• Dzień Otwarty z firmą Silikomart

  • IMBIROWA BAZA DO LEMONIADY

SZPATUŁY CUKIERNICZE
Szpatuły cukiernicze ✔ różne wielkości ✔ proste ✔ kątowe | cukieteria.pl

Szpatułki cukiernicze do ciast i dekoracji - różne rozmiary i kształty

Każdy kto lubi piec ciasta i dekorować torty wie jak bardzo niezbędne jest posiadanie odpowiedniej szpatuły. Cukiernicy na swoim wyposażeniu posiadają ich kilka rodzajów i wielkości. W zależności od zastosowania większe szpatuły służą przede wszystkim do pracy z czekoladą, wygładzania kremów i mas na ciastach, przenoszeniu pokrojonych kawałków biszkoptu.

Rodzaje szpatuł cukierniczych

W asortymencie naszego sklepu znajdują się szpatuły od 15 do nawet 43 cm. W zależności od kształtu mogą być proste lub kątowe. Szpatuły kątowe zdecydowanie bardziej poleca się właśnie do podnoszenia porcji ciasta i przenoszenia ich. Szpatułą kątową możemy też gładzić powierzanie tortu, ale częściej w tym przypadku wybierane są te bez uskoku. Proste szpatuły świetnie sprawdzają się podczas gładzenia tynków na torcie.

Małe szpatułki wybierane są z kolei przede wszystkim do wykonywania drobnych wykończeń i dekoracji cukierniczych oraz również do podnoszenia mniejszych ciastek i monoporcji. Pomocne są w pracy z dekoracjami czekoladowymi

Jakie szpatułki cukiernicze sprawdzają się najlepiej?

Kompletując wyposażenie cukierni, warto zwracać uwagę na to, z jakich materiałów i w jaki sposób tworzone są szpatuły cukiernicze. Szpatułka wykonana z nierdzewnej stali z ergonomicznym uchwytem z tworzywa posłuży latami. W Cukieteri stawiamy na produkty zaufanych producentów, którzy swoje szpatułki cukiernicze tworzą z myślą o komfortowym użytkowaniu i długiej wytrzymałości. Akcesoria te posiadają optymalny kąt profilowania, a wiele z nich zostało wyposażonych w antypoślizgową rączkę, która ułatwia pracę w cukierni. 

Szpatułki do dekoracji tortów i nie tylko – akcesoria o wielu zastosowaniach

Szpatułki do dekoracji tortów to akcesoria, które w cukierni znajdują naprawdę wiele zastosowań. W Cukieteri doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego oferujemy bogaty, zróżnicowany asortyment szpatuł cukierniczych, które mogą posłużyć między innymi do nakładania lukru, modelowania, oddzielania ciasta od form, wygładzania kremu czy wygodnego i higienicznego nakładania wypieków zamówionych przez klienta. Wiele szpatułek cukierniczych dostępnych w ofercie sklepu posiada dodatkowe funkcjonalności, takie jak ostrze falowane czy możliwość mycia w zmywarce. W Cukieteri stawiamy na produkty, które ułatwiają pracę specjalistom i pozwalają im zwiększyć jakość obsługi klienta.

Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Jest 36 produktów.

Pokazano 1-36 z 36 pozycji
Aktywne filtry