• CZEKOLADKI DLA TATY

  • IMBIROWA BAZA DO LEMONIADY

Producent CCW WEIBLER CONFISERIE CHOCOLATERIE

Producent wyrobów czekoladowych, w tym wysokiej jakości upominków dla firm i klientów indywidualnych.

CCW Confiserie Chocolaterie Weibler jest niemiecką firmą produkującą zróżnicowaną konfekcję czekoladową. Marka CCW „made in Germany”, zobowiązuje do jakości, o której każdy może przekonać się zarówno wizualnie patrząc na kolekcje czekoladowych wyrobów, jak również smakowo, kosztując czekolady z której zostały wyprodukowane. 

Prezenty czekoladowe na różne okazje

Przepis na sukces firma Chocolaterie Weibler odnalazła w umiejętności łączenia  wiedzy z zakresu doboru składników, naturalnych barwników oraz  kreatywnego projektowania czekoladowych gadżetów. Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z nowoczesną technologią dają spektakularne efekty w produkcji czekoladowych figurek i  lizaków. Wykonane z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły kolekcje świąteczne na Boże Narodzenie i Wielkanoc są wspaniałym urozmaiceniem prezentów i drobnych upominków zarówno dla dzieci jako dorosłych. 

Oferta czekoladowych gadżetów

Wśród upominków czekoladowych znajdziemy świnkę skarbonkę, narzędzia czekoladowe dla majsterkowiczów, kolekcje szminek i lakierów do paznokci dla pań oraz komputerowa akcesoria łącznie Gamecontrolerem – wszystko wykonane z pysznej mlecznej czekolady produkowanej z doskonałej jakości ziaren kakao przez niemiecką firmę Lubeca.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą czekoladowych wyrobów prezentowych, upominków dla firm i indywidulanych klientów.

Jest 90 produktów.

Pokazano 1-72 z 90 pozycji

Indeks: CCW391

Marka: CCW WEIBLER CONFISERIE CHOCOLATERIE

35 g NARZĘDZIA DLA MAJSTERKOWICZA 10279 CCW piła lub śrubokręt z barwionej mlecznej czekolady

Czekoladowe narzędzia dla majsterkowicza wykonane z mlecznej czekolady z elementami dekoracyjnymi. Śrubokręt lub piła wysyłane są losowo - zależnie od dostępności produktu. Doskonały pomysł na drobny upominek (nie tylko dla najmłodszych).

Cena 21,00 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

Indeks: CCW392

Marka: CCW WEIBLER CONFISERIE CHOCOLATERIE

35 g NARZĘDZIA DLA MAJSTERKOWICZA 10280 CCW klucz lub szczypce z barwionej mlecznej czekolady

Czekoladowe narzędzia dla majsterkowicza wykonane z mlecznej czekolady z elementami dekoracyjnymi. Klucz lub szczypce wysyłane są losowo - zależnie od dostępności produktu. Doskonały pomysł na drobny upominek (nie tylko dla najmłodszych).

Cena 21,00 zł
Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE