Wszystkie bestsellery
  • Formy płatności

    Formy płatności

Lista produktów marki Barbara Luijckx

Barbara Luijckx – polska firma rodzinna - producent surowców i dekoracji czekoladowych dla branzy cukierniczej o gastronomicznej.

Barbara Luijckx – polska firma rodzinna

Barbara Luijckx – firma zlokalizowana w Inowrocławiu, jako nieliczna spośród firm na polskim rynku, może pochwalić się własną produkcją wyszukanych dekoracji czekoladowych z belgijskiej czekolady.

Dekoracje czekoladowe dla cukierni

Specjalnością i najbardziej rozpoznawalnym produktem Barbary Luijckx są dekoracje czekoladowe tworzone w różnych liniach i kolekcjach. Czekoladowe wzory nie ustępują trendom w modzie, zmieniając się co sezon inspirują cukierników w Polsce i całym świecie.

Rodzaje dekoracji z czekolady

Wśród dekoracji proponowanych przez polską firmę znajdziemy klasyczne patyczki i ołówki czekoladowe, kule, fale, posypki w postaci wiórków czekoladowych. Bogata oferta pozwala znaleźć oryginalne wzory tworzone na specjalne okoliczności i święta. Cor oku powstaje katalog nowych pomysłów pełen kolorowych czekoladowych inspiracji do dekoracji tortów, ciast okazjonalnych i co raz bardziej popularnych monporcji.

Produkty dla cukiernictwa

Oprócz działu Inspiracji Czekoladowych Barbara Luijckx dostarcza asortyment dla cukiernictwa i gastronomii, zaopatrując w pasty smakowe, czekoladę i dekoracje cukrowe. Produkty Barimy cenione są w branży cukierniczej, ze względu na stałą i wysoką jakość, która gwarantuje niezmienne receptury, tworzone w oparci o te składniki. 

Jest 239 produktów.

Pokazano 1-48 z 239 pozycji