PODKŁADY  Brak produktów w tej kategorii.

PODKŁADY

W ofercie posiadamy wyłącznie podkłady przeznaczone do kontaktu z żywnością. Znajdziesz tutaj okrągłe, cienkie podkłady idealne do transportu i serwowania ciast, grube podkłady przeznaczone do tortów oraz podkłady dwustronnie foliowane, które służą do tworzenia stelaży tortów. Podkłady wykonane są z kartonu powleczonego różnego rodzaju warstwami...

W ofercie posiadamy wyłącznie podkłady przeznaczone do kontaktu z żywnością. Znajdziesz tutaj okrągłe, cienkie podkłady idealne do transportu i serwowania ciast, grube podkłady przeznaczone do tortów oraz podkłady dwustronnie foliowane, które służą do tworzenia stelaży tortów. Podkłady wykonane są z kartonu powleczonego różnego rodzaju warstwami chroniącymi podkład przed działaniem wilgoci i tłuszczu. Są to produkty niezbędne do transportu i serwowania ciast i tortów. Dostępne są klasyczne kształty - okrągły, kwadratowy oraz prostokątny w różnych rozmiarach.

Więcej

Podkategorie

PODKŁADY CIENKIE

Podkłady cienkie są wystarczające do transportu i serwowania lżejszych ciast oraz mniejszych tortów. Dwustronnie foliowane podkłady są niezbędnym elementem stelaży tortów piętrowych. Idealnie sprawdzą się podczas większych i mniejszych uroczystości. Pozwalają na bezpieczne przechowywanie i transport wypieków. Dostępne są w różnych kształtach, kolorach i rozmiarach. Wszystkie podkłady wykonane są z materiałów dopuszczonych do kontaktu z żywnością.

PODKŁADY GRUBE

Najbardziej stabilnymi i pasującymi do ciężkich ciast są grube podkłady pod tort. Grubość może dochodzić nawet do 15 mm i stanowić solidne podparcie dla większości ciężkich wypieków. Akcesoria wykonane zostały z kartonu, powleczone folią, dzięki czemu nie nasiąkają sokami z ciast i są odporne na tłuszcz. Zapewniają one równowagę podczas przenoszenia wypieku, a dzięki estetycznemu wykonaniu wykazują duże walory estetyczne. Podkłady produkowane są z największą dbałością o szczegóły, występują w różnych rozmiarach, bogatej kolorystyce i w nowoczesnym wzornictwie. Użyte do powlekania podkładu folie mają pozwolenie na kontakt z żywnością i są bezpieczne dla naszego zdrowia. Alternatywą dla grubych podkładów będą warianty cienkie, dedykowane dla lżejszych ciast. Ich grubość to około 3 mm, idealnie sprawdzają się jako wkłady do jednorazowych pudełek. Występują również w szerokiej gamie kolorystycznej o różnego rodzaju kształtach, np. okrągłe krążki, serduszka, muszle i wiele innych. Najważniejszą i najbardziej prestiżową imprezą w życiu większości z nas jest wesele. Ceremonia wniesienia tortu jest niezapomnianą chwilą zarówno dla nowożeńców, jak i dla zgromadzonych gości. W tym ważnym momencie istotną rolę odgrywa wsparcie, jakim niewątpliwie będzie odpowiedni podkład pod tort. Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, oferujemy profesjonalne produkty pod najbardziej wymagające z ciast, czyli tort weselny. Zachęcamy Cię do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Wśród bogatego asortymentu artykułów cukierniczych oferujemy najbardziej preferowane w pracy cukiernika przyrządy, akcesoria i składniki służące do wyrobu najsmaczniejszych wypieków. Nasi pracownicy udzielą Ci wszelkiej pomocy w doborze odpowiedniego podkładu oraz innych akcesoriów cukierniczych. W trosce o Twoje zadowolenie staramy się, aby nasze ceny były konkurencyjne i atrakcyjne dla Ciebie. Często również aktualizujemy naszą ofertę, aby nadążała za aktualnymi trendami i spełniała Twoje oczekiwania. Zamówienia realizujemy szybko i z największą starannością, o czym świadczą liczne opinie zadowolonych klientów.

 

 

Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Przejdź do góry