• CZEKOLADKI DLA TATY

  • IMBIROWA BAZA DO LEMONIADY

BLENDERY VITAMIX
Profesjonalne blendery Vitamix do napojów i potraw - cena i opinie - cukieteria.pl

Blendery VITAMIX

Odpowiednie wyposażenie punktu gastronomicznego w wysokiej jakości urządzenia znacząco wpływa na jakość podawanych dań/deserów/napojów, komfort pracy kadry pracowniczej, a także satysfakcję z tempa realizacji usługi wśród klientów. Jednym ze sprzętów technicznych, które usprawniają szereg działań związanych z przygotowywaniem poszczególnych pozycji z karty menu, są blendery. 

Zakup blendera do punktu gastronomicznego jest kluczowy, jeśli zależy nam na osiągnięciu pełni efektywności, jakości i różnorodności menu oraz najwyższym standardzie obsługi klienta. Dobrej jakości blender gastronomiczny może znacznie usprawnić działanie kuchni i barów, co przekłada się na zadowolenie klientów i sukces biznesu gastronomicznego. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama blenderów Vitamix. 

Marka Vitamix – blendery wielofunkcyjne 

Firma Vitamix to amerykański producent wysokiej jakości blenderów i mikserów kuchennych, który od ponad 100 lat dostarcza na rynek innowacyjne urządzenia do przygotowywania zdrowych napojów, smoothie, zup, sosów i innych potraw. Firma oferuje różne modele blenderów i mikserów kuchennych, które są dostosowane do różnych potrzeb klientów. W ofercie Vitamix znajdują się zarówno modele domowe, jak i komercyjne – z przeznaczeniem do profesjonalnego użytku w punktach gastronomicznych. Urządzenia są wielofunkcyjne, co oznacza, że można nimi nie tylko miksować i blendować, ale także mielić, siekać i rozdrabniać składniki na różne sposoby. Blendery Vitamix cenione są za wydajność, trwałość i wszechstronność.

Blender Vitamix – specyfikacja techniczna

Aby ułatwić naszym klientom proces dokonywania decyzji zakupowej, na naszej stronie odnaleźć można szczegółowe informacje na temat poszczególnych modeli blenderów Vitamix. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją techniczną dostępnych na stronie urządzeń. Niezależnie od modelu Vitamix blendera, produkcje tej marki wyróżniają się na rynku niezwykłą mocą silników oraz precyzją i trwałością ostrzy. Wśród oferty Vitamix znajdują się także profesjonalne blendery z możliwością montażu na ścianie. Zostały one zaprojektowane specjalnie z myślą o branży gastronomicznej, gdzie otwarta przestrzeń do przygotowywania potraw jest kluczowa. Doskonale sprawdzą się np. w kawiarniach. 

Vitamix blender – cena i opinie konsumentów

Wysoką jakość blenderów Vitamix potwierdzają opinie setek zadowolonych klientów. Nasz sklep dba o konkurencyjność cen, szybką realizację zamówień, dobrą komunikację z klientem, a także terminową wysyłkę na wskazany przez klienta adres. Cena konkretnego blendera uwarunkowana jest przede wszystkim jego specyfikacją techniczną. Szczegółowe parametry zostały dokładnie przedstawione w opisach poszczególnych modeli urządzeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do opisywanych blenderów Vitamix, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Służymy fachowym doradztwem przy wyborze narzędzi, urządzeń i innych elementów wyposażenia dla branży gastronomicznej i cukierniczej.

Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji
Aktywne filtry