OPAKOWANIA JEDNORAZOWE  Brak produktów w tej kategorii.

OPAKOWANIA JEDNORAZOWE

Opakowania i produkty jednorazowego użytku wykonane z materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością, które nie przyczyniają się do zanieczyszczania środowiska. Produkty są zgodne z najnowszymi wytycznymi odnoście wyrobów jednorazowego użytku. Wszystko czego potrzebujesz do serwowania lodów, napojów, ciast i posiłków na wynos. Znajdziesz tuta...

Opakowania i produkty jednorazowego użytku wykonane z materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością, które nie przyczyniają się do zanieczyszczania środowiska. Produkty są zgodne z najnowszymi wytycznymi odnoście wyrobów jednorazowego użytku. Wszystko czego potrzebujesz do serwowania lodów, napojów, ciast i posiłków na wynos. Znajdziesz tutaj kubki do napojów zimnych oraz gorących, słomki do napojów, kubki i akcesoria do serwowania lodów oraz pudełka, podkłady i podkładki, które zabezpieczą Twoje wypieki podczas transportu. W sprzedaży posiadamy również pojemniki styropianowe, zabezpieczą produkty spożywcze przed działaniem wysokich temperatur. 

Więcej

Podkategorie

PUDEŁKA

Opakowania cukiernicze, kartonowe pudełka na ciasta, torty, pojedycze ciastka, monoporcje i muffinki. Łatwe do rozłożenia i przechowywania.

PODKŁADY POD TORTY

Podkłady pod torty i ciasta dopasowane są wielkościowo do wiekszości wypieków, ułatwiają przede wszystkim podanie i transport. Większość podkładów wykonanych  jest ze sztywnego kartonu, czasami z dodatkowymi wzmocnieniami. Podkłady grube dodatkowo stabilizują ciężkie tory i ciasta. Część podkładów do tortów jest dwustronna.

Tace są bardziej sztywne i trwałe od klasycznych podkładów. Dzięki dekoracyjnej formie wyglądają bardziej elegancko i ekskluzywnie przy serwowaniu wypieków. Do części tac w naszej ofercie znajdują się pokrywki na ciasta. Pasujące średnicą, szczelnie zamykają opakowanie, umożliwiając przechowywanie i bezpieczny transport wypieków.

PODKŁADKI POD MONOPORCJE

Podkładki na monoporcje pozwalają na umieszczenie małej porcji deseru lub jedzenia typu Finger Food na wygodnym spodzie do serwowania i częstowania gości. Desery typu Monoporcje zastępują klasyczne ciasta bankietowe. Efektowne podanie na specjalnych podkładkach papierowych lub plastikowych dodaje wizualnych walorów ekspozycji deserów na słodkich stołach.

TACE I POKRYWKI

Tace w odróżnieniu od podkładów klasycznych pod torty są bardziej sztywne i trwałe, często wielokrotnego użytku. Dzięki dekoracyjnej formie wyglądają bardziej elegancko i ekskluzywnie przy serwowaniu wypieków. Do części tac w naszej ofercie znajdują się pokrywki na ciasta. Pasujące średnicą, szczelnie zamykają opakowanie, umożliwiając przechowywanie i bezpieczny transport wypieków.

 

SERWETKI

Serwetki papierowe pod ciasta zapewniają izolacje ciasta od kartoniku lub podkładu. Spełniają często dodatkową formę dekoracyjną. Serwetki specjalnie powlekane z dodatkowa powłoką, zabezpieczają przed tłuszczem. Do wyboru w większości są serwetki papierowe, koronkowe, okrągłe o różnych średnicach i prostokątne.

KUBKI DO NAPOJÓW

Różnego rodzaju kubki do napojów zimnych i gorących oraz akcesoria do serwowania napojów na wynos (przykrywki, osłonki, wytłoczki). Znajdziesz tutaj kubki termiczne, papierowe oraz z tworzywa. Kubki w zależności od materiału, z którego są wykonane podlegają recyklingowi lub są wyprodukowane z materiałów pochodzących z recyklingu.

SŁOMKI DO NAPOJÓW

Kolorowe i klasyczne słomki do napojów zimnych i gorących. Wykonane z wysokogatunkowego papieru przeznaczonego do kontaktu z żywnością lub z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu i przeznaczonego do recyklingu. Są bezpieczne dla środowiska, nie przyczyniają się do jego zanieczyszczania. Dostępne w różnych wzorach i kolorach.

KUBKI DO LODÓW

Lody to jedne z naszych ulubionych deserów na gorące dni. Lubią je zarówno dorośli jak i dzieci, ale żeby można było się nimi cieszyć potrzebne są również odpowiednie akcesoria do lodów, które ułatwią ich spożywanie. Kubeczki do lodów i kolorowe patyczki do lodów to niezbędny must have każdego lodożercy i lodziarni. Pozwalają nie tylko przygotowywać wyśmienite przysmaki, ale podać je w atrakcyjny sposób.

Kubki do lodów

Kubki do lodów białe, kolorowe  lub z indywidualnym nadrukiem. W zależności od wielkości porcji lodów, możemy dobierać wielkość kubeczków od 60L. Najpopularniejsze są kubki papierowe do lodów, jednorazowe w których możemy serwować lody z dekoracją.

Kubeczki do lodów sprawdzą się zarówno podczas kinder balów, jak i w lodziarni. Są mocne i trwałe, dzięki czemu możemy delektować się ulubionymi przysmakami bez obaw o zabrudzenie. 

Łyżeczki i patyczki do lodów

Drewniane patyczki do lodów i kolorowe łyżeczki do lodów to już klasyka bez której nie wyobrażamy sobie spożywania naszych ulubionych przysmaków. Różnią się one kształtem, długością i pojemnością. Niektóre egzemplarze posiadają zaokrągloną główkę inne są kanciaste - przypominając łopatkę. Plastikowe łyżeczki do lodów dostępne są w wielu kolorach tak uwielbianych przez dzieci. Wybierzcie już dziś odpowiednie akcesoria do lodów i delektujcie się ich smakiem przez cały dzień. 

POJEMNIKI TERMOIZOLACYJNE

Pojemniki styropianowe do transportu i przechowywania.

Zabezpiecza przed temperaturą i niekorzystnymi wpływami atmosferycznymi wrażliwe produkty, takie jak czekolada,

dekoracje czekoladowe, wyroby czekoladowe i inne produkty mogące ulec roztopieniu podczas działania

wysokich temperatur podczas transportu i przechowywania.

W przypadku zamówienia produktów wrażliwych na wysokie temperatury (czekolada, dekoracje czekoladowe)

do pojemnika styropianowego dokładane są blistry z suchym lodem, które zapobiegają

rozpuszczaniu się produktów na bazie czekolady oraz zapewniają warunki chłodnicze transportu.

POZOSTAŁE

Różnego rodzaju opakowania jednorazowego użytku przeznaczone do kontaktu z żywnością. Papierowa zastawa stołowa, akcesoria do serwowania gofrów i prażonych ziaren kukurydzy. Wszystkie produkty wykonane są z materiałów bezpiecznych dla środowiska.

Przejdź do góry