• SZKOLENIA CUKIERNICZE

  • CIASTECZKA WIELKANOCNE

  • FORMY PŁATNOŚCI

Producent Nordic Ware

Producent wysokiej jakości form do wypieku ciast i biszkoptów

Nordic Ware to uznany producent nietuzinkowych form do pieczenia, które zyskały uznanie zarówno wśród pasjonatów pieczenia, jak i w świecie prawdziwych profesjonalistów cukiernictwa. Cechami rozpoznawalnymi, za które klienci pokochali formy do pieczenia Nordic Ware, to przede wszystkim najwyższa jakość oraz niebanalne kształty, które są gwarancją pięknych, jedynych w swoim rodzaju wypieków.

Nordic Ware – formy, o jakich Ci się nie śniło

Wśród wyrobów producenta Nordic Ware znajdziemy między innymi wyjątkowe formy do pieczenia oraz akcesoria przydatne w cukiernictwie. Zostały wykonane z najwyższą starannością z wykorzystaniem wysokiej jakości kutego aluminium, które zapewnia długą żywotność, a także doskonale rozprowadza ciepło w równomierny sposób, co daje perfekcyjny w każdym calu wypiek. Z powodzeniem można je zastosować zarówno w piekarniku elektrycznym, jak i gazowym oraz konwekcyjnym. Wśród form do pieczenia Nordic Ware, które znajdziesz w naszym sklepie, są nowe, niebanalne odsłony ich klasycznych wersji, a także jedyne w swoim rodzaju kształty wyróżniające się bogactwem szczegółów i brył.

Formy do pieczenia Nordic Ware w naszym sklepie

Jeśli chodzi o Nordic Ware w Polsce, nasz sklep jest jednym z niewielu sprzedawców o tak dużym asortymencie oraz atrakcyjnych cenach. W Cukieterii stawiamy na jakościowe produkty, a tego zdecydowanie nie można odmówić firmom do pieczenia Nordic Ware. Producent gwarantuje, że pod warunkiem prawidłowego użytkowania będą nam one służyć niezawodnie przez co najmniej 25 lat, zapewniając nietuzinkowy, perfekcyjny wygląd wszystkich wypieków. Wyroby Nordic Ware z powodzeniem sprawdzają się zarówno w użytku prywatnym, jak i w profesjonalnej cukierni. Stanowią świetny pomysł na prezent dla każdego pasjonata cukiernictwa, zawsze zbierając przychylne opinie.

W Cukieterii gwarantujemy Ci najlepszą cenę, szybką wysyłkę oraz przyjazną obsługę. Nie zwlekaj – odmień wygląd swoich wypieków za pomocą wyjątkowych form do pieczenia Nordic Ware!

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji