POSYPKI CUKIERNICZE  Liczba produktów: 37.

POSYPKI CUKIERNICZE

Posypki cukrowe to dekoracje cukiernicze, które pozwalają urozmaicić nasze wypieki i desery. Do wyboru mamy: maczki, pałeczki cukiernicze, konfetti w kształcie serduszek, kwiatki, gwiazdeczki, perełki i cukier dekoracyjny. W naszej ofercie znajdziecie posypki na tort, posypki do lodów i posypki do ciast i innych deserów. A wszystko po to, by Was...

Posypki cukrowe to dekoracje cukiernicze, które pozwalają urozmaicić nasze wypieki i desery. Do wyboru mamy: maczki, pałeczki cukiernicze, konfetti w kształcie serduszek, kwiatki, gwiazdeczki, perełki i cukier dekoracyjny. W naszej ofercie znajdziecie posypki na tort, posypki do lodów i posypki do ciast i innych deserów. A wszystko po to, by Wasze wypieki wyglądały i smakowały tak, jakby wyszły prosto spod ręki Mistrza Cukiernictwa.

Więcej

Podkategorie

PEREŁKI CUKROWE

Perełki cukrowe jako dekoracja cukiernicza są jedną z najbardziej uniwersalnych ozdób na każdym cieście, torcie, pierniczkach, babeczkach, muffinkach ….i każdej wymarzonej słodkości. Perełki do dekoracji dodają blasku, uroku i elegancji. Słodkie posypki perełki nazywane często też groszkiem cukrowym występują w odcieniach perłowych i zwykłych. Wybierz dekoracje cukiernicze, które na zawsze odmienią zwykły wygląd Twoich ciast i deserów. A do tego perełki cukrowe są po prostu… pyszne.

MACZKI CUKROWE

Drobniutkie  maczki cukrowe w różnych kolorach,  od 1 do 2mm idealne do dekoracji słodkich wypieków. Doskonałe nadają się na  ciastka, muffinki, babeczki, cake popsy, Maczkami możemy wykańczać również czekoladowe: praliny, trufle, figurki.

Jako dekoracja cukiernicza współgrają z  elementami z mas cukrowych, marcepanowych i czekolady plastycznej. Uzupełniają dekoracje tortów.

PAŁECZKI CUKROWE

Drobne pałeczki cukrowe do posypywania i dekorowania powierzchni ciast, babeczek, maffinek, cake popsów i wielu innych słodkości. Występują w jednym kolorze lub miksie.

KONFETTI CUKROWE

Konfetti cukrowe jest rodzajem dekoracji cukierniczej, podobnie jak maczki doskonale nadają się do dekorowania ciastek, pierniczków i babeczek. Jako element dekoracyjny konfetti mogą stanowić dekorację  również na tortach i ciastach. Cukrowe konfetti mają różne kształty np. serduszka, gwiazdki, płatki śniegu. Wspaniale ozdabiają i dodają kolorów na wypiekach.

Beziki białe 8 - 10 mm
80,00 zł
Brak magazynie
Beziki białe 8 - 10 mm
23,00 zł
Brak magazynie
Posypka strzelająca 1 - 6 mm
71,30 zł
Brak magazynie
Kawałki bezy w czekoladzie 8 - 10 mm
55,00 zł
Brak magazynie
Produkty 1 - 37 z 37

Przejdź do góry