Lista produktów producenta CCW WEIBLER CONFISERIE CHOCOLATERIE

Producent wyrobów czekoladowych, w tym wysokiej jakości upominków dla firm i klientów indywidualnych.

CCW Confiserie Chocolaterie Weibler jest niemiecką firmą produkującą zróżnicowaną konfekcję czekoladową. Marka CCW „made in Germany”, zobowiązuje do jakości, o której każdy może przekonać się zarówno wizualnie patrząc na kolekcje czekoladowych wyrobów, jak również smakowo, kosztując czekolady z której zostały wyprodukowane. 


Prezenty czekoladowe na różne okazje


Przepis na sukces firma Chocolaterie Weibler odnalazła w umiejętności łączenia  wiedzy z zakresu doboru składników, naturalnych barwników oraz  kreatywnego projektowania czekoladowych gadżetów. Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z nowoczesną technologią dają spektakularne efekty w produkcji czekoladowych figurek i  lizaków. Wykonane z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły kolekcje świąteczne na Boże Narodzenie i Wielkanoc są wspaniałym urozmaiceniem prezentów i drobnych upominków zarówno dla dzieci jako dorosłych. 


Oferta czekoladowych gadżetów


Wśród upominków czekoladowych znajdziemy świnkę skarbonkę, narzędzia czekoladowe dla majsterkowiczów, kolekcje szminek i lakierów do paznokci dla pań oraz komputerowa akcesoria łącznie Gamecontrolerem – wszystko wykonane z pysznej mlecznej czekolady produkowanej z doskonałej jakości ziaren kakao przez niemiecką firmę Lubeca.


Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą czekoladowych wyrobów prezentowych, upominków dla firm i indywidulanych klientów.


Więcej
na stronie
1,50 zł
Brak magazynie
1,50 zł
Brak magazynie
1,50 zł
Brak magazynie
1,50 zł
Brak magazynie
1,50 zł
Brak magazynie
1,50 zł
Brak magazynie
W królik z czekolady deserowej 100g op.8 szt.
20,70 zł
Brak magazynie
20,70 zł
Brak magazynie
Sprzedaż!
4,40 zł
Brak magazynie
Produkty 1 - 52 z 213

Przejdź do góry