• CIASTO NA GOFRY

  • IMBIROWA BAZA DO LEMONIADY

POZOSTAŁY DROBNY SPRZĘT KUCHENNY
Drobne akcesoria kuchenne do cukiernictwa | cukieteria.pl

Drobny sprzęt do kuchni - wysoka jakość i funkcjonalność

Dostępny na naszej stronie internetowej drobny sprzęt kuchenny to szeroki wybór solidnych akcesoriów, niezbędnych do przygotowywania oraz serwowania deserów i potraw. Wśród oferowanych przez nas narzędzi znajdują się nie tylko krajalnice, palniki czy szczypce do ciasta, ale również dekoratory do masła, rękawice kuchenne oraz serwetniki. Proponujemy trwałe i praktyczne akcesoria, dedykowane zarówno profesjonalistom, jak i wszystkim miłośnikom cukiernictwa. 

Drobny sprzęt cukierniczy - dlaczego jest istotny?

Oferowane przez nas drobne akcesoria kuchenne zapewniają niebagatelną pomoc w trakcie wykonywania codziennych czynności. Dzięki nim można ułatwić sobie przyrządzenie różnego rodzaju dań oraz ciast. Stanowią one pomoc w kuchni restauracyjnej, usprawniając przygotowywanie potraw i deserów. 

Co więcej, drobny sprzęt do kuchni odznacza się niezwykłą funkcjonalnością, tym samym przyspieszając wykonywanie różnych czynności. Ich zastosowanie sprawia, że gotowanie staje się jeszcze przyjemniejsze, a także mniej czasochłonne. W naszym asortymencie dostępne są akcesoria pochodzące od zaufanych producentów, stworzone z trwałych, bezpiecznych w kontakcie z żywnością materiałów.

Drobne akcesoria kuchenne - wytrzymałość i trwałość

Proponowane przez nas drobne akcesoria do kuchni to artykuły wyprodukowane z wytrzymałych tworzyw, by pomagały swoim użytkownikom przez wiele kolejnych lat. To praktyczne akcesoria wyposażone w ergonomiczne uchwyty, dzięki czemu każdy ruch ręką jest stabilny, a przyrządzania deseru czy posiłku przebiega sprawnie. 

Przemyślane kształty drobnego sprzętu kuchennego wpływają na łatwość i intuicyjność użytkowania. Dokładamy wszelkich starań, by oferować naszym klientom artykuły, których wykorzystywanie będzie swobodne oraz komfortowe, co pozytywnie wpłynie na codzienną pracę zarówno w kuchni restauracyjnej, jak i domowej. 

Drobny sprzęt kuchenny 

Drobny sprzęt do kuchni stanowią przedmioty codziennego użytku, bez których nie sposób wyobrazić sobie przygotowywanie dań oraz różnego rodzaju ciast. Oferujemy wszelkie niezbędne artykuły przydatne w kuchni gastronomicznej, których użytkowanie jest niezwykle łatwe oraz wygodne. 

W razie pojawienia się jakichkolwiek pytań warto się z nami skonsultować, abyśmy mogli udzielić cennych wskazówek i rozwiać wszelkie wątpliwości. Nasi pracownicy z chęcią dzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem, wspierając klientów na każdym etapie realizacji zamówienia. 

Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Jest 39 produktów.

Pokazano 1-39 z 39 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: MARTELLATO55

Marka: MAPA PROFESSIONAL

op. 1 para - białe lateksowe rękawice do pracy z izomaltem - dł. 33 cm rozmiar 7 - VITAL 520 MAPA PROFESSIONAL

Cienkie rękawice z naturalnego lateksu przeznaczone dla przemysłu spożywczego. Zapewniają ochronę, wygodę i precyzję dotyku podczas pracy z izomaltem. Wewnętrzna strona pokryta talkiem. Przeznaczone do wielokrotnego użytku.

Cena 62,00 zł
Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU

Indeks: MARTELLATO56

Marka: MAPA PROFESSIONAL

op. 1 para - białe lateksowe rękawice do pracy z izomaltem - dł. 33 cm rozmiar 8 - VITAL 520 MAPA PROFESSIONAL

Cienkie rękawice z naturalnego lateksu przeznaczone dla przemysłu spożywczego. Zapewniają ochronę, wygodę i precyzję dotyku podczas pracy z izomaltem. Wewnętrzna strona pokryta talkiem. Przeznaczone do wielokrotnego użytku.

Cena 62,00 zł
Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU

Indeks: TESCOMA205

Marka: TESCOMA

Tarka ręczna z drobnym ostrzem dł. 39 cm - wykonana ze stali nierdzewnej - 638748 Tescoma President X-sharp stainless steel

Stalowa tarka ręczna do czekolady, parmezanu, przypraw i cytrusów! Wąska tarka ręczna wykonana w jakości premium - doskonale sprawdzi się w każdej kuchni - ergonomiczna i funkcjonalna tarka ręczna do ścierania produktów na drobne wiórki i nitki.

Cena 79,00 zł
Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU

Indeks: TESCOMA206

Marka: TESCOMA

Tarka ręczna dwa rodzaje ostrza dł. 39 cm - wykonana ze stali nierdzewnej - 638750 Tescoma President X-sharp stainless steel

Stalowa tarka ręczna z dwoma rodzajami ostrza - do czekolady, parmezanu, przypraw i cytrusów! Wąska tarka ręczna wykonana w jakości premium - doskonale sprawdzi się w każdej kuchni - ergonomiczna i funkcjonalna tarka ręczna do ścierania produktów na drobne wiórki i nitki.

Cena 79,00 zł
Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU

Indeks: STALGAST226

Marka: STALGAST

Zestaw miarek kuchennych - 4 stalowe łyżki do odmierzania produktów - pojemność od 1.25 do 15.0 ml - 506010 Stalgast

Bardzo praktyczny zestaw miarek kuchennych w kształcie głębokich łyżek - do odmierzania produktów płynnych i sypkich. Odpowiedniki miar małej łyżeczki kuchennej oraz łyżki stołowej. Idealne do odmierzania aromatów, przypraw i dodatków spożywczych (np. proszku do pieczenia).

Cena 21,00 zł
Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU