• Dzień Otwarty z firmą Silikomart

  • IMBIROWA BAZA DO LEMONIADY

BARWNKI NIESPOŻYWCZE
Barwniki do dekoracji - niejadalne | w proszku i w żelu cukieteria.pl

Barwniki do dekoracji niejadalnych

Estetyczny wygląd deseru to jedna z najważniejszych składowych wpływających na jego odbiór. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór barwników do dekoracji, wśród których nie sposób nie znaleźć rozwiązania na miarę swoich preferencji oraz oczekiwań. Proponujemy zarówno produkty w formie żelu, jak i sprayu, których stosowanie jest niezwykle proste oraz nie przysparza najmniejszych trudności.

Warto wiedzieć o tym, że większość barwników niejadalnych w ofercie naszego sklepu, są to barwniki które zawierają w swym składzie E171 ( dwutlenek tytanu ).  W 2021 roku Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) stwierdził, że nie można już uznawać go za składnik bezpieczny. W związku z tym Komisja Europejska zdecydowała o zakazie stosowania dwutlenku tytanu (E171) w żywności. Nie mniej barwnik ten nadal jest stosowany w wielu lekach i kosmetykach.

Dostępne u nas barwniki niejadalne mają szereg zastosowań, dlatego idealnie sprawdzą się w barwieniu lukrów, marcepanu czy polew. Ich intensywne, przyciągające wzrok barwy pozwalają na uzyskanie fantastycznego efektu, który wpływa na pozytywny odbiór deseru przez gości lokalu. To zbiór niesamowitych propozycji w ciekawych formach oraz kolorach, których zastosowanie pozwoli wyróżnić swoje desery, dzięki czemu słodkości będą przykuwały uwagę.

Niejadalne barwniki - dlaczego warto się zdecydować?

Znajdujące się w naszym asortymencie dekoracyjne barwniki to wysokiej jakości produkty, które świetnie nadają się do tworzenia niejadalnych ozdób. Ich wykorzystanie pozwoli uzyskać nadzwyczajne rezultaty w postaci bardzo atrakcyjnych dodatków.

Nasze propozycje wspaniale sprawdzą w dekorowaniu oraz cieniowaniu mas cukrowych, czekolady, pralin, marcepanu, kremów czy ciast. Dzięki nim można uzyskać silne krycie nawet po zastosowaniu pojedynczej warstwy.

Niejadalne barwniki są doskonałym sposobem na wygodne ozdabianie poszczególnych elementów deserów, dzięki czemu nabiorą niepowtarzalnego wyglądu i fantastycznie się zaprezentują.

W naszej ofercie dostępne są niesamowite barwniki niespożywcze w formie żelu, sprayu czy proszku, co pozwala na wybór najwygodniejszych rozwiązań, dopasowanych do indywidualnych preferencji.

Dekoracyjne barwniki - jak stosować? Praktyczne wskazówki

W zależności od formy zakupionego barwnika niejadalnego warto poznać sposób jego stosowania, by cały proces przebieg w sprawny oraz szybki sposób. Produkty w żelu zazwyczaj niezwykle łatwo rozprowadzają się w cieczach, dzięki czemu można stosować je również do mas cukrowych. Warto mieć jednak na uwadze, że zastosowanie takiej formy barwnika niejadalnego może nieco zmienić strukturę całej mieszaniny.

Barwniki w proszku można zastosować do ręcznego zdobienia przy pomocy pędzelka. Takie połączenie zapewni idealny efekt w postaci estetycznej dekoracji. Ten rodzaj farbki można zaaplikować nie tylko na mokro, ale również na sucho.

Barwniki w postaci wygodnego w stosowaniu sprayu nie wymagają podejmowania skomplikowanych czynności. Jedyne, co należy zrobić, to wstrząsnąć produkt przed użyciem, a następnie rozpylić cienką warstwę z odległości około 15-20 cm od dekorowanej powierzchni. Ostatnim krokiem jest pozostawienie całości do wyschnięcia, co umożliwi utrwalenie stworzonej ozdoby.

Barwniki do dekoracji - co warto wiedzieć?

Wykorzystywanie wysokiej jakości dekoracyjnych barwników zapewnia możliwość uzyskania niesamowitych, zachwycających dekoracji. Ich połączenie to doskonały pomysł na niecodzienne ozdoby, które nadadzą deserom zupełnie nowego charakteru.

Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania ze strony klientów, ponieważ zależy nam na satysfakcji z wyboru naszej oferty. Dokładamy wszelkich starań, by dostępne u nas rozwiązania były zróżnicowane zarówno pod względem formy, jak i kolorów, co ma ogromne znaczenie dla możliwości ich zastosowania.

Nasi pracownicy z chęcią przekażą cenne wskazówki oraz porady, dzięki którym dokonanie najkorzystniejszego wyboru stanie się łatwiejsze, a transakcja przebiegnie w przyjaznej atmosferze.

Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Jest 30 produktów.

Pokazano 1-30 z 30 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: FOODCOLOURS53

Marka: FOOD COLOURS

op. 25 g BIAŁY BARWNIK W PROSZKU WS-P-084 FOOD COLOURS - do barwienia elementów mających kontakt z żywnością - zawiera E171

Biały barwnik w proszku zawierający dwutlenek tytanu (E171) - przeznaczony do barwienia elementów dekoracyjnych mających kontakt z żywnością. Nie jest przeznaczony do spożycia! Nie należy stosować do barwienia żywności!

Cena 8,00 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

Indeks: FOODCOLOURS45

Marka: FOOD COLOURS

op. 20 g METALLIC DUST SILVER WS-P-130 FOOD COLOURS - do barwienia elementów mających kontakt z żywnością - zawiera E171

Metaliczny srebrny barwnik w proszku zawierający dwutlenek tytanu (E171) - przeznaczony do barwienia elementów dekoracyjnych mających kontakt z żywnością. Nie jest przeznaczony do spożycia! Nie należy stosować do barwienia żywności!

Cena 27,10 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

Indeks: FOODCOLOURS38

Marka: FOOD COLOURS

op. 20 g METALLIC DUST GOLD WS-P-135 FOOD COLOURS - do barwienia elementów mających kontakt z żywnością - zawiera E171

Metaliczny złoty barwnik w proszku zawierający dwutlenek tytanu (E171) - przeznaczony do barwienia elementów dekoracyjnych mających kontakt z żywnością. Nie jest przeznaczony do spożycia! Nie należy stosować do barwienia żywności!

Cena 30,00 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

Indeks: FOODCOLOURS76

Marka: FOOD COLOURS

op. 20 g SHIMMERING DUST OLD GOLD WS-P-160 FOOD COLOURS - do barwienia elementów mających kontakt z żywnością - zawiera E171

Stare złoto - barwnik w proszku zawierający dwutlenek tytanu (E171) - przeznaczony do barwienia elementów dekoracyjnych mających kontakt z żywnością. Nie jest przeznaczony do spożycia! Nie należy stosować do barwienia żywności!

Cena 30,00 zł
Więcej
OBECNIE BRAK NA STANIE

Indeks: FOODCOLOURS77

Marka: FOOD COLOURS

op. 20 g SHIMMERING DUST COOPER WS-P-165 FOOD COLOURS - do barwienia elementów mających kontakt z żywnością - zawiera E171

Miedziany barwnik w proszku zawierający dwutlenek tytanu (E171) - przeznaczony do barwienia elementów dekoracyjnych mających kontakt z żywnością. Nie jest przeznaczony do spożycia! Nie należy stosować do barwienia żywności!

Cena 29,90 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

Indeks: FOODCOLOURS80(2)

Marka: FOOD COLOURS

op. 20 g SPARKLING DUST SILVER WS-P-170 FOOD COLOURS - do barwienia elementów mających kontakt z żywnością - zawiera E171

Srebrny barwnik w proszku zawierający dwutlenek tytanu (E171) - przeznaczony do barwienia elementów dekoracyjnych mających kontakt z żywnością. Nie jest przeznaczony do spożycia! Nie należy stosować do barwienia żywności!

Cena 35,90 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

Indeks: FOODCOLOURS80(1)

Marka: FOOD COLOURS

op. 20 g SPARKLING DUST GOLD WS-P-172 FOOD COLOURS - do barwienia elementów mających kontakt z żywnością - zawiera E171

Złoty barwnik w proszku zawierający dwutlenek tytanu (E171) - przeznaczony do barwienia elementów dekoracyjnych mających kontakt z żywnością. Nie jest przeznaczony do spożycia! Nie należy stosować do barwienia żywności!

Cena 39,90 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

Indeks: FOODCOLOURS90

Marka: FOOD COLOURS

op. 20 g BIAŁY BARWNIK W PROSZKU WS-P-230 FOOD COLOURS - do barwienia czekoladowych dekoracji - zawiera E171

Biały barwnik w proszku zawierający dwutlenek tytanu (E171) - przeznaczony do barwienia elementów dekoracyjnych wykonywanych z czekolady - mających kontakt z żywnością. Nie jest przeznaczony do spożycia! Nie należy stosować do barwienia żywności!

Cena 27,00 zł
Więcej
OBECNIE BRAK NA STANIE

Indeks: FOODCOLOURS171

Marka: FOOD COLOURS

op. 250 ml BIAŁY ZAMSZ W SPRAYU V45 FOOD COLOURS - strukturalny barwnik do dekoracji elementów mających kontakt z żywnością

Biały zamsz - strukturalny barwnik zawierający dwutlenek tytanu (E171) - przeznaczony do barwienia elementów dekoracyjnych mających kontakt z żywnością. Nie jest przeznaczony do spożycia! Nie należy stosować do barwienia żywności!

Cena 74,00 zł
Więcej
OBECNIE BRAK NA STANIE

Indeks: FOODCOLOURS38(1)

Marka: FOOD COLOURS

op. 20 g METALLIC DUST VINTAGE GOLD WS-P-138 FOOD COLOURS - do barwienia elementów mających kontakt z żywnością - zawiera E171

Metaliczny złoty barwnik w proszku zawierający dwutlenek tytanu (E171) - przeznaczony do barwienia elementów dekoracyjnych mających kontakt z żywnością. Nie jest przeznaczony do spożycia! Nie należy stosować do barwienia żywności!

Cena 31,00 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE