KAWIARNIA I BAR  Brak produktów w tej kategorii.

KAWIARNIA I BAR

Wszystko czego potrzebujesz do przygotowania wyjątkowych napojów na gorąco i na zimno. Produkty przeznaczone dla profesjonalnych barmanów i baristów oraz do użytku domowego dla miłośników oryginalnych napojów. Dzięki półproduktom przygotujesz wyśmienite kawy, frappe, koktajle, lemoniady, drinki, orzeźwiające napoje, herbaty smakowe oraz wiele in...

Wszystko czego potrzebujesz do przygotowania wyjątkowych napojów na gorąco i na zimno. Produkty przeznaczone dla profesjonalnych barmanów i baristów oraz do użytku domowego dla miłośników oryginalnych napojów. Dzięki półproduktom przygotujesz wyśmienite kawy, frappe, koktajle, lemoniady, drinki, orzeźwiające napoje, herbaty smakowe oraz wiele innych smacznych pozycji. Znajdziesz tutaj francuskie syropy, puree owocowe, bazy do kawy mrożonej, koktajli i granity oraz słodkie sosy i polewy. Stosowanie dodatków smakowych i półproduktów znacznie usprawnia pracę oraz zapewnia powtarzalność produktów, która odgrywa kluczową rolę w gastronomii. Znajdziesz tutaj również wysokiej jakości kawę ziarnistą, która doskonale sprawdzi się w kawiarni oraz w domu.

Więcej

Podkategorie

KAWA

W naszej ofercie znajdą Państwo najlepsze kawy ziarniste różnego gatunku i pochodzenia. Wszystkie pochodzą wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Kawa ziarnista Arabica, czy też mieszanka z dodatkiem Robusta – to propozycje dla najbardziej wymagających klientów. 100% Arabica posiada intensywniejszą kwasowość i polecana jest do przygotowywania czarnych kaw. Kawa ziarnista Robusta ma lekką goryczką oraz mocno wyczuwalne kakaowe i orzechowe nuty. Mieszanki z Robusta są polecane zwłaszcza do kaw z mlekiem.

SYROPY MONIN

Profesjonalne syropy smakowe do napojów i deserów francuskiej marki Monin. Idealne dla barmanów i baristów oraz do użytku domowego. Pozwalają na przygotowanie wyjątkowych napojów bezalkoholowych oraz drinków. Doskonale sprawdzą się także w domowym cukiernictwie jako urozmaicenie deserów i wypieków.

PUREE OWOCOWE

Puree owocowe i pulpy owocowe są rodzajem przecieru z owoców. Znajduje zastosowanie do zarówno do napojów: koktajli, drinków bezalkoholowych, herbat mrożonych, napojów gazowanych, piwa itp. jak również do przygotowywania galaretek, musów owocowych, są składnikiem wielu deserów i ciast. Będą również doskonałym uzupełnieniem lodów owocowych zarówno w produkcji jak i podczas serwowania w deserach lodowych.

SOSY I POLEWY

Sosy charakteryzują się doskonałą jakością, gładką konsystencją i autentycznym niezapomnianym smakiem. Doskonale nadają się do deserów, jako polewy do gofrów i naleśników, dekoracji lodów i kawy.

BAZY DO NAPOJÓW

Bazy w proszku do kawy mrożonej, koktajli i granity pozwalają na szybkie i proste przygotowanie wysokiej jakości napojów oraz zapewniają powtarzalność produktów. Znajdziesz tutaj bazy neutralne oraz wzbogacone dodatkami smakowymi, które zawsze zapewnią doskonały efekt. Przeznaczone są do przygotowywania mrożonych napojów kawowych, mlecznych, bezmlecznych i owocowych. Bazy zależnie od przeznaczenia stosowane są w różnego rodzaju urządzeniach, takich jak dyspensery, granitory czy blendery. Klasyczne napoje przygotowywane na bazach to frappe, czyli kawa z mlekiem i kruszonym lodem oraz granita, czyli mrożony deser na bazie kawy lub soków owocowych. 

SŁOJE DO LEMONIAD

Koncept lemoniad to powrót do tradycyjnego sposobu serwowania orzeźwiających napojów z klasycznych szklanych słoi. Atrakcyjność szklanych dyspenserów polega tez na ekspozycji kolorowych soczystych owoców wewnątrz lemoniad.  Doskonałe na gorące upalne dni, wypełnione lodem i lemoniadą, wyeksponowane w słojach z kranikiem kuszą dzieci i dorosłych do zaspokojenia pragnienia!

Przejdź do góry