• Dzień Otwarty z firmą Silikomart

  • IMBIROWA BAZA DO LEMONIADY

SPRZĘT BARISTYCZNY
Sprzęt Baristyczny do kawiarni i cukierni - sklep on-line cukieteria.pl

Akcesoria baristy

Parzenie kawy to prawdziwa sztuka, która przez lata zyskała duże grono fanów – częstych bywalców kawiarni. Dzisiaj większość z nich jest już nie tylko smakoszami, ale znawcami gatunków i sposobów przygotowywania czarnego naparu. Z tego powodu kawiarnie powinny dbać o najwyższą jakość produktów, a także akcesoriów niezbędnych w tym procesie. W naszym sklepie wyposażysz się w świetny jakościowo sprzęt baristyczny, który ułatwi Twoją pracę i pozwoli Ci udoskonalić świadczoną usługę.

Profesjonalne akcesoria dla baristów

Profesjonalna kawiarnia, która zna się na technikach parzenia kawy i posiada specjalistyczną wiedzę z tego zakresu, powinna dopełnić ją dobrym sprzętem baristycznym. W naszym sklepie znajdziesz akcesoria dla baristów, które cieszą się świetnymi opiniami w branży i pozwalają na podniesienie jakości świadczonej usługi, a także na jej usprawnienie. Zadbaliśmy o to, by w asortymencie nie zabrakło przyrządów przydatnych do zaparzania kawy, spieniania mleka, jak również takich, które pozwalają kontrolować parametrów naparu. Znajdziesz w nim ponadto akcesoria do czyszczenia sprzętu baristycznego, różnego rodzaju organizery i pojemniki, i wiele innych.

Sprzęt baristyczny do parzenia kawy

Dobrej jakości akcesoria baristów służące do parzenia kawy to – w połączeniu ze specjalistyczną wiedzą – gwarancja pełnego smaku i wysokiej jakości naparu, która przekłada się bezpośrednio na opinie klientów. Stosowane w odpowiedni sposób pozwalają na większą precyzję wykonania napoju, podobnie jak wszelkie akcesoria, które służą do kontrolowania jego parametrów. Nieodłącznym elementem wielu kawiarnianych kaw jest ponadto spienione mleko – sprzętu baristycznego potrzebnego do wykonania estetycznej i smakowitej pianki również nie zabrakło w naszym sklepie. Dokonaj wyboru spośród wielu dostępnych wariantów i korzystaj z wyposażenia dostosowanego do Twoich potrzeb!

Akcesoria baristów – organizacja kuchni i czyszczenie sprzętów

Kawiarnie to miejsca, w których bardzo często panuje duży ruch. W związku z tym warto wdrożyć rozwiązania, które pozwolą na usprawnienie pracy. Należy do nich optymalna organizacja kuchni za pomocą funkcjonalnych pojemników i innych tego typu akcesoriów dla baristów. Co więcej, korzystne może się okazać stosowanie środków chemicznych i sprzętów, które pozwolą szybko i skutecznie wyczyścić nawet trudno dostępne elementy ekspresu. Jesteśmy pewni, że w naszym sklepie znajdziesz produkty, które spełnią Twoje oczekiwania zarówno pod kątem jakości, jak i przystępnej ceny. 

Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Jest 44 produktów.

Pokazano 1-44 z 44 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: TESCOMA205

Marka: TESCOMA

Tarka ręczna z drobnym ostrzem dł. 39 cm - wykonana ze stali nierdzewnej - 638748 Tescoma President X-sharp stainless steel

Stalowa tarka ręczna do czekolady, parmezanu, przypraw i cytrusów! Wąska tarka ręczna wykonana w jakości premium - doskonale sprawdzi się w każdej kuchni - ergonomiczna i funkcjonalna tarka ręczna do ścierania produktów na drobne wiórki i nitki.

Cena 79,00 zł
Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU

Indeks: TESCOMA206

Marka: TESCOMA

Tarka ręczna dwa rodzaje ostrza dł. 39 cm - wykonana ze stali nierdzewnej - 638750 Tescoma President X-sharp stainless steel

Stalowa tarka ręczna z dwoma rodzajami ostrza - do czekolady, parmezanu, przypraw i cytrusów! Wąska tarka ręczna wykonana w jakości premium - doskonale sprawdzi się w każdej kuchni - ergonomiczna i funkcjonalna tarka ręczna do ścierania produktów na drobne wiórki i nitki.

Cena 79,00 zł
Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU