• CIASTO NA GOFRY

  • IMBIROWA BAZA DO LEMONIADY

BAZY DO LODÓW
Bazy do lodów - cena i opinie - sklep cukieteria.pl

Bazy do produkcji lodów

Lody to jeden z najbardziej rozpowszechnionych deserów na świecie. Chyba nie istnieje osoba, która choć raz nie próbowała tej słodyczy. Z tego względu sztuka produkcji lodów została wyniesiona na najwyższy poziom, a cukiernicy prześcigają się w coraz to nowszych sposobach na uzyskanie perfekcyjnej konsystencji lodów o niezapomnianym smaku. Baza do lodów według opinii wielu cukierników i lodziarzy stanowi absolutną podstawę sukcesu produkcji wysokiej jakości lodów.

Dlaczego warto korzystać z baz do lodów?

Bazy do lodów mają za zadanie przede wszystkim zapewnić bezpieczeństwo w cyklu produkcyjnym i dać gwarancje powtarzalności produktu . Gotowe mieszanki ze starannie dobranych, wysoko jakościowych składników w połączeniu z odpowiednio dobranymi urządzeniami, skracają proces produkcji lodów, zachowując jednocześnie oczekiwaną jakość od lodów rzemieślniczych.

Ogrom smaków dostępnych na rynku zapiera dech, dlatego nie musisz się ograniczać jedynie do tych podstawowych. Z bazami stworzysz każde lody, które przyjdą Ci tylko do głowy. Poza standardowymi smakami, jak czekolada, śmietanka, wanilia czy truskawka, znajdziesz także winogrono, limoncello, chai latte, prosecco, 

Producenci baz nie zapominają także o osobach, które muszą ze względów zdrowotnych wykluczyć konkretne składniki w swojej diecie. Dlatego wśród baz można znaleźć bazy do lodów wegańskich, słodzone słodzikami, bez glutenu, laktozy, o zwiększonej zawartości białka, a zmniejszonej tłuszczu.

Baza jak sam nazwa wskazuje jest podstawą lodów. Na ostateczny smak mają dalsze składniki jakie do niej dodamy. Świeże owoce, zioła, koncentraty i pasty o naturalnym zagwarantują wyjątkowość lodów.

Bazy do lodów nadają perfekcyjnie kremową, miękką konsystencję deserowi, a odpowiednio przygotowana receptura sprawi, wszystkie partie lodów będą mieć powtarzalne cechy.

Bazy do lodów naturalnych

W naszym sklepie znajdziesz całą kategorię poświęconą bazom do lodów. Z nimi zarówno lody gałkowe, jak i klasycznie kręcone włoskie, czy amerykańskie z automatu będą perfekcyjne i wyśmienite. Wśród całej gamy produktów oferujemy wybór różnych smaków, od owocowych, poprzez kawowe, czekoladowe, śmietankowe i alkoholowe. Ponadto na odpowiednio dobranej bazie przygotujesz mrożone jogurty, sorbety, desery wegańskie, bezglutenowe, bez laktozy oraz słodzone słodzikami.

Cena naszych produktów waha się w zależności od producenta, objętości opakowania, składu oraz smaku. Zapoznaj się bliżej z całą gamą różnorodnych baz do lodów i spraw, żeby Twoje lodowe desery zachwyciły niejednego smakosza.

Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Jest 61 produktów.

Pokazano 1-61 z 61 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: BABBI178

Marka: BABBI

1 kg LATTELATTE NEUTRO PER PASTE AROMATICHE 11489 BABBI kompletna baza do lodów mlecznych - do łączenia z pastami smakowymi

Doskonale zbilansowany półprodukt w proszku przeznaczony do sporządzania mieszanki bazowej do lodów mlecznych. Gotowa mieszanka bazowa przeznaczona jest do produkcji lodów smakowych (z zastosowaniem klasycznych past).

Cena 60,00 zł
Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU

Indeks: COMPRITAL152

Marka: GIUBILEO EXPERIENCE

1 kg GIUBILEO CIOCCOLATO B214A COMPRITAL baza do naturalnych lodów czekoladowych o intensywnym smaku

Baza do sporządzania lodów czekoladowych o wyrazistym smaku kakao. Baza do mlecznych lodów czekoladowych oparta na naturalnych składnikach. Produkt bez dodatku tłuszczy pochodzenia roślinnego, emulgatorów i sztucznych aromatów. Przeznaczona do produkcji wysokiej jakości lodów rzemieślniczych.

Cena 112,60 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

Indeks: COMPRITAL02

Marka: COMPRITAL

2.5 kg PERFECTA B022 COMPRITAL baza stabilizująca o niskim dozowaniu - do lodów i sorbetów owocowych

Doskonale zbilansowana mieszanka stabilizująca do lodów owocowych i sorbetów. Baza o niskim dozowaniu gwarantująca najwyższą stabilność i trwałą strukturę lodów we wszystkich środowiskach (również tych najbardziej kwaśnych - cytryna, marakuja). 

Cena 196,00 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

Indeks: PERNIGOTTI316

Marka: PERNIGOTTI

1.65 kg GELAGEL TROPICAL PASSION 12091206 PERNIGOTTI baza do sorbetów owocowych w postaci pasty - smak owoce tropikalne

Zbilansowany i gotowy do użycia produkt w postaci pasty do sporządzania lodów o smaku owoców tropikalnych - mango, różowa gujawa, marakuja, ananas. Do produkcji - sorbetów owocowych, lodów na patyku, napojów typu granita, koktajli, polew i deserów lodowych.

Cena 183,15 zł
Więcej
OBECNIE BRAK NA STANIE

Indeks: PERNIGOTTI317

Marka: PERNIGOTTI

1.65 kg GELAGEL FRUTTI ROSSI 12091209 PERNIGOTTI baza do sorbetów owocowych w postaci pasty - smak czerwone owoce

Zbilansowany i gotowy do użycia produkt w postaci pasty do sporządzania lodów o smaku czerwonych owoców - wiśnia, truskawka, malina, granat. Do produkcji - sorbetów owocowych, lodów na patyku, napojów typu granita, koktajli, polew i deserów lodowych.

Cena 176,55 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

Indeks: PERNIGOTTI318

Marka: PERNIGOTTI

op. 1.25 kg YOGO MY KONOS 12093395 PERNIGOTTI mieszanka bazowa do lodów o smaku jogurtu greckiego

Zbilansowana mieszanka bazowa do sporządzania aromatycznych i kremowych lodów o smaku jogurtu greckiego. Półprodukt w proszku z wysoką zawartością jogurtu. Przygotowanie w procesie zimnym - wystarczy wymieszać z mlekiem i/lub wodą w odpowiednich proporcjach. 

Cena 96,25 zł
Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU

Indeks: BABBI230

Marka: BABBI

op. 3 kg BASE LIQUIDA FRUITGEL 12801 BABBI płynna baza o neutralnym smaku do lodów owocowych i jogurtowych

Płynna mieszanka o neutralnym smaku do sporządzania lodów i sorbetów owocowych oraz lodów jogurtowych z sosem owocowym. Produkt poddany procesowi pasteryzacji, nie zawiera pochodnych mleka, pozwala na produkcję lodów wegańskich.

Cena 126,00 zł
Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU

Indeks: PERNIGOTTI328

Marka: PERNIGOTTI

op. 1.65 kg GELAGEL PERA ITALIA 12091203 PERNIGOTTI baza do sorbetów owocowych w postaci pasty - smak włoska gruszka

Zbilansowany i gotowy do użycia produkt w postaci pasty do sporządzania lodów o smaku gruszki. Do produkcji - sorbetów owocowych, lodów na patyku, napojów typu granita, koktajli, polew i deserów lodowych. Baza do produkcji lodów gruszkowych. Baza do sorbetów gruszkowych.

Cena 181,50 zł
Więcej
OBECNIE BRAK NA STANIE

Indeks: PERNIGOTTI327

Marka: PERNIGOTTI

op. 1.65 kg GELAGEL FICO D'INDIA SICILIA 12091202 PERNIGOTTI baza do sorbetów owocowych w postaci pasty - smak opuncja figowa

Zbilansowany i gotowy do użycia produkt w postaci pasty do sporządzania lodów o smaku opuncji figowej. Do produkcji - sorbetów owocowych, lodów na patyku, napojów typu granita, koktajli, polew i deserów lodowych. Baza do lodów i sorbetów opuncja figowa.

Cena 199,65 zł
Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU

Indeks: PERNIGOTTI292

Marka: PERNIGOTTI

op. 2 kg Base Gusto Cioccolato 100 - 12091910 Pernigotti - baza do tradycyjnych lodów czekoladowych

Doskonale zbilansowana mieszanka bazowa do produkcji tradycyjnych lodów czekoladowych. Półprodukt w proszku o wysokiej zawartości kakao i proszku czekoladowego. Łatwa w użyciu baza do lodów czekoladowych. Mieszanka do lodów czekoladowych.

Cena 200,00 zł
Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU