• CZEKOLADKI DLA TATY

  • IMBIROWA BAZA DO LEMONIADY

BARWNIKI DO AEROGRAFU
Barwniki spożywcze do aerografu - cena i opinie - sklep cukieteria.pl

Barwniki do aerografu

Płynne barwniki do aerografu to specjalne płyny wykorzystywane w procesie dekoracji, za pomocą aerografu. Jest to urządzenie znajdujące szerokie zastosowanie w cukiernictwie, szczególnie podczas przygotowywania słodkich wypieków i deserów na wyjątkowe uroczystości. W procesie dekorowania konieczne jest wtedy uwzględnienie różnorodnych kolorów lub wzorów, które mają znaleźć się na wypieku. Specjalne barwniki spożywcze do aerografu pozwalają na zrealizowanie nawet najbardziej wymyślnych pomysłów na dekoracje. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze pod względem jakości produkty, które cieszą się bardzo wieloma pozytywnymi opiniami profesjonalnych cukierników. Barwniki do aerografu dostępne w tej kategorii występują w różnych wariantach kolorystycznych - oprócz kolorów bazowych dostępne są również barwy pochodne i ich odcienie. Tak szeroki wybór sprawia, że korzystanie z barwników spożywczych do aerografu to sama przyjemność! 

Barwniki płynne do dekoracji aerografem w atrakcyjnych cenach 

Dostępne w naszej ofercie barwniki spożywcze do aerografu to wysokiej jakości produkty, przeznaczone do kontaktu z żywnością. Dekoracje wykonane przy ich użyciu są więc jadalne. Bezpieczeństwo barwników do aerografu potwierdza zgodność z normami jakościowymi, w tym z wymaganiami Unii Europejskiej dotyczącymi regulacji dodatków do żywności. Można zatem barwniki w formie płynu bez przeszkód wykorzystywać w profesjonalnym cukiernictwie, jeśli tylko stworzenie dekoracji tego wymaga. Oferujemy świetne ceny, a jednocześnie gwarantujemy dostawę produktów najwyższej jakości, z których na szeroką skalę korzystają profesjonaliści. 

Barwniki spożywcze do aerografu - sposób działania 

Płynne barwniki do aerografu w praktyce działają poprzez aplikację kolorowej mgiełki na powierzchnię produktu spożywczego. Aerograf za pomocą sprężonego powietrza wypuszcza barwnik w postaci lekkiej mgiełki, co umożliwia precyzyjne pokrycie powierzchni produktu spożywczego kolorowym pigmentem. Płynna forma barwnika pozwala na łatwe uzupełnienie zbiornika aerografu - wystarczy przelać produkt do wyznaczonego miejsca. Następnie, poprzez naciśnięcie spustu, można wypuścić pierwszą wiązkę mgiełki. Efekt jest delikatny, jednak przy dłuższej aplikacji w prosty sposób można uzyskać równomierne pokrycie na przykład dużego tortu. W cukiernictwie taką metodą ozdabia się również ciasta, muffinki, babeczki i ciasteczka. 

Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Jest 46 produktów.

Pokazano 1-46 z 46 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: FOODCOLOURS38(1)

Marka: FOOD COLOURS

op. 20 g METALLIC DUST VINTAGE GOLD WS-P-138 FOOD COLOURS - do barwienia elementów mających kontakt z żywnością - zawiera E171

Metaliczny złoty barwnik w proszku zawierający dwutlenek tytanu (E171) - przeznaczony do barwienia elementów dekoracyjnych mających kontakt z żywnością. Nie jest przeznaczony do spożycia! Nie należy stosować do barwienia żywności!

Cena 31,00 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

Indeks: FOODCOLOURS45

Marka: FOOD COLOURS

op. 20 g METALLIC DUST SILVER WS-P-130 FOOD COLOURS - do barwienia elementów mających kontakt z żywnością - zawiera E171

Metaliczny srebrny barwnik w proszku zawierający dwutlenek tytanu (E171) - przeznaczony do barwienia elementów dekoracyjnych mających kontakt z żywnością. Nie jest przeznaczony do spożycia! Nie należy stosować do barwienia żywności!

Cena 27,10 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

Indeks: FOODCOLOURS38

Marka: FOOD COLOURS

op. 20 g METALLIC DUST GOLD WS-P-135 FOOD COLOURS - do barwienia elementów mających kontakt z żywnością - zawiera E171

Metaliczny złoty barwnik w proszku zawierający dwutlenek tytanu (E171) - przeznaczony do barwienia elementów dekoracyjnych mających kontakt z żywnością. Nie jest przeznaczony do spożycia! Nie należy stosować do barwienia żywności!

Cena 30,00 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE