔ Toppery waflowe do muffinek!

Cena 193,29 zł
Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU

Indeks: MODECOR1165

Marka: MODECOR

op. 600 szt. WTYKACZE WAFLOWE ŚWINKA PEPPA 40225 MODECOR dekoracje waflowe do babeczek i lodów w 7 wzorach

Kolorowe wtykacze waflowe - dekoracyjne opłatki z jadalnym nadrukiem w siedmiu wzorach - Świnka Peppa. ✔ Doskonały sposób na dekoracje urodzinowych babeczek i ciasteczek z kremem! ✔ Idealne także do ozdabiania lodów w waflach i deserów lodowych! ✔ Toppery waflowe do muffinek!

Cena 193,29 zł
Więcej
OBECNIE BRAK NA STANIE

Indeks: MODECOR1166

Marka: MODECOR

op. 600 szt. WTYKACZE WAFLOWE PSI PATROL 40221 MODECOR dekoracyjne opłatki do muffinek w 6 wzorach

Kolorowe wtykacze waflowe z bohaterami bajki Psi Patrol - dekoracyjne opłatki z jadalnym nadrukiem w sześciu wzorach - Paw Patrol. ✔ Doskonały sposób na dekoracje urodzinowych babeczek i ciasteczek z kremem! ✔ Idealne także do ozdabiania lodów w waflach i deserów lodowych! ✔ Toppery waflowe do muffinek!

Cena 193,29 zł
Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU

Indeks: MODECOR1304

Marka: MODECOR

op. 600 szt. WTYKACZE WAFLOWE ŻÓŁWIE NINJA 40111 MODECOR dekoracyjne opłatki do babeczek i deserów w 8 wzorach

Kolorowe wtykacze waflowe z bohaterami bajki Żółwie Ninja - dekoracyjne opłatki z jadalnym nadrukiem w ośmiu wzorach - Ninja Turtles. ✔ Doskonały sposób na dekoracje urodzinowych babeczek i ciasteczek z kremem! ✔ Idealne także do ozdabiania lodów w waflach i deserów lodowych! ✔ Toppery waflowe do muffinek!

Cena 183,91 zł
Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU

Indeks: MODECOR1302

Marka: MODECOR

op. 600 szt. WTYKACZE WAFLOWE DINOZAURY 21028 MODECOR dekoracyjne opłatki do babeczek i lodów w 6 wzorach

Pomarańczowe wtykacze waflowe dinozaury - dekoracyjne opłatki z jadalnym nadrukiem w sześciu wzorach. ✔ Doskonały sposób na dekoracje urodzinowych babeczek i ciasteczek z kremem! ✔ Idealne także do ozdabiania lodów w waflach i deserów lodowych! ✔ Toppery waflowe do muffinek!

Cena 193,29 zł
Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU

Indeks: MODECOR1169(2)

Marka: MODECOR

op. 600 szt. WTYKACZE WAFLOWE BARBAPAPA 40112 MODECOR dekoracyjne opłatki do muffinek w 9 wzorach

Kolorowe wtykacze waflowe z bohaterami bajki Barbapapa - dekoracyjne opłatki z jadalnym nadrukiem w dziewięciu wzorach. ✔ Doskonały sposób na dekoracje urodzinowych babeczek i ciasteczek z kremem! ✔ Idealne także do ozdabiania lodów w waflach i deserów lodowych! ✔ Toppery waflowe do muffinek!

Cena 184,50 zł
Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU