• Szkolenie Monin 8 maja

  • IMBIROWA BAZA DO LEMONIADY

SMAKÓWKI DO LODÓW
Smakówki do lodów - wtykacze do opisu smaków | sklep on-line Cukieteria.pl

Smakówki - wtykacze do oznaczania smaków lodów do kuwet z lodami

Jednym z najistotniejszych elementów prowadzenie lodziarni jest ciekawa ekspozycja lodów w witrynie, przykuwająca wzrok klientów. Jak powszechnie wiadomo jednym z pierwszych bodźców oddziałowujących na nasze zmysły jest obraz jaki widzimy. W przypadku lodów ma to ogromne znaczenie. Pięknie i ciekawie wyeksponowane lody w kuwetach, pobudzają kolejno wyobraźnię i kubki smakowe.

Smaków czy cenówka - jak jest różnica

Każda kuweta z lodami powinna zawierać informację o smaku i cenie lodów. O lie cenę lodów można ustalić ogólnie dla wszystkich smaków jednakową i podać taką informację na ekspozytorze przy kasie, o tyle smaków lodów można mieć kilkanaście w jednej witrynie. Sam kolor lodów nie wiele nam powie, możemy jedynie domyślać się że żółte lody będę mieć smak mango albo marakuji, a różowe to będzie malina albo truskawka.

Każda kuweta z lodami powinna zawierać informację o smaku i cenie lodów. O ile cenę lodów można ustalić ogólnie dla wszystkich smaków jednakową i podać taką informację na ekspozytorze przy kasie, o tyle smaków lodów można mieć kilkanaście w jednej witrynie. Sam kolor lodów nie wiele nam powie, możemy jedynie domyślać się że żółte lody będę mieć smak mango albo marakuji, a różowe to będzie malina albo truskawka. Przy każdej kuwecie z lodami powinna znaleźć się informacja o smaku lodów, jak również dobrze było by zamieścić dodatkowe opisy uwzględniające informacje dla osób z wykluczeniami alergenów, laktozy i glutenu oraz vegan. Smakówka dla lodów w postaci wtykacza umożliwa zamieszczenie większości z tych informacji. Cenówki często są mniejsze i mają mniejszą powierzchnię do pisania. Nie mniej obydwie nazwy często stosowane są zamiennie.

Wtykacz – smakówka do lodów

Jeśli prowadzisz lodziarnię, wiesz jak istotną rzeczą jest właściwa informacja dla klientów o smakach lodów. Najlepszą metodą do opisania jest umieszczenie specjalnych wtykaczy do lodów, które zawierają odpowiednią powierzchnię na której można pisać kredą lub mazakami ścieralnymi. Wtykacze mogą mieć różne kolory i kształty. Bardzo ważne by posiadały atesty do kontaktu z żywnością, jeżeli wkładane są bezpośrednio do lodów.

Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-22 z 22 pozycji
Aktywne filtry