• IMBIROWA BAZA DO LEMONIADY

Producent DEKORPOL

DEKOR POL jest jedną z pierwszych i największych firm w Polsce produkujących dekoracje cukiernicze.

DEKORPOL - firma z tradycjami. DEKORPOL to przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe założone w 1993 roku, uznawane za firmę z tradycjami. Jego siedziba znajduje się w Zielonej Górze. Początkowo specjalizowało się ono wyłącznie w wyrobie dekoracji cukierniczych na różnorodne okazje m.in. śluby, urodziny, rocznice, walentynki oraz święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia. Po latach przedsiębiorstwo DEKORPOL poszerzyło swoją ofertę o dekoracje z tworzyw sztucznych i czekolady. Dziś w jego asortymencie można znaleźć również świeczki, pisaki spożywcze i podkłady do ciast. W ofercie DEKORPOL nie brakuje także fontann na torty, cukrowych klejów jadalnych i barwników spożywczych. 

DEKOR POL w sklepie Cukieteria 

W naszym sklepie internetowym dostępny jest szeroki wybór produktów marki DEKORPOL. Dysponujemy zarówno wyrobami cukierniczymi, jak i dekoracjami z tworzyw sztucznych oraz sprzętem cukierniczym. W naszym asortymencie można znaleźć m.in. masy cukrowe w wielu kolorach, posypki w różnych barwach i formach oraz różnorodne pisaki spożywcze. Nie brakuje u nas również słynnych dekoracji na torty i ciasta od DEKORPOL. Posiadamy dekoracje na wiele okazji m.in. Wielkanoc.

Produkty DEKORPOL dostępne w naszym sklepie pomogą Ci efektownie udekorować torty, ciasta i różnorodne desery. Polecane są one zarówno miłośnikom cukiernictwa, tworzącym dzieła w domowych warunkach, jak i zaawansowanym cukiernikom, posiadającym własne zakłady. Wyróżniają się wspaniałą jakością i estetyką. Ponadto w naszym sklepie można kupić je w bardzo atrakcyjnych cenach. 

Wyroby DEKOR POL - gwarancja najwyższej jakości 

ukty DEKORPOL nie przez przypadek cieszą się tak świetnymi opiniami. Powstają one z najlepszych, odpowiednio wyselekcjonowanych składników, dzięki czemu wyróżniają się niezwykłą jakością. Wybierane są one przez najlepsze firmy cukiernicze, tworzące prawdziwe dzieła sztuki. Zdobiąc swoje wypieki i desery dekoracjami DEKORPOL, będziesz miał pewność, że oferujesz swoim klientom wyłącznie to, co najlepsze!

Jest 125 produktów.

Pokazano 1-72 z 125 pozycji