• CIASTO NA GOFRY

  • IMBIROWA BAZA DO LEMONIADY

Producent FRACTAL COLOURS

Fractal Colors Sp. z oo produkuje produkty Fractal od 2011 roku. Wysoka jakość oraz wyjątkowo szeroki asortyment w bardzo krótkim czasie zyskały sławę marki.

Oprócz podstawowych pyłków i żeli kolorowych oferujemy bogaty asortyment produktów barwiących w wielu kolorach i formach, które uczynią z każdego deseru coś wyjątkowego, dostosowanego do danej charakterystyki dziedziny zastosowania (np. system aerografu, lukier królewski, barwnik spożywczy długopis itp.).

Podążając za światowymi trendami, stale rozwijamy nasz asortyment. Nasza linia produkcyjna jest bardzo elastyczna i zawsze otwarta na wyzwania, a nasi kreatywni koledzy to prawdziwi profesjonaliści.

Jest 56 produktów.

Pokazano 1-56 z 56 pozycji

Indeks: FRACTAL55

Marka: FRACTAL COLOURS

op. 30 g Antique Gold Metallink food paint - Fractal Colors - gotowa do użycia farbka spożywcza - antyczne złoto

Gotowa do użycia złota farbka spożywcza z serii Metallink od Fractal Colors - odcień antycznego złota! Jadalna farbka do nanoszenia na powierzchnię wyrobów cukierniczych za pomocą pędzelka lub gąbki. Farbka do tworzenia metalicznych napisów na torcie. Złoto de dekoracji figurek z masy cukrowej i marcepanu! Wypróbuj sam!

Cena 22,50 zł
Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU

Indeks: FRACTAL56

Marka: FRACTAL COLOURS

op. 30 g Gold Metallink food paint - Fractal Colors - gotowa do użycia farbka spożywcza - złota

Gotowa do użycia złota farbka spożywcza z serii Metallink od Fractal Colors - odcień błyszczącego złota! Jadalna farbka do nanoszenia na powierzchnię wyrobów cukierniczych za pomocą pędzelka lub gąbki. Farbka do tworzenia metalicznych napisów na torcie. Złoto de dekoracji figurek z masy cukrowej i marcepanu! Wypróbuj sam!

Cena 22,50 zł
Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU