Wszystkie bestsellery
  • Formy płatności

    Formy płatności
  • Sposoby dostawy

BAZY DO LODÓW
Bazy do lodów - cena i opinie - sklep cukieteria.pl

Bazy do produkcji lodów

Lody to jeden z najbardziej rozpowszechnionych deserów na świecie. Chyba nie istnieje osoba, która choć raz nie próbowała tej słodyczy. Z tego względu sztuka produkcji lodów została wyniesiona na najwyższy poziom, a cukiernicy prześcigają się w coraz to nowszych sposobach na uzyskanie perfekcyjnej konsystencji lodów o niezapomnianym smaku. Baza do lodów według opinii wielu cukierników i lodziarzy stanowi absolutną podstawę sukcesu produkcji wysokiej jakości lodów.

Dlaczego warto korzystać z baz do lodów?

Bazy do lodów mają za zadanie przede wszystkim zapewnić bezpieczeństwo w cyklu produkcyjnym i dać gwarancje powtarzalności produktu . Gotowe mieszanki ze starannie dobranych, wysoko jakościowych składników w połączeniu z odpowiednio dobranymi urządzeniami, skracają proces produkcji lodów, zachowując jednocześnie oczekiwaną jakość od lodów rzemieślniczych.

Ogrom smaków dostępnych na rynku zapiera dech, dlatego nie musisz się ograniczać jedynie do tych podstawowych. Z bazami stworzysz każde lody, które przyjdą Ci tylko do głowy. Poza standardowymi smakami, jak czekolada, śmietanka, wanilia czy truskawka, znajdziesz także winogrono, limoncello, chai latte, prosecco, 

Producenci baz nie zapominają także o osobach, które muszą ze względów zdrowotnych wykluczyć konkretne składniki w swojej diecie. Dlatego wśród baz można znaleźć bazy do lodów wegańskich, słodzone słodzikami, bez glutenu, laktozy, o zwiększonej zawartości białka, a zmniejszonej tłuszczu.

Baza jak sam nazwa wskazuje jest podstawą lodów. Na ostateczny smak mają dalsze składniki jakie do niej dodamy. Świeże owoce, zioła, koncentraty i pasty o naturalnym zagwarantują wyjątkowość lodów.

Bazy do lodów nadają perfekcyjnie kremową, miękką konsystencję deserowi, a odpowiednio przygotowana receptura sprawi, wszystkie partie lodów będą mieć powtarzalne cechy.

Bazy do lodów naturalnych

W naszym sklepie znajdziesz całą kategorię poświęconą bazom do lodów. Z nimi zarówno lody gałkowe, jak i klasycznie kręcone włoskie, czy amerykańskie z automatu będą perfekcyjne i wyśmienite. Wśród całej gamy produktów oferujemy wybór różnych smaków, od owocowych, poprzez kawowe, czekoladowe, śmietankowe i alkoholowe. Ponadto na odpowiednio dobranej bazie przygotujesz mrożone jogurty, sorbety, desery wegańskie, bezglutenowe, bez laktozy oraz słodzone słodzikami.

Cena naszych produktów waha się w zależności od producenta, objętości opakowania, składu oraz smaku. Zapoznaj się bliżej z całą gamą różnorodnych baz do lodów i spraw, żeby Twoje lodowe desery zachwyciły niejednego smakosza.

Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Jest 45 produktów.

Pokazano 1-45 z 45 pozycji
Aktywne filtry