• CIASTO NA GOFRY

  • IMBIROWA BAZA DO LEMONIADY

ZAMSZE W SPRAYU
Zamsz cukierniczy w sprayu - cena i opinie - cukieteria.pl

Zamsz w spray’u - do dekoracji deserów

Zamsz w spray’u jadalny to jeden z podstawowych elementów, dzięki któremu można w efektowny sposób udekorować przygotowywane ciasto. Jego użycie pozwala na uzyskanie niesamowitego efektu zamszu, dzięki czemu doskonale nadaje się do pokrywania masy cukrowej, marcepanu czy kremów maślanych. Dzięki niemu deser w kilka chwil zyska wyjątkowe, eleganckie wykończenie. To idealny produkt do oryginalnego dekorowania ciast i nadawania im niebanalnej, przykuwającej wzrok faktury. 

Zamsz cukierniczy - w jaki sposób działa? 

Zamsz do tortu to produkt cukierniczy, dzięki czemu nie należy obawiać się jego zastosowania. Są one tworzone na bazie masła kakaowego, w wyniku czego ich użytkowanie jest całkowicie bezpieczne i umożliwia uzyskanie matowej oraz gładkiej powierzchni. 

Zastosowanie zamszu w spray’u nie wymaga wykonywania nadmiernie skomplikowanych czynności. Przede wszystkim w pierwszej kolejności należy go dokładnie wstrząsnąć, co pozwoli na staranne wymieszanie zawartości opakowania. 

Następnie powinno się rozpylić go na wybrany wypiek, trzymając puszkę w odległości około 20-25 cm od deseru. Dzięki temu można pokryć nim powierzchnię wszystkich miejsc, na których zależy cukiernikowi. Należy pamiętać o tym by powstał efekt zamszu, produkt musi być dobrze schłodzony. Po przeprowadzeniu procesu wystarczy pozostawić zamsz do wyschnięcia oraz utrwalenia. 

Zamsz do tortów - atrakcyjna cena

Znajdujące się w naszej ofercie zamsze w spray’u posiadają przystępne i konkurencyjne ceny. Ich poziom uzależniony jest od wyboru konkretnego artykuły, a wszystkie informacje dostępne są przy poszczególnych propozycjach. Warto się z nimi dokładnie zapoznać, a w razie wątpliwości skontaktować z naszymi pracownikami w celu ich rozwiania. 

Zamsz w spray’u jadalny to produkt, na temat którego pojawiają się nadzwyczaj pozytywne opinie, co jest wynikiem jego jakości, przydatności oraz efektów, jakie można uzyskać, wykorzystując go do dekoracji ciasta.

Zamsz w spray’u jadalny - sposób na efektowne zdobienie wypieków

Zamsz do tortów oraz deserów to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na szybkim, aczkolwiek atrakcyjnym udekorowaniu przygotowanego ciasta. Dzięki niemu można uzyskać fantastyczny efekt, przepięknie ozdabiając swoje wypieki. Komfortowa w użytkowaniu forma aerozolu pozwala na łatwe rozprowadzenie produktu na powierzchni wypieku, a cały proces nie jest nadmiernie czasochłonny. Po naciśnięciu atomizera w szybki i dokładny sposób można pokryć konkretne miejsca, by całość prezentowała się unikatowo oraz elegancko.  

Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Jest 57 produktów.

Pokazano 1-57 z 57 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: FOODCOLOURS171(4)

Marka: FOOD COLOURS

op. 250 ml BIAŁY ZAMSZ W SPRAYU V45 FOOD COLOURS - strukturalny barwnik do dekoracji elementów mających kontakt z żywnością

Biały zamsz - strukturalny barwnik zawierający dwutlenek tytanu (E171) - przeznaczony do barwienia elementów dekoracyjnych mających kontakt z żywnością. Nie jest przeznaczony do spożycia! Nie należy stosować do barwienia żywności!

Cena 75,00 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

Indeks: FOODCOLOURS325

Marka: FOOD COLOURS

op. 250 ml VELVET SPRAY NATURAL WHITE V44 FOOD COLOURS zamsz spożywczy w sprayu naturalna biel - bez bieli tytanowej

Biały barwnik spożywczy w sprayu o aksamitnej strukturze zamszu - do dekoracji powierzchni wyrobów cukierniczych. Zamszowy barwnik do dekoracji powierzchni tortów i monoporcji - idealny do nowoczesnych deserów musowych. 

Cena 82,53 zł
Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU

Indeks: FOODCOLOURS326

Marka: FOOD COLOURS

op. 250 ml VELVET SPRAY BABY BLUE V32 FOOD COLOURS - błękitny zamsz spożywczy w sprayu - bez bieli tytanowej

Błękitny barwnik spożywczy w sprayu o aksamitnej strukturze zamszu - do dekoracji powierzchni wyrobów cukierniczych. Zamszowy barwnik do dekoracji powierzchni tortów i monoporcji - idealny do nowoczesnych deserów musowych. 

Cena 82,53 zł
Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU