ŚWIECZKI NA TORT  Liczba produktów: 51.

ŚWIECZKI NA TORT

Świeczki na tort stanowią nieodłączny element każdych urodzin, choć coraz częściej stosuje się je również podczas innych okazji. Są miłym akcentem każdej uroczystości, a ich symboliczne znaczenie nadaje świętowaniu wyjątkowego charakteru. Stanowią nie tylko estetyczny element wypieku, ale również są zapowiedzią spełnionych marzeń jubilata. Ich z...

Świeczki na tort stanowią nieodłączny element każdych urodzin, choć coraz częściej stosuje się je również podczas innych okazji. Są miłym akcentem każdej uroczystości, a ich symboliczne znaczenie nadaje świętowaniu wyjątkowego charakteru. Stanowią nie tylko estetyczny element wypieku, ale również są zapowiedzią spełnionych marzeń jubilata. Ich zdmuchiwanie podczas gromkiego okrzyku “Sto lat!” ucieszy solenizanta w każdym wieku.

Wybór świeczek jest bardzo duży - od klasycznych aż po te wymyślne, przedstawiające, np. postaci z bajek. Sklep oferuje świeczki w różnorodnych kolorach i kształtach, które z pewnością przypadną do gustu każdemu. Sporą popularnością cieszą się świeczki na tort w kształcie cyfr, które pozwalają zaoszczędzić sporo miejsca i sprawdzą się w przypadku mniejszych wypieków. Wybór preferowanego przez nas typu świeczek zależy przede wszystkim od wieku jubilata, okazji i wielkości tortu, choć właściwie wyobraźnia nie zna granic. Cena takiej ozdoby nie jest wysoka, a z pewnością niejednej osobie sprawi mnóstwo radości - jest przecież nieodłączną częścią każdego świętowania. Coraz większą popularnością cieszą się świeczki na tort dla dzieci, które tworzone są w coraz to nowszych wzorach nawiązujących do popularnych bajek i kreskówek. Sklepy obfitują w świeczki o rozmaitych kształtach i motywach, a opinie na ich temat zależą od indywidualnych preferencji każdego konsumenta. Do wyboru mamy też świeczki fontanny ma tort z zimnymi ogniami oraz dla najmłodszych świeczki grające. Każde urodziny niezależnie od wieku, są idealną okazją do świętowania i dyskretnym pomyśleniu o swoich największych marzeniach podczas zdmuchiwania świeczek. W przypadku starszych solenizantów, lepiej mogą sprawdzić się świeczki w kształcie cyfr, gdyż zapalenie i zdmuchnięcie więcej niż 20 sztuk może sprawić niemały kłopot. Świeczki często stanowią też element humorystyczny, kiedy np. ich liczba nie zgadza się z wiekiem, albo gdy dorosłemu miłośnikowi bajek podarowujemy tort ze świeczką w dziecięcym kształcie.

Świeczki na tort niekoniecznie muszą ograniczać się tylko do wypieków urodzinowych. Mogą stanowić miły akcent również na ciastach wykonanych z okazji rocznicy ślubu, zdobycia awansu czy ukończenia uniwersytetu. Wówczas ich ilość może symbolizować nie liczbę ukończonych lat, ale czasu spędzonego jako para - w przypadku rocznicy, czy w danym miejscu – kiedy, np. kończymy ważny etap życia. Ten drobny element dekoracyjny urozmaici każde świętowanie, oraz sprawi, że osoba dla której wykonano tort będzie mogła świętować ten ważny dzień - i przy okazji, zdmuchując świeczki, wypowiedzieć kolejne życzenie!

 

Więcej

7,00 zł
Brak magazynie
Świeczki urodzinowe z nadrukiem piłki nożnej 
3,90 zł
7,00 zł
Brak magazynie
7,00 zł
Brak magazynie
Świeczka urodzinowa Trolle Księżniczka Poppy 3D D 346158 
19,90 zł
Brak magazynie
Świeczka urodzinowa an tort Trolle Branch 3D D346139 
19,90 zł
15,50 zł
Brak magazynie
Produkty 1 - 51 z 51

Przejdź do góry