• Szkolenie Monin 8 maja

  • IMBIROWA BAZA DO LEMONIADY

PATERY I STOJAKI
Patery i stojaki na ciasto i tort - cena i opinie - cukieteria.pl

Gustowne patery na tort pojedyncze i piętrowe. 

Tort w pięknym otoczeniu? Tak, to możliwe - wystarczy wybrać produkt z szerokiej oferty stojaków na tort, aby móc podziwiać zachwycający efekt końcowy. W cukiernictwie ważne są  przecież nie tylko walory smakowe, ale także estetyczne. Dbając o ten aspekt, wybierz gustowne patery na tort, które jeszcze skuteczniej wyeksponują gotowy wypiek.

Dobrze dobrana patera jest świetnym sposobem na idealne zaprezentowanie efektu końcowego swoich prac - możesz wykorzystać je zarówno w końcowym etapie zamówienia, jak i przy okazji robienia zdjęć swoim pracom. Dopracowane w każdym szczególe stojaki na tort stanowią idealne akcesoria do materiałów promocyjnych. Nic nie stoi także na przeszkodzie, aby wykorzystać tego rodzaju elementy do tworzenia witryn i wystaw przedstawiających sprzedawane wypieki. Niezależnie od Twoich potrzeb, patery na tort to idealny produkt pozwalający na jeszcze mocniejsze ulepszenie prezencji gotowego dzieła. Wszystkie dostępne w tej kategorii stojaki i patery zostały wykonane jedynie z wysokiej jakości materiałów, w pełni bezpiecznych i przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Mogą więc być bez żadnych przeszkód stosowane również w wykorzystaniu profesjonalnym. Stojak na tort jest idealnie stabilną konstrukcją, która stanowi odpowiednie podtrzymanie dla gotowego wypieku. Stosując więc tego rodzaju akcesorium, możesz mieć pewność, że wypiek nie tylko będzie się świetnie prezentował w każdych warunkach, ale także zachowa swój kształt oraz odpowiednią stabilność. 

Stojaki na tort idealne do pracy

W cukiernictwie wyjątkowo ważne jest, aby jeden przedmiot spełniał kilka zastosowań - pozwala to znacznie usprawnić pracę. Taki wariant znalazł zastosowanie również w przypadku stojaków na tort. W naszym sklepie znajdziesz także warianty wyposażone w mechanizm obrotowy - górna część stojaka obraca się wokół własnej osi, co znacznie usprawnia dostęp do każdej części wypieku. Dzięki takiemu ułatwieniu dekorowanie tortu staje się jeszcze łatwiejsze. Obrotowa patera na tort sprawdza się szczególnie świetnie w przypadku dekoracji na całej powierzchni tortu, takich jak falbanki z kremu, które powinny być wykonywane bez odrywania tylki od ciasta. Z wygodnym stojakiem na tort jest to zdecydowanie łatwiejsze. 

Patery na tort i nie tylko

Torty to jedne z najpopularniejszych wypieków, jeśli chodzi o wykorzystanie akcesoriów takich jak stojaki. Na tort sprawdzają się one wyjątkowo dobrze, jednak nie jest to ich jedyne zastosowanie. W naszej ofercie znajdziesz także praktyczne stojaki na muffinki i babeczki, które w idealny sposób eksponują mini wypieki. W przypadku specjalnie dedykowanych stojaków każda muffinka ma swoje wyodrębnione miejsce, co sprzyja zachowaniu porządku. Podobnie jest w przypadku specjalnych stojaków na cake popsy, który pomieści także patyczki od lizaków czy lodów. 

Kolejnym wartym uwagi produktem jest stojak na tort posiadający kilka pięter, specjalnie do tortów piętrowych. To idealnie wzmocnienie dla tortów tworzonych na szczególne okazje, takie jak ślub czy chrzciny. 

Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji
Aktywne filtry