• CIASTO NA GOFRY

  • IMBIROWA BAZA DO LEMONIADY

ŚRODKI HIGIENY
Środki higieny dla branży gastronomicznej - opinie - cukieteria.pl

Środki higieny gastronomiczne

Środki higieny są niezbędne do utrzymania czystości i zdrowia. W branży gastronomicznej wymogiem jest zachowanie szczególnych zasad sanitarnych, chroniących nas przed wieloma chorobami i zatruciami. Do tego celu służą profesjonalne preparaty do dezynfekcji rąk, sprzętu i pomieszczeń. Niezbędne jest również posiadanie jednorazowych rękawiczek, czyścideł, fartuchów, a czasami również maseczek ochronnych na twarz.

Środki do dezynfekcji w kuchni — najwyższa jakość

Aby mieć pewność, że dezynfekcja kuchni oraz innych pomieszczeń związanych z gastronomią będzie w pełni skuteczna, należy sięgać zwłaszcza po najwyższej jakości produkty, które pomogą szybko uporać się z brudem. Mając tego świadomość, oferujemy klientom wyłącznie produkty pochodzące od renomowanych i sprawdzonych producentów. Dzięki temu kupujący mogą mieć pewność, że w ich kuchni zawsze będzie panowała czystość, a przygotowywanie posiłków stanie się dużo przyjemniejsze.

Tym, co cechuje dostępne u nas produkty, jest ich dokładnie wyselekcjonowany skład. To właśnie dzięki temu zapewniają najwyższą skuteczność podczas czyszczenia wszelkiego rodzaju sprzętów, przyrządów kuchennych, a nawet całego pomieszczenia.

W kuchni należy jednak zadbać również o bezpieczeństwo pracowników. Dlatego też w naszej ofercie można znaleźć wszelkiego rodzaju mydła oraz płyny do dezynfekcji. Ponadto posiadamy szeroką ofertę rękawiczek ochronnych i maseczek.

Środki higieny — do zadań specjalnych

W ofercie naszego sklepu znajdują się środki higieniczne, które można wykorzystać do różnego rodzaju sprzętów. Posiadamy produkty do czyszczenia ekspresów do kawy, blatów, kuchenek czy też innych sprzętów.

Co ważne, produkty te są niezwykle uniwersalne. Można je skutecznie wykorzystywać w kuchni w ekskluzywnej restauracji, w mniejszym lokalu, kawiarni czy też hotelowej restauracji. Właśnie to sprawia, że dostępne u nas środki higieny cieszą się niezwykle dużym zainteresowaniem.

Środki higieniczne — dlaczego warto?

Produkty, które można znaleźć w naszej ofercie, są niezwykle chętnie wybierane przez restauratorów. Ich najwyższą jakość potwierdzają zwłaszcza liczne opinie użytkowników. 

Wśród licznych zalet kupujący wymieniają zwłaszcza wysoką skuteczność oraz bardzo łatwe użytkowanie. Co również ważne, nasze produkty odznacza również niezwykle korzystna i konkurencyjna cena, która z pewnością przekona nawet tych najbardziej wymagających klientów.

Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: MARTELLATO55

Marka: MAPA PROFESSIONAL

op. 1 para - białe lateksowe rękawice do pracy z izomaltem - dł. 33 cm rozmiar 7 - VITAL 520 MAPA PROFESSIONAL

Cienkie rękawice z naturalnego lateksu przeznaczone dla przemysłu spożywczego. Zapewniają ochronę, wygodę i precyzję dotyku podczas pracy z izomaltem. Wewnętrzna strona pokryta talkiem. Przeznaczone do wielokrotnego użytku.

Cena 62,00 zł
Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU

Indeks: MARTELLATO56

Marka: MAPA PROFESSIONAL

op. 1 para - białe lateksowe rękawice do pracy z izomaltem - dł. 33 cm rozmiar 8 - VITAL 520 MAPA PROFESSIONAL

Cienkie rękawice z naturalnego lateksu przeznaczone dla przemysłu spożywczego. Zapewniają ochronę, wygodę i precyzję dotyku podczas pracy z izomaltem. Wewnętrzna strona pokryta talkiem. Przeznaczone do wielokrotnego użytku.

Cena 62,00 zł
Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU