• SZKOLENIA CUKIERNICZE

  • CIASTECZKA WIELKANOCNE

  • FORMY PŁATNOŚCI

DODATKI FUNKCJONALNE DO LODÓW
Dodatki funkcjonalne do lodów - cena i opinie - sklep cukieteria.pl

Dodatki funcjonalne do produkcji lodów rzemieslniczych i gałkowych

W dzisiejszych czasach, na tle dużej konkurencji jedną z najważniejszych cech produktu jest wysoka jakość i jej powtarzalność, każdorazowo gdy klient wraca by dokonać zakupu. W produkcji lodów o smaku, trwałości i jakości decydują wszystkie składniki. Oprócz podstawowego składu lodów w postaci baz, past, owoców i czekolady będą spożywcze dodatki funkcjonalne, które odpowiadają za utrzymanie jakości.

Rodzaje dodatków funkcjonalnych do lodów

Wśród dodatków stosowanych do produkcji lodów znajdziemy hydrolizowane proteiny z serwatki, które mają wysoką zdolność wiania wody; żółtka pasteryzowane zapewniające bezpieczeństwo produkcji; liofilizowany jogurt w proszku, nadający jogurtowy smak lodom; mieszanki stabilizujące lody.

Znaczenie dodatków funkcjonalnych do lodów

Dodatki na etapie produkcji do lodów spełniają dwie role. Z jednej strony zapewniają bezpieczeństwo lodów do spożycia, ułatwiają ich przechowywanie oraz dodają walorów smakowych na bazie naturalnych składników.

Produkcja lodów rzemieślniczych – jakie dodatki

Jeśli planujesz produkcje lodów lub już prowadzisz lodziarnię i chcesz dopracować smaki, poprawić ich jakość u nas znajdziesz wszystkie składniki i dodatki do produkcji lodów gałkowych jak w najlepszych lodziarniach włoskich. Zapraszamy również na szkolenia z podstaw produkcji lodów. Zapewniamy wsparcie technologiczne i merytoryczną wiedzę podparta wieloletnią tradycją kręcenia najlepszych lodów.

Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Jest 53 produktów.

Pokazano 1-53 z 53 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: SEMPRE292

Marka: SEMPRE

1 kg NIEBIESKA GUMA BALONOWA 110001 SEMPRE bez cukru (sacharozy) koncentrat spożywczy w proszku na bazie aromatów naturalnych

Seria koncentratów spożywczych w postaci proszku o uniwersalnym zastosowaniu w cukiernictwie. Dodatki smakowe bez dodatku cukru (sacharozy) na bazie naturalnych aromatów i barwników. Przeznaczone do lodów i wyrobów cukierniczych.  Z opakowania otrzymasz ok. 470 porcji po 70 g

Cena 498,00 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE