• Pernigotti Day

  • Szkolenie Monin 8 maja

  • PŁAĆ WYGODNIE

Producent BARBARA LUIJCKX

Barbara Luijckx – polska firma rodzinna - producent surowców i dekoracji czekoladowych dla branzy cukierniczej o gastronomicznej.

Barbara Luijckx – polska firma rodzinna

Barbara Luijckx – firma zlokalizowana w Inowrocławiu, jako nieliczna spośród firm na polskim rynku, może pochwalić się własną produkcją wyszukanych dekoracji czekoladowych z belgijskiej czekolady.

Dekoracje czekoladowe dla cukierni

Specjalnością i najbardziej rozpoznawalnym produktem Barbary Luijckx są dekoracje czekoladowe tworzone w różnych liniach i kolekcjach. Czekoladowe wzory nie ustępują trendom w modzie, zmieniając się co sezon inspirują cukierników w Polsce i całym świecie.

Rodzaje dekoracji z czekolady

Wśród dekoracji proponowanych przez polską firmę znajdziemy klasyczne patyczki i ołówki czekoladowe, kule, fale, posypki w postaci wiórków czekoladowych. Bogata oferta pozwala znaleźć oryginalne wzory tworzone na specjalne okoliczności i święta. Cor oku powstaje katalog nowych pomysłów pełen kolorowych czekoladowych inspiracji do dekoracji tortów, ciast okazjonalnych i co raz bardziej popularnych monporcji.

Produkty dla cukiernictwa

Oprócz działu Inspiracji Czekoladowych Barbara Luijckx dostarcza asortyment dla cukiernictwa i gastronomii, zaopatrując w pasty smakowe, czekoladę i dekoracje cukrowe. Produkty Barimy cenione są w branży cukierniczej, ze względu na stałą i wysoką jakość, która gwarantuje niezmienne receptury, tworzone w oparci o te składniki. 

Jest 239 produktów.

Pokazano 1-72 z 239 pozycji

Indeks: BARIMA555

Marka: BARBARA LUIJCKX

120 szt. SERCE RÓŻOWE AMORA 33700 BARBARA DECOR dekoracja walentynkowa z białej czekolady 50 x 35 mm

Różowa dekoracja w kształcie serca wykonana z wysokiej jakości barwionej białej czekolady. Idealny sposób na szybką i efektowną dekorację Twoich słodkich wyrobów. Doskonale sprawdzą się zarówno w profesjonalnej jak i domowej pracowni cukierniczej. 

Cena 108,00 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

Indeks: BARIMA581

Marka: BARBARA LUIJCKX

144 szt. ŚWIĄTECZNE PIECZĄTKI 33720 BARBARA DECOR dekoracja czekoladowa 30 x 30 mm

Nowoczesna dekoracja bożonarodzeniowa wykonana z wysokiej jakości barwionej białej czekolady. Idealny sposób na szybką i efektowną dekorację Twoich słodkich świątecznych wyrobów. Doskonale sprawdzą się zarówno w profesjonalnej jak i domowej pracowni cukierniczej. 

Cena 84,00 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

Indeks: BARIMA589

Marka: BARBARA LUIJCKX

165 szt. BUNNY EARS 33958 BARBARA DECOR kolorowe pisanki z uszami królika wielkanocna dekoracja czekoladowa 24 x 40 mm

Kwadratowa plakietka z napisem "WESOŁEGO ALLELUJA" wykonana z barwionej białej czekolady. Idealny sposób na szybką i efektowną dekorację Twoich świątecznych wyrobów. Doskonale sprawdzi się zarówno w profesjonalnej jak i domowej pracowni cukierniczej. 

Cena 104,00 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

Indeks: BARIMA585

Marka: BARBARA LUIJCKX

165 szt. KURCZACZKI TRIO 33953 BARBARA DECOR wesoła dekoracja wielkanocna z białej czekolady 24 x 40 mm

Zabawna dekoracja wielkanocna z wzorem w kurczaczki wykonana z barwionej białej czekolady. Idealny sposób na szybką i efektowną dekorację Twoich świątecznych wyrobów. Doskonale sprawdzi się zarówno w profesjonalnej jak i domowej pracowni cukierniczej. 

Cena 98,00 zł
Więcej
OBECNIE BRAK NA STANIE