• Dzień Otwarty z firmą Silikomart

  • IMBIROWA BAZA DO LEMONIADY

PODKŁADY CIENKIE
Podkłady cienkie pod tort - cena i opinie - sklep cukieteria.pl

Podkłady pod torty i ciasta - cienkie

Podkłady cienkie pod tort stanowią świetne uzupełnienie gotowego wypieku, przygotowanego ze szczególną dbałością i w zgodzie z wybraną wizją artystyczną. Nie bez powodu mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach - to popularne powiedzenie zdecydowanie znajduje odzwierciedlenie w profesjonalnym cukiernictwie. Klienci zamawiający okazałe torty nawet podświadomie zwracają uwagę na niewielkie szczegóły. Cienki podkład pod tort, choć dość niepozorny, również ma wpływ na efekt prac cukiernika. Dlatego też dobrze jest zadbać nawet o takie szczegóły, oddziałujące na późniejsze zadowolenie. Aby ułatwić naszym klientom pracę, zebraliśmy w jednej kategorii najlepsze cienkie podkłady pod tort. Są one gotowe do użytku, dlatego praktycznie od razu po odebraniu zamówienia można zabrać się do pracy. Ceny poszczególnych produktów sprzyjają tworzeniu całych zestawów, w różnorodnych kształtach i odcieniach. 

Zastosowanie cienkiego podkładu pod tort 

Niewielka dekoracyjna podkładka pod ciasto nie tylko ułatwia jego przenoszenie z miejsca na miejsce, ale również wpływa na odbiór estetyczny całego dzieła. Dobrze dopasowane podkłady cienkie podkreślają wygląd całego tortu, nawet jeśli jego dekoracja została utrzymana w minimalistycznym stylu. Oferowane w naszym sklepie podkładki wykonane zostały z wytrzymałej tektury. Jest ona lekka, a jednocześnie wytrzymała, dlatego nie ma problemu z położeniem na niej nawet okazałego ciasta. Wykonanie z tektury daje bardzo duże pole do popisu, jeśli chodzi o dostępność kształtów. Cienkie podkłady pod tort mogą mieć kształt klasycznego okręgu, lub nieco rzadziej spotykanego prostokąta. Oprócz tego krawędzie w przypadku niektórych produktów zostały ozdobione dodatkowo wzorami. Podkłady cienkie są zatem interesującą ozdobą cukierniczą, spełniającą również funkcje praktyczne. 

Podkłady cienkie pod tort w przystępnych cenach 

W opinii wielu doświadczonych zawodowo cukierników wprost nie da się przygotować swojego dzieła dla klienta bez zastosowania cienkich podkładów pod tort. Dzięki nim całe zamówienie zyskuje odpowiedniego charakteru, zwłaszcza że torty zazwyczaj przygotowywane są na szczególne okazje. Elegancka podkładka w kolorze klasycznego złota lub srebra podkreśla wyjątkowy charakter uroczystości. Z perspektywy osoby przygotowującej słodki tort zastosowanie podkładu wcale nie jest trudne, tak samo jak jego dopasowanie do danego wypieku. Warto kierować się przy tym głównie średnicą wypiekanych blatów, zostawiając pewien margines na obłożenie tynkiem cukierniczym oraz dekoracje. Podkład powinien być kilka centymetrów większy. 

Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Jest 58 produktów.

Pokazano 1-58 z 58 pozycji
Aktywne filtry