1. Polityka Prywatności

Jeśli zdecydują się Państwo na korzystanie ze sklepu internetowego Cukieteria.pl to oznacza, że zgadzają się Państwo na zasady Polityki Prywatności (opisane poniżej) i akceptują je. Sempre Group Sp. z o.o., która jest właścicielem sklepu internetowego www.cukieteria.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności, jednak nie będą one naruszać Ustawą o Ochronie Danych Osobowych. Dane klientów i subskrybentów newsletterów i innych materiałów reklamowych wysyłanych przez www.cukieteria.pl nigdy nie będą udostępniane osobom trzecim.

Sklep internetowy www.cukieteria.pl w pełni respektuje prawo do prywatności i ochrony danych osobowych Użytkowników sklepu. Informujemy, iż dane osobowe będą przetwarzane przez firmę Sempre Group Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem:  Ul. Wiejska 13a , 05-802 Pruszków, w celu prawidłowego wykonania zamówienia oraz dla celów marketingowych, aby powiadamiać klientów sklepu pocztą e-mail o aktualizacjach i nowościach, aby odpowiadać na zapytania lub uwagi, aby zarejestrować/wyrejestrować Państwa. Dane będą chronione zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 z dnia 29.10.1997 poz. 833). Informujemy także, że przysługuje Państwu prawo wglądu i poprawiania swoich danych osobowych.

Podczas korzystania z  www..cukieteria.pl niekiedy będzie konieczne pozostawianie swoich danych w celu aktywacji konta klienta, złożenia zamówienia, zgłoszenia chęci subskrypcji newslettera i innych materiałów marketingowych, czy też przystąpienia do programów lojalnościowych oraz w celu złożenia zapytania. Te dane są niezbędne do podjęcia przez sklep odpowiedniej akcji (realizacji zamówienia, odpowiedni na zapytanie, wysłania newslettera czy zapisania klienta do programu lojalnościowego itd.).

Niektóre obszary sklepu www.Cukieteria.pl mogą wykorzystywać cookies, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera klienta identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia lub umorzenia danej operacji. Pliki te nigdy nie są wykorzystywane przez nas do zbierania poufnych danych, a w większości przypadków służą do identyfikacji powracającego na nasze strony Klienta oraz do zbierania danych statystycznych wykorzystywanych wyłącznie na potrzeby firmy i nieudostępnianych osobom trzecim pod żadnym pozorem.

Firma Sempre Group zastrzega sobie prawo do wysyłania różnego rodzaju wiadomości i materiałów marketingowych osobom, które wyraziły akceptację Polityki Prywatności.

2. Bezpieczeństwo transakcji on-line

Sklep www.cukieteria.pl gwarantuje bezpieczne płatności on-line dzięki współpracy z serwisem Transferuj.pl. W przypadku wyboru sposobu płatności - płatności on-line wszelkie dane potrzebne do przeprowadzenia płatności on-line pozostawiane są w formularzu serwisu Transferuj.pl i pracownicy obsługujący transakcje w sklepie Sklep.Cukieteria.pl nie mają do nich dostępu. Za dane pozostawione w formularzu Transferuj.pl odpowiedzialny jest ten serwis, który utrzymuje je na odpowiednio zabezpieczonych serwerach i dodatkowo szyfruje je. Dane dotyczące kart płatniczych i numerów kont bankowych pozostawione w formularzu Transferuj.pl nie są przechowywane w bazach i serwerach firmy Sempre Group Sp. z o.o.


Przejdź do góry