Książka "Pogoda na torty i słodkie kreacje" Teresa Pogoda

KSIĄŻKI10

Producent: SEMPRE

Nowy produkt

4 Sztuk/-i

Uwaga: Ostatnie sztuki!

98,40 zł brutto.

-20%

123,00 zł brutto.

98,40 zł za szt.

Udostępnij: 

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


Teresa Pogoda - Plastyczka, malarka obrazów. Pasjonatka i blogerka " Słodkich Kreacji".

Szczególną miłością obdarzyła torty, co widać w książce Na Torty I Słodkie Kreacje. Duszę artystyczną widać każdej stronie tej książki

Autorka od wielu lat mieszka w Norwegii i tutaj w swojej pracowni tworzy słodkie dzieła.

Książka jest dwujęzyczna i łączy w sobie dwie kultury - ukochaną Ojczyznę Autorki,  jej ludowość z dzikością naturalnością kraju Wikingów w dziedzinie słodkości"

 

To publikacja z pięknymi fotografiami Łukasza Olszewskiego, które ukazują słodkie kreacje na tle w różnych  krajobrazów polskich i norweskich. O szczegóły na planie zdjęciowym zadbała stylistka Monika Stec.

Autorka sama o sobie:

"Od najmłodszych lat tworzenie słodkich kreacji jest moją pasją, którą chcę się dzielić. Widzę też z iloma problemami borykają się znajomi organizując przyjęcia rodzinne. Dlatego też chciałabym podzielić się moją wiedzą i doświadczeniem. Pragnę, aby wszystkie uroczystości rodzinne czy spotkania z przyjaciółmi były pod względem słodkości iście królewskie. Aby sprawiały radość, zadowolenie i satysfakcję z zachwytu gości. Zachęcam do tworzenia wyjątkowych słodkich cudów – od maleńkich muffinek, babeczek, ciasteczek, po królewskie torty. Mam ogromną nadzieję, że moja książka będzie inspiracją i pozwoli przenieść się w zaczarowany świat czekolady, marcepanu, pomarańczy i kandyzowanych wiśni, nad którym unosi się aromat dobrej mocnej kawy.


Pięknie wydana książka ze wspaniałymi inspiracjami, licznymi przepisami oraz zdjęciami to także doskonały pomysł na prezent.


Okładka: twarda
Format: 210x297 mm
Objętość: 160 stron
Język: polski, norweski 

 

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Książka "Pogoda na torty i słodkie kreacje" Teresa Pogoda

Książka "Pogoda na torty i słodkie kreacje" Teresa Pogoda

Pokrewny Produkty

Przejdź do góry