• CIASTO NA GOFRY

  • IMBIROWA BAZA DO LEMONIADY

SKROBKI
Skrobki cukiernicze - cena i opinie - cukieteria.pl

Skrobki i wybieraki cukiernicze 

Skrobki do tortu to jedne z najbardziej podstawowych narzędzi, które znajdują się w arsenale każdego cukiernika. Są bowiem niezbędne do precyzyjnego wygładzania kremu na tortach.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór skrobek, które sprostają różnorodnym potrzebom cukierników – od prostych modeli do bardziej specjalistycznych narzędzi, pomagających w tworzeniu skomplikowanych dekoracji.

Czym są skrobki do tortu?

Skrobki do tortu to narzędzia cukiernicze używane głównie do wygładzania masy cukrowej, kremów czy też czekolady na powierzchniach wypieków. Wykonane są z różnych materiałów, co pozwala na dostosowanie specyfiki używanych akcesoriów do indywidualnych preferencji każdego użytkownika.

Dzięki skrobkom można nie tylko nadać tortom estetyczny wygląd, ale również poprawić ich strukturę oraz zapewnić równomierną konsystencję nakładanych warstw.

Skrobka do tynkowania tortu - idealnie równe brzegi

Skrobka do tynkowania tortu jest najlepszym przyjacielem cukierników ceniących sobie perfekcję w każdym detalu swoich dzieł. Dzięki niej istnieje możliwość uzyskania idealnie gładkich i równych brzegów, co znacząco wpływa na ostateczny wygląd wypieku.

Modele zaokrąglone są doskonałe do delikatnego wygładzania, natomiast skrobki z ostrym zakończeniem sprawdzą się przy precyzyjnych pracach, wymagających dokładnego zaznaczenia kształtu wypieku.

Skrobki do tortu z ząbkowanym wykończeniem

Skrobki z ząbkowanym wykończeniem to narzędzia pozwalające na wprowadzenie kreatywnych tekstur i wzorów na powierzchni tortów. Ich zastosowanie umożliwia tworzenie unikalnych dekoracji, które mogą imitować różne struktury, jak chociażby fale czy efekty tkaniny.

Skrobki są szczególnie przydatne w przypadku tortów okolicznościowych, gdzie liczy się każdy szczegół zdobienia.

Skrobka do tynkowania tortu i szpatułka w jednym produkcie

Nowoczesne podejście do projektowania narzędzi cukierniczych zaowocowało powstaniem produktów wielofunkcyjnych, takich jak skrobka do tynkowania i szpatułka w jednym. To rozwiązanie pozwala na szybkie zmiany technik dekorowania bez potrzeby sięgania po dodatkowe narzędzia. Dzięki temu cukiernicy mogą skupić się na swojej pracy, oszczędzając czas i miejsce w kuchni.

Każdy z produktów dostępny w tej kategorii naszego sklepu internetowego został zaprojektowany z myślą o maksymalnym ułatwieniu pracy cukierników, którzy chcą pozostać profesjonalistami w każdym calu.

Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Jest 36 produktów.

Pokazano 1-36 z 36 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: TESCOMA205

Marka: TESCOMA

Tarka ręczna z drobnym ostrzem dł. 39 cm - wykonana ze stali nierdzewnej - 638748 Tescoma President X-sharp stainless steel

Stalowa tarka ręczna do czekolady, parmezanu, przypraw i cytrusów! Wąska tarka ręczna wykonana w jakości premium - doskonale sprawdzi się w każdej kuchni - ergonomiczna i funkcjonalna tarka ręczna do ścierania produktów na drobne wiórki i nitki.

Cena 79,00 zł
Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU

Indeks: TESCOMA206

Marka: TESCOMA

Tarka ręczna dwa rodzaje ostrza dł. 39 cm - wykonana ze stali nierdzewnej - 638750 Tescoma President X-sharp stainless steel

Stalowa tarka ręczna z dwoma rodzajami ostrza - do czekolady, parmezanu, przypraw i cytrusów! Wąska tarka ręczna wykonana w jakości premium - doskonale sprawdzi się w każdej kuchni - ergonomiczna i funkcjonalna tarka ręczna do ścierania produktów na drobne wiórki i nitki.

Cena 79,00 zł
Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU