• CZEKOLADKI DLA TATY

  • IMBIROWA BAZA DO LEMONIADY

POZOSTAŁE
Opakowania na popkorn, naczynia jednorazowe do deserów - ceny - opinie cukieteria.pl

Naczynia jednorazowe do deserów, opakowania na popcorn

Desery to często zwieńczenie każdego posiłku, moment, w którym można rozkoszować się słodkim smakiem i przyjemnością spożywania ulubionych przysmaków. W tym kontekście wybór odpowiednich naczyń do ich serwowania ma znaczenie. Coraz popularniejsze stają się naczynia jednorazowe - z różnych powodów.

Jednak impreza to nie tylko słodycze, ale również słone przekąski, takie jak popcorn, który najbardziej estetycznie będzie prezentował się w specjalnym pudełku. W naszym sklepie można nabyć zarówno jednorazowe naczynia do deserów, jak i opakowania na popcorn.

Jednorazowe pojemniki na desery — praktyczne rozwiązanie

Praktyczność to jedna z kluczowych zalet korzystania z naczyń jednorazowych do deserów. Dzięki nim można wyeliminować konieczność mycia i przechowywania tradycyjnych naczyń. 

W dzisiejszym świecie w wiele osób żyje w pośpiechu, dlatego oszczędność czasu jest nieoceniona. Dzięki naszym opakowaniom można cieszyć się deserem bez konieczności przejmowania się późniejszymi czynnościami związanymi z czyszczeniem i przechowywaniem naczyń.

Opakowania na monoporcje — idealne na każdą okazję

Monoporcje cieszą się ostatnio niezwykle dużą popularnością w świecie cukierniczym. Mając tego świadomość, oferujemy klientom najwyższej jakości opakowania na monoporcje, które można wykorzystać zarówno prywatnie, jak i w cukierni.

Należy również pamiętać, że nasze opakowania powstają w całości z materiałów nadających się do recyklingu, są więc całkowicie bezpieczne dla środowiska.

Pudełka na desery — najwyższa jakość wykonania

W naszym sklepie można znaleźć pudełka na desery wykonane z tektury, plastiku lub innych tworzyw biodegradowalnych. Niezależnie jednak od tego, na jaki produkt zdecyduje się nasz klient, może mieć on pewność, że schowane w środku jedzenie będzie bardzo dobrze zabezpieczone.

W przypadku pudełek papierowych są wykonane z grubej tektury, która chroni przed przemakaniem i jest dosyć gruba. Taki rodzaj opakowań świetnie sprawdzi się na takie imprezy, jak wesela, gdzie często pojawia się problem, co zrobić z pozostałym ciastem.

Opakowania na popcorn — niezbędnik wieczoru filmowego

Z pewnością mało kto wyobraża sobie oglądanie swojego ulubionego filmu bez jakiejś słonej przekąski. Najczęściej wybór pada na popcorn.

Aby jednak prażona kukurydza została estetycznie podana oraz, aby widz mógł wygodnie ją spożywać w trakcie seansu, warto sięgnąć po oferowane przez nas opakowania na popcorn. Takie rozwiązanie może sprawdzić się w obliczu wielu okazji, w których główną rolę odgrywa film.

Opakowania papierowe na popcorn

Dostępne u nas opakowania na popcorn to przede wszystkim dbałość o ekologię. Są bowiem wykonane z papieru pochodzącego z recyklingu. Dzięki temu decydując się na nasze produkty, można zadbać o stan planety.

Nasz sklep to także niezwykle szeroka oferta. Dostępne u nas opakowania na popcorn mogą przyjąć formę rożków, świetnie sprawdzających się na imprezie lub w plenerze, a także klasycznych pudełek, które można wykorzystać w kinie.

Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Jest 35 produktów.

Pokazano 1-35 z 35 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: ROL-PEX01

op. 100 szt. Mały kartonik na popcorn - 70 x 115 x 85 mm - opakowanie na popcorn mix kolorów

Mały kartonik na popcorn. Pojemnik do serwowania małych porcji popcornu w kinie. Jednorazowe opakowanie do serwowania słonych oraz słodkich przekąsek. Biały pojemnik z kolorowym nadrukiem. Kolor pojemnika wysyłany jest losowo - w zależności od dostępności u producenta. Opakowanie do serwowania popcornu i przekąsek na festiwalach i imprezach.

Cena 74,12 zł
Więcej
OBECNIE BRAK NA STANIE

Indeks: ROL-PEX03

op. 100 szt. Średni kartonik na popcorn - 70 x 145 x 90 mm - opakowanie na popcorn mix kolorów

Średni kartonik na popcorn. Pojemnik do serwowania średnich porcji popcornu w kinie. Jednorazowe opakowanie do serwowania słonych oraz słodkich przekąsek. Biały pojemnik z kolorowym nadrukiem. Kolor pojemnika wysyłany jest losowo - w zależności od dostępności u producenta. Opakowanie do serwowania popcornu i przekąsek na festiwalach i imprezach.

Cena 97,21 zł
Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU

Indeks: ROL-PEX02

op. 100 szt. Duży kartonik na popcorn - 70 x 220 x 105 mm - opakowanie na popcorn mix kolorów

Duży kartonik na popcorn. Pojemnik do serwowania dużych porcji popcornu w kinie. Jednorazowe opakowanie do serwowania słonych oraz słodkich przekąsek. Biały pojemnik z kolorowym nadrukiem. Kolor pojemnika wysyłany jest losowo - w zależności od dostępności u producenta. Opakowanie do serwowania popcornu i przekąsek na festiwalach i imprezach.

Cena 97,21 zł
Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU