• Pernigotti Day

  • Szkolenie Monin 8 maja

  • PŁAĆ WYGODNIE

ZŁOTO I SREBRO JADALNE
Złoto i srebro jadalne na tort - cena i opinie - sklep cukieteria.pl

Złoto jadalne w listkach i płatkach

Jadalne złoto na tort oraz srebro stanowią jedne z najbardziej wyrafinowanych ozdób w cukiernictwie, pozwalających na eleganckie przystrojenie dowolnej słodkości. Dzięki płatkom złota w różnych formach możliwe jest efektowne wzbogacenie wyglądu deseru. Zarówno srebro jadalne, jak i złoto są całkowicie bezpieczne i zdatne do spożycia. Ich dodatek nie powoduje zmiany smaku ani konsystencji deseru, nie wpływa także negatywnie na trwałość całej dekoracji. W aspekcie estetycznym są to wyjątkowo cenne dodatki - nienarzucający się błysk jadalnego złota na torcie jest widoczny z daleka, dlatego można nim podkreślić główne punkty dekoracji, takie jak napis okolicznościowy. Złoto oraz srebro jadalne to niebanalne elementy, które świetnie sprawdzą się w zestawieniu z bardziej klasycznymi dekoracjami, takimi jak świeże kwiaty, owoce czy czekolada. 

Dekoracja najwyższej klasy - złoto i srebro jadalne

Przygotowywanie dekoracji to jeden z najważniejszych punktów tworzenia wyjątkowych słodkości. Nie bez powodu panuje opinia, że je się oczami. Gotowy produkt musi prezentować się więc jak najlepiej, aby spełnić wysokie oczekiwania klienta. W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór niecodziennych dekoracji, czyli złota jadalnego oraz srebra przeznaczonego do dekoracji monoporcji, deserów i wypieków. Oferujemy złoto i srebro jadalne w listkach, a także praktycznych płatkach zamkniętych w funkcjonalnym pojemniczku z zakrętką. 

Jadalne złoto - sklep Cukieteria

Złoto to wyraz szlachetności, który można ukazać nie tylko za pomocą biżuterii. Połyskująca ozdoba idealnie sprawdzi się także na pojedynczym ciastku lub torcie. W końcu jest to wypiek o szczególnym charakterze, mający niejednokrotnie podkreślić doniosłość wyjątkowej uroczystości, takiej jak urodziny czy ślub. Tworzenie dzieł sztuki dla klientów wymaga zastosowania dodatkowych rozwiązań, również w formie zaskakujących dekoracji typu jadalne złoto. Sklep Cukieteria oferuje szeroki asortyment przeznaczony dla cukierni oraz działalności indywidualnych zajmujących się wyrobem słodkości. Do ich tworzenia niezbędny jest nie tylko zakres podstawowych półproduktów, ale także zestawienie zachwycających dodatków w formie dekoracyjnych. Do tej kategorii zalicza się także srebro oraz jadalne złoto. Cena naszych produktów jest adekwatna do ich wysokiej jakości. Zastosowanie tego typu dekoracji to najlepszy sposób na uzyskanie zachwycającego efektu swojej pracy. 

Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji
Aktywne filtry