• IMBIROWA BAZA DO LEMONIADY

SŁOMKI DO NAPOJÓW
Słomki do napojów i picia, rurki (kolorowe) - cena i opinie - cukieteria.pl

Słomki do napojów - eko 

Słomki do napojów powinny znaleźć się w każdej restauracji, kawiarni i barze. Większość osób nie wyobraża sobie sączenia drinków czy popijania zdrowotnych koktajli bez ich użycia. Stanowią one nie tylko efektowną ozdobę, ale również praktyczny gadżet. Ułatwiają spożywanie cieczy dzieciom, które nie potrafią pić ze zwykłego kubka, a także osobom starszym i niepełnosprawnym. Można również powiedzieć, że są symbolem relaksu - przywodzą na myśl powolne sączenie drinków na piaszczystej plaży oblewanej błękitnymi falami.

Obecnie w sprzedaży dostępne są różne rodzaje słomek do napojów: grube, chude, kolorowe, jednobarwne, plastikowe, papierowe… Część z nich zachwyca swoją estetyką, natomiast inne są doceniane przez miłośników ekologii. Jeśli szukasz słomek do swojej kawiarni, baru czy restauracji, sprawdź naszą ofertę. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz produkty dopasowane do swoich potrzeb i preferencji. Zapraszamy!

Słomki do napojów w sklepie Cukieteria

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór słomek do napojów. Posiadamy produkty w wielu kolorach, które z pewnością zachwycą dzieci. Oferujemy słomki papierowe i eko przyjazne, które nie przyczyniają się do zanieczyszczenia środowiska i z pewnością zainteresują miłośników ekologicznego podejścia do życia. Wśród naszego asortymentu nie mogło zabraknąć również słomek z delikatną dekoracją, które doskonale sprawdzą się na przyjęciach dziecięcych oraz imprezach tematycznych. Oferujemy także słomki wielobarwne wykonane z papieru oraz słomko-łyżeczki. Znajdziesz u nas duże zestawy, zawierające nawet 250 sztuk słomek, a także małe opakowania, które mieszczą zaledwie 4-6 sztuk produktów.

Słomki do napojów - cena

Ceny oferowanych przez nas słomek do napojów są zróżnicowane, zależą głównie od wielkości opakowania oraz materiału wykonania produktów. Najtańszą opcją są słomki plastikowe, natomiast nieco więcej trzeba zapłacić za modele papierowe ekologiczne. Aby poznać dokładne ceny naszych produktów, przejdź do asortymentu. Pod zdjęciami poglądowymi i nazwami towarów znajdują się informacje o kosztach zakupu. Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony, gdyż często pojawiają się na niej atrakcyjne promocje, w ramach których można kupić słomki do napojów w wyjątkowo konkurencyjnych cenach.

Słomki do napojów z Cukieterii - opinie klientów

Chcesz wyposażyć swój lokal w słomki do napojów? Szukasz firmy, która sprzedaje te produkty w atrakcyjnych cenach? Doskonale trafiłeś! W naszym sklepie kupisz słomki do swojego baru, kawiarni czy restauracji, nie martwiąc się o stan swojego portfela. Oferujemy produkty na każdą kieszeń! Ponadto nasze słomki cechują się doskonałą jakością i wyjątkową estetyką. Dzięki nim przyozdobisz serwowane napoje i przyciągniesz klientów. Świetną jakość i estetykę oferowanych słomek potwierdzają liczne pozytywne opinie klientów. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszymi produktami. W razie pytań lub wątpliwości jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-18 z 18 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: GODAN20

Marka: GODAN

op. 200 szt. Słomki papierowe w bibułkach - do zimnych i ciepłych napojów - biodegradowalne - śr. 8 mm x dł. 230 mm - GoDan

Każda słomka zapakowana w ochronną bibułkę. Uniwersalne papierowe słomki do ciepłych i zimnych napojów - higieniczne. Całkowicie bezpieczne dla środowiska - biodegradowalne. Nie wpływają na smak serwowanych napojów. Idealne do shake'ów i frappe.

Cena 18,00 zł
Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU

Indeks: GODAN21

Marka: GODAN

op. 200 szt. Czarne słomki papierowe do zimnych i ciepłych napojów - biodegradowalne - śr. 8 mm x dł. 250 mm - GoDan

Uniwersalne papierowe słomki do ciepłych i zimnych napojów w kolorze czarnym. Całkowicie bezpieczne dla środowiska - biodegradowalne. Nie wpływają na smak serwowanych napojów. Idealne do lemoniady i kaw mrożonych.

Cena 27,00 zł
Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU

Indeks: GODAN44

Marka: GODAN

op. 200 szt. Kolorowe słomki papierowe do zimnych i ciepłych napojów - biodegradowalne - śr. 8 mm x dł. 252 mm - GoDan

Uniwersalne papierowe słomki do ciepłych i zimnych napojów - tęczowy mix kolorów. Całkowicie bezpieczne dla środowiska - biodegradowalne. Nie wpływają na smak serwowanych napojów. Idealne do shakeów i kaw mrożonych.

Cena 26,50 zł
Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU

Indeks: GODAN19

Marka: GODAN

op. 250 szt. Słomki papierowe w czarne paski - do zimnych i ciepłych napojów - biodegradowalne - śr. 6 mm x dł. 197 mm - GoDan

Uniwersalne papierowe słomki do ciepłych i zimnych napojów w czarno-białe paski. Całkowicie bezpieczne dla środowiska - biodegradowalne. Nie wpływają na smak serwowanych napojów. Idealne do lemoniady i kaw mrożonych.

Cena 20,00 zł
Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU

Indeks: GODAN17

Marka: GODAN

op. 250 szt. Kolorowe słomki do zimnych i ciepłych napojów - biodegradowalne - pastelowy mix - śr. 6 mm x dł. 197 mm - GoDan

Kolorowe słomki do picia - pastelowy mix. Uniwersalne papierowe słomki do ciepłych i zimnych napojów. Całkowicie bezpieczne dla środowiska - biodegradowalne. Nie wpływają na smak serwowanych napojów. Idealne do lemoniady i kaw mrożonych.

Cena 17,00 zł
Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU

Indeks: GODAN45

Marka: GODAN

op. 250 szt. Kolorowe słomki do zimnych i ciepłych napojów - biodegradowalne - tęczowy mix - śr. 6 mm x dł. 197 mm - GoDan

Kolorowe słomki do picia - tęczowy mix. Uniwersalne papierowe słomki do ciepłych i zimnych napojów. Całkowicie bezpieczne dla środowiska - biodegradowalne. Nie wpływają na smak serwowanych napojów. Idealne do lemoniady i kaw mrożonych.

Cena 28,00 zł
Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU

Indeks: GODAN43

Marka: GODAN

op. 250 szt. Fluorescencyjne papierowe słomki do zimnych i ciepłych napojów - biodegradowalne - śr. 6 mm x dł. 197 mm - GoDan

Kolorowe słomki do picia - fluorescencyjny mix. Uniwersalne papierowe słomki do ciepłych i zimnych napojów. Całkowicie bezpieczne dla środowiska - biodegradowalne. Nie wpływają na smak serwowanych napojów. Idealne do lemoniady i kaw mrożonych.

Cena 17,00 zł
Więcej
OBECNIE BRAK NA STANIE