• SZKOLENIA CUKIERNICZE

  • CIASTECZKA WIELKANOCNE

  • DZIEŃ KOBIET

  • PŁAĆ WYGODNIE

Producent MICROPLANE

Microplane®, jest wiodącą na świecie marką wyjątkowo ostrych narzędzi kulinarnych. Być może najbardziej znana z naszych tarek i ścierek, marka zrewolucjonizowała sposób, w jaki szefowie kuchni i kucharze domowi trą i ocierają szeroką gamę składników, zapewniając aromatyczne gotowanie i pieczenie w stylu dla smakoszy.

Microplane®, jest wiodącą na świecie marką wyjątkowo ostrych narzędzi kulinarnych. Być może najbardziej znana z naszych tarek i ścierek, marka zrewolucjonizowała sposób, w jaki szefowie kuchni i kucharze domowi trą i ocierają szeroką gamę składników, zapewniając aromatyczne gotowanie i pieczenie w stylu dla smakoszy. Ta rodzinna i zarządzana firma projektuje i wytwarza ponad 40 narzędzi kuchennych Microplane. Oprócz naszych tarek i skrobaczek oferujemy różnorodne gadżety kuchenne, w tym narzędzia do czosnku, jabłek, imbiru, ziół, przypraw, awokado, akcesoria barowe, spiralizery, krajalnice i wiele, wiele innych.

Wznoszenie się firmy Microplane w dziedzinie kulinarnej rozpoczęło się w latach 90. wraz z wprowadzeniem na rynek nowego typu narzędzia dla odnoszącego sukcesy działu narzędzi do obróbki drewna firmy. Długie i wąskie narzędzie w kształcie tarnika, zawierające setki maleńkich żyletek ze stali nierdzewnej, zostało pierwotnie stworzone do kształtowania lub piłowania drewna.

Chcesz jeszcze więcej historii? Zapoznaj się z tym artykułem w Gear Patrol, grudzień 2018 r. — wydanie 7. Projekt przypadkowy — jednym z najpopularniejszych narzędzi kuchennych na świecie był kompletny przyrząd firmy Fluke

Wielka chwila nadeszła w 1994 roku, kiedy kanadyjska gospodyni domowa sięgnęła po nowe narzędzie do obróbki drewna, całkowicie sfrustrowana użyciem tępej tarki do przygotowania przepisu na ciasto pomarańczowe. Przesuwając pomarańczę po narzędziu Mikropłaszczyzna, była zdumiona, jak pięknie to działa, z całkowitą łatwością, szybkością i wydajnością. W tym momencie Microplane przeszedł ze sklepu z drewnem do kuchni iw krótkim czasie zasłużył sobie na stałe miejsce w kuchni. Dziś kulinarni profesjonaliści i doświadczeni kucharze domowi uważają Microplane za niezbędne narzędzie kuchenne do przygotowywania posiłków.

Większość tarek dostępnych na rynku wykorzystuje proces tłoczenia metalu. W tym procesie zęby mają taką samą grubość jak reszta ostrza. W rezultacie tłoczone ostrza są tępe. Microplane wykorzystuje proces chemiczny zwany fototrawieniem, który definiuje i wyostrza krawędź każdego zęba na tarce. Rezultatem jest znacznie ostrzejszy ząb i trwałe, bardzo ostre ostrza ze stali nierdzewnej, dając konsumentowi dokładniejsze rezultaty przy znacznie mniejszym wysiłku. Po prostu uważaj na palce, używaj naszych rękawic i osłon żywności dla własnego bezpieczeństwa.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz