• Szkolenie Monin 8 maja

  • IMBIROWA BAZA DO LEMONIADY

Producent BABBI

Włoska marka z tradycjami zajmująca się produkcją składników do wytwarzania lodów rzemieślniczych.

Babbi włoska firma z tradycjami

Historia firmy Babbi to nierozerwalna historia całej rodziny. We włoskim regionie, samym sercu Romanii,  bogatej w tradycję i kulturę gastronomiczną, Attilio Babbi w 1952 r. założył swoją firmę i rozpoczął produkce rożków, wafli i składników dla producentów lodów.

Dzięki świeżości składników i wyjątkowym recepturom Babbi szybko stał się filarem branży lodowej

Jakość surowców do lodów

Od 1952, kto wybiera specjalności cukiernicze Babbi, wybiera tym samym jakość swoich produktów słodkie emocje, dostarczając słodkich emocji, które nie mają sobie równych.

Filozofia firmy zakłada poszukiwanie właściwej równowagi między surowcami, recepturami i procedurami. Dzięki temu produkty Babbi można nazwać arcydziełami smaku. Wszystkie  specjalności są wynikiem wieloletniego doświadczenia, zamiłowania do tradycji i wielkiej pasji do sztuki cukierniczej.

Składniki do produkcji lodów

Do produkcji past do lodów Babbi używa wyłącznie szlachetnych i naturalnych składników, wyselekcjonowane zgodnie z włoską tradycją rzemieślniczą, a następnie przetworzonych zgodnie z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Jest 164 produktów.

Pokazano 1-72 z 164 pozycji

Indeks: BABBI178

Marka: BABBI

1 kg LATTELATTE NEUTRO PER PASTE AROMATICHE 11489 BABBI kompletna baza do lodów mlecznych - do łączenia z pastami smakowymi

Doskonale zbilansowany półprodukt w proszku przeznaczony do sporządzania mieszanki bazowej do lodów mlecznych. Gotowa mieszanka bazowa przeznaczona jest do produkcji lodów smakowych (z zastosowaniem klasycznych past).

Cena 60,00 zł
Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU

Indeks: P%BABBI66(1)

Marka: BABBI

1kg BASE EASY 100 F 14829 BABBI baza do lodów mlecznych do stosowania w procesie na zimno (bez pasteryzacji)

PRODUKT Z TERMINEM 19/05/24 DO SPOŻYCIA Neutralna baza do lodów mlecznych zapewniająca doskonałą stabilność podczas przechowywania w witrynie. Mieszanka bez dodatku aromatów do stosowania w procesie na zimno (bez pasteryzacji).

Cena 70,00 zł Cena podstawowa 100,00 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

Indeks: BABBI68

Marka: BABBI

1kg PASTA PISTACCHIO PURO ONE 12372 BABBI gładka pasta z prażonych orzechów pistacjowych

Kompletna linia półproduktów w postaci past smakowych i dekoracyjnych umieszczona w wygodnych - kilogramowych - opakowaniach. Przeznaczona zarówno do użytku profesjonalnego - do produkcji lodów oraz wyrobów cukierniczych, jak i na użytek domowy. 

Cena 363,00 zł
Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU