100szt Wieczko 80mm do kubków do kawy Abena 5511
  • 100szt Wieczko 80mm do kubków do kawy Abena 5511

100 szt Wieczko 90 mm do kubków do kawy

ABENA04
25,01 zł
Brutto

0,25 zł / 1 szt.

Ilość
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

favorite_border favorite
Opis

Wieczko do kubków papierowych dedykowanych napojom gorącym.

Zabezpieczenia przed poparzeniem. Mały otwór chroni przed szybkim stygnięcie, jak również zapewnia wygodne picie.

Średnica 90 mm

Produkt objęty Rozporządzeniem Ministra Klimatu i Środowiska (z dnia 7 grudnia 2023 roku) w sprawie stawek opłaty za produkty jednorazowego użytku z tworzyw sztucznych będące opakowaniami. W związku z rozporządzeniem produkty jednorazowego użytku zawierające w składzie tworzywa sztuczne zostały objęte dodatkową opłatą. Opłata dodatkowa została wliczona w cenę produktu. Cena produktów jednorazowego użytku (za sztukę) podlega nieznacznemu podwyższeniu. Produkty objęte dodatkową opłatą to kubki na napoje (wraz z pokrywkami i wieczkami) oraz pojemniki na żywność (w tym jednorazowe pojemniki do serwowania lodów wraz z pokrywkami).

Szczegóły produktu
ABENA04
7 Przedmioty
Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Indeks: MIRAN29

Marka: MIRAN

op. 0.5 kg Mini Marshmallow - Miran - małe kolorowe pianki do dekoracji cukierniczych - dł. 12 mm

favorite_border favorite

Niezbędny dodatek do gorącej czekolady - kolorowe, miękkie, puszyste i ciągnące - mini pianki Marshmallow. Sprawdź jakie jeszcze dają możliwości zastosowania i wypróbuj ich w swojej domowej cukierni.

Cena 42,00 zł

8,40 zł / 100 g

Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

Indeks: LUBECA84

Marka: LUBECA

op. 200 g COCOA BUTTER CHIPS 777 LUBECA rafinowany i dezodoryzowany tłuszcz kakaowy w postaci pastylek o śr. 8 mm

favorite_border favorite

Produkt konfekcjonowany z opakowania zbiorczego. Tłuszcz kakaowy o neutralnym smaku i zapachu - uniwersalny w zastosowaniu. Wytwarzany w postaci wygodnych do porcjowania i upłynniania pastylek. Wykorzystywany w produkcji cukierniczej oraz przez szefów kuchni do smażenia potraw.

Cena 67,40 zł

337,00 zł / 1 kg

Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU

Indeks: MEDAC119

op. 250 szt. Białe kubki do lodów - 107 ml - 8B Galago - papierowe powlekane miseczki do lodów na wynos

favorite_border favorite

Białe miseczki papierowe do lodów na wynos. Powlekane papierowe kubki do lodów. Kubki do lodów na wynos. Jednorazowe miseczki do lodów.

Cena 111,92 zł

0,45 zł / 1 szt.

Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU