• CIASTO NA GOFRY

  • IMBIROWA BAZA DO LEMONIADY

ŁOPATKI KUCHENNE
Łopatki kuchenne ✔ do ciast ✔ odporne na temperaturę | cukieteria.pl

Łopatki cukiernicze do mieszania ciasta

Łopatka jest jednym z tych narzędzi i akcesoriów kuchennych, których nie może zabraknąć na wyposażeniu twojej kuchni. Niezależnie od tego czy pieczesz ciasta, czy przygotowujesz kremy są niezbędne do wymieszania wszystkich składników w misce lub garnku. Jak większość cukierniczych pomocy, łopatki mogą mieć różną wielkość i długość rączki.

Łopatki kuchenne - na co zwrócić uwagę przy wyborze

Najczęściej wykonane są z tworzywa odpornego na wysokie temperatury, co daje możliwość mieszani nimi podczas podgrzewania potrwa w garnku. Elastyczność nasady łopatki kuchennej pozwala dokładnie rozmieszać składniki. Długa rączka łopatki pomoże również głębiej sięgnąć do misy miksera podczas wybierania ciasta.

Większość asesorii wyposażenia pracowni cukierniczej można myć w zmywarce. Warto upewnić się jednak wcześniej, czytając zalecenia producenta.

Jeśli masz pytania dotyczące  właściwego wyboru sprzętu i wyposażenia kuchennego nasz zespół obsługi sklepu chętnie doradzi w decyzcji. Oferujemy ponadto sprawną wysyłkę zamówienia.

Szeroki wybór łopatek cukierniczych w sklepie Cukieteria

W naszym sklepie stawiamy na wyroby sprawdzonych producentów, którzy oferują zróżnicowane produkty wysokiej jakości. Dzięki temu można je wybrać adekwatnie do swoich potrzeb bez zmartwień o ich wytrzymałość czy wygodę użytkowania, które gwarantujemy naszym klientom. Łopatki do mieszania ciasta dostępne są w różnych kształtach i wielkościach oraz tworzone są z różnych materiałów – jednak zawsze w sposób solidny oraz zgodny z wymaganiami, które stawia prawo żywnościowe. Wszystkie produkty z naszego asortymentu, w tym silikonowe łopatki kuchenne, są bezpieczne w kontakcie z żywnością i znajdują szereg zastosowań dzięki swojej funkcjonalności.

Praktyczne łopatki do mieszania ciasta – Cukieteria

Łopatki cukiernicze dostępne w sklepie Cukieteria to wyjątkowe i praktyczne akcesoria – producenci zadbali zarówno o komfort ich użytkowania, jak i wygodę przechowywania. Z tego powodu łopatki do mieszania ciasta wykonane zostały z tworzyw odpornych na wysokie temperatury, które nie uszkadzają powłok antyadhezyjnych. W asortymencie odnajdziemy akcesoria z funkcjonalnym uchwytem, który ułatwia przechowywanie. Oferowane w naszym sklepie produkty zaskakują swoją funkcjonalnością, a jednocześnie przystępną ceną – zapoznaj się z naszym asortymentem i przekonaj się, jak jakość akcesoriów wpływa na wydajność i sprawność pracy w cukierni!

Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Jest 25 produktów.

Pokazano 1-25 z 25 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: SILIKOMART712

Marka: SILIKOMART

dł. 36 cm Silikonowa szpatuła cukiernicza - SPS36 70.102.87.0002 Silikomart - elastyczna łopatka z uchwytem z tworzywa

Uniwersalna i bardzo praktyczna silikonowa szpatuła cukiernicza z uchwytem z tworzywa. Silikonowa część robocza odporna na działanie temperatur w zakresie od (-)60°C do (+) 230°C. Łopatka silikonowa do mieszania i wybierania mas.

Cena 54,00 zł
Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU

Indeks: TESCOMA141

Marka: TESCOMA

dł. 25 cm Silikonowa szpatuła cukiernicza - 630282 Delicia Tescoma - elastyczna łopatka z uchwytem z tworzywa

Uniwersalna i bardzo praktyczna silikonowa szpatuła cukiernicza z uchwytem z tworzywa. Silikonowa część robocza odporna na działanie wysokich temperatur do (+) 220°C. Łopatka silikonowa do mieszania i wybierania mas. Łopatka do naczyń z powłoką antyadhezyjną!

Cena 29,00 zł
Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU