• Szkolenie Monin 8 maja

  • IMBIROWA BAZA DO LEMONIADY

CZEKOLADA
Czekolady cukiernicze, do rozpuszczania - cena i opinie - cukieteria.pl

Czekolady cukiernicze

Nie ma chyba dzisiaj osoby, która szczerze nie lubi od czasu do czasu skusić się na różnego rodzaju łakocie. W szczególności ogromną popularnością wśród różnego rodzaju słodkości cieszy się oczywiście czekolada, a także różnego rodzaju wyroby, które są z niej wytwarzane. Jest to też jeden ze składników, po które bardzo chętnie sięgają profesjonalni cukiernicy podczas przygotowywania swoich wyjątkowych ciast. Doskonale zdajemy sobie sprawę z popularności czekolady, dlatego też umieściliśmy produkty z tej kategorii w naszym asortymencie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Wysokiej jakości czekolady cukiernicze i nie tylko

W tej kategorii w naszym sklepie internetowym można znaleźć bardzo wysokiej jakości czekolady różnego rodzaju, które można wykorzystywać w tradycyjnym cukiernictwie, jak i do przygotowywania rozmaitych deserów i nie tylko. Wśród proponowanych przez nas produktów znaleźć można m.in. czekolady białe, mleczne i deserowe, czekolady kolorowe o konkretnych smakach, czekolady do SPA, różnego rodzaju czekolady do picia i rozmaite produkty czekoladowe, z których m.in. można samodzielnie przygotować czekoladę na własne potrzeby.

Oprócz tego w naszej ofercie znajduje się m.in. czekolada do fondue, czyli absolutnie wyjątkowego deseru, który mocno wyróżnia się na tle innych łakoci. Fondue z czekolady powstało na bazie swojego słonego odpowiednika, w którym jako podstawowy składnik wykorzystuje się ser. W przypadku słodkiej wersji czekoladę w specjalnym naczyniu podgrzewa się do roztopienia, a następnie utrzymuje się stałą temperaturę, aby czekolada nie stężała. W takiej płynnej słodkości zanurza się następnie inne słodycze lub świeże owoce i w ten sposób uzyskuje się wyśmienity deser. W podobny sposób wykorzystuje się również dostępne w naszym asortymencie czekolady do fontanny, z tym że w ich przypadku dodatkową atrakcją jest to, że płynna czekolada cały czas pozostaje w ruchu, co dodaje wyjątkowy aspekt wizualny i estetyczny.

To, co z całą pewnością zainteresuje profesjonalistów odwiedzających nasz sklep, to bardzo szeroki wybór różnego rodzaju gotowych dekoracji z czekolady, za pomocą których błyskawicznie można ozdobić tort czy ciasto.

Najprostsze rozróżnienie czekolad możemy zrobić w oparciu o zawartość miazgi kakaowej. Im więcej miazgi tym czekolada jest bardziej wytrawna, mniej słodka i zdrowsza.Czekolady dzielimy na: czekoladę białą w kolorze białym ( zawiera ok. 33% masła kakowego),  czekoladę mleczną w kolorze „kawa z mlekiem” (zawiera nie mniej niż 25% suchej masy kakaowej), czekoladę deserową w kolorze brązowym (zawiera powyżej 50% produktów z miazgi kakaowej) i czekoladę  gorzką w kolorze ciemno brązowym (zawiera przynajmniej 70% produktów z miazgi kakaowej).

Czekolady do rozpuszczania, czekolady do produkcji pralin i wiele więcej

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w cukiernictwie bardzo ważna jest możliwie najwyższa jakość składników, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie dostępne u nas czekolady wpisywały się właśnie w tę grupę. Dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości składniki już od wielu lat. Posiadamy ogromne doświadczenie, które umożliwia nam przygotowanie oferty idealnie skrojonej na potrzeby osób, które nas odwiedzają. Opinie dotychczasowych kupujących na temat naszego sklepu, są bardzo pozytywne. Chwalą oni wysoką jakość produktów oraz bardzo atrakcyjne ceny.

Jeżeli zainteresował Cię któryś z dostępnych u nas wyrobów czekoladowych lub innych produktów, to serdecznie zapraszamy do składania zamówień. Jeżeli natomiast masz jakieś pytania, to prosimy o kontakt - z chęcią udzielimy na nie wyczerpujących odpowiedzi.

Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Aktywne filtry