Wszystkie bestsellery
  • Formy płatności

    Formy płatności
  • Sposoby dostawy

RÓZGI i TRZEPACZKI
Rózgi i trzepaczki kuchenne | różne rozmiary |cukieteria.pl

Rózgi i trzepaczki do ciasta - niezbędnik cukiernika

Rózga kuchenna od lat jest jednym z niezbędnych akcesoriów w naszych kuchniach. W dzisiejszych czasach coraz częściej zastępujemy ją elektrycznym mikserem, nie mniej nadal jest nieoceniona w szybkim mieszaniu składników. Doskonale sprawdza się w mieszaniu produktów podczas podgrzewania składników do kremów cukierniczych i sosów w garnku.

Jak wybrać rózgę kuchenną.

Tradycyjną rózgą kuchenną można ubijać również białka i śmietanę, stąd też jej popularna nazwa trzepaczka. Rózgi mogą różnic się wielkością, długością rączki, materiałem z jakiego są wykonane, oraz kolorem. Profesjonalna rózga cukiernicza powinna być solidna, wykonana ze stali nierdzewnej, co zagwarantuje jej niezawodność przez wiele lat.  Zaletą natomiast  rózg silikonowych jest  możliwość stosowania ich nawet na powierzchniach teflonowych, wrażliwych na zarysowania.

Do czego służy rózga.

Rózga trzepaczkowa jest jednym z ‘must have’ w naszej kuchni, dzięki niej ubijesz ciasto na naleśniki, roztrzepiesz jajka na omlet, zamieszasz mus czekoladowy, połączysz składniki kremu angielskiego i ubijesz pianę z białek. Jest niezawodna, nie potrzebuje prądu i można jej użyć w każdych warunkach.

Trzepaczka ręczna to must have w kuchni.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz profesjonalne akcesoria używane codziennie przez top szefów kuchni i największe pracownie cukiernicze. Stawiamy na jakość produktów, które sprzedajemy, by służyły latami i przynosiły zadowolenie naszym klientom w codziennym pieczeniu i gotowaniu potraw.

Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji
Aktywne filtry