• CIASTO NA GOFRY

  • IMBIROWA BAZA DO LEMONIADY

POJEMNIKI TERMOIZOLACYJNE
Pojemniki termoizolacyjne do żywności - cena i opinie - cukieteria.pl

Pojemniki izotermiczne do lodów i żywności

Dowóz ciasta do klienta w taki sposób, aby po całej podróży nadal było w idealnym stanie, to nie lada wyczyn. Zwłaszcza latem jest to trudne, kiedy tort wymaga niskich temperatur, a na dworze panuje upał. Według opinii wielu osób z branży gastronomicznej pojemniki termoizolacyjne to jeden z łatwiejszych sposobów na ochronę żywności. Z tego względu warto zastanowić się nad zaopatrzeniem w kilka tego typu opakowań.

Dlaczego warto korzystać z pojemników termoizolacyjnych do przewożenia żywności?

Pojemniki na żywność termoizolacyjne mają za zadanie przede wszystkim chronić przewożone jedzenie przed działaniem wysokich temperatur panujących na zewnątrz. Są zupełnie nieprzepuszczalne, dlatego tworzą chłodniejsze środowisko wewnątrz opakowania. W ten sposób ciasta, torty lub lody mogą dojechać bez przeszkód do klienta.

Inną zaletą tego typu pojemników termoizolacyjnych jest ich sztywność. Styropian lub pianka polipropylenowa nie gniotą się i doskonale zachowują swój kształt. Z tego względu stanowią o wiele lepszy wybór w kwestii transportu delikatnych tortów, które łatwo mogą ulec uszkodzeniu niż zwykłe kartonowe opakowania.

Małe, jak i duże pojemniki termoizolacyjne są wykonane z takich tworzyw sztucznych, które przechodziły przez lata badań, zanim zostały dopuszczone do kontaktu z żywnością. Dlatego możesz być pewny, że opakowania są w pełni bezpieczne i w żaden sposób nie wpłyną negatywnie na przewożone wypieki, a smak, zapach oraz wygląd pozostaną bez zmian.

Pojemniki na żywność termoizolacyjne

W tej kategorii naszego sklepu prezentujemy pojemniki termoizolacyjne do przewożenia żywności. Wśród nich znajdziesz opakowania o zróżnicowanych wymiarach - od 450 ml przez 690, 950, 1 l, 1,3 l, 1,36 l, 2,05 l, 20,7 l, 33,7 l, 40,4 l, aż do 46,7 l. Mniejsze pudełka świetnie nadadzą się do przewożenia lodów, deserów czy porcji ciast. Natomiast duże pojemniki termoizolacyjne sprawdzą się w przypadku transportu większej ilości wypieków czy tortów.

Różnej grubości styropianowe ścianki zapobiegają działaniu jakichkolwiek czynników zewnętrznych na znajdującą się w środku żywność. Natomiast dodatek wkładów chłodzących z suchym lodem tworzy wewnątrz pojemnika termoizolacyjnego chłodne środowisko. Dzięki temu wszystkie polewy, dekoracje i masy pozostaną w niezmienionym stanie.

Materiałami wykorzystanymi do produkcji pojemników są styropian oraz pianka polipropylenowa. Pierwsze tworzywo ma świetne właściwości termoizolacyjne ze względu na niski współczynnik przewodzenia ciepła. Ponadto chroni przechowywaną wewnątrz żywność przed wilgocią, ponieważ jest zupełnie nieprzepuszczalny dla wody. Pianka polipropylenowa ma nieco lepsze właściwości termoizolacyjne - również posiada niski współczynnik przewodzenia ciepła. Z tego względu wykazuje odporność termiczną od -20°C do nawet 110°C.

Ceny pojemników termoizolacyjnych zależą przede wszystkim od wymiarów i pojemności danego pudełka. Z tego względu przed dokonaniem zakupu upewnij się, że umieściłeś w koszyku takie opakowania, jakich potrzebujesz.

Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: STYROPAK01

Marka: STYROPAK

Styropianowe pudełko transportowe - 40 x 40 x 21.5 cm - pojemnik termoizolacyjny do wysyłki czekolady i dekoracji czekoladowych

Ważne! Wysyłki w pojemnikach z suchym lodem realizujemy od 48 godzin od momentu złożenia zamówienia! Styropianowy pojemnik termoizolacyjny do transportu i przechowywania. Styropianowy pojemnik transportowy. Pozwala na zabezpieczenie produktów przed działaniem wysokiej temperatury, minimalizuje wahania temperatury. Zabezpiecz swoją przesyłkę przed upałami!

Cena 36,49 zł
Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU